Kupione Dzisiaj | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Czlowiek tylko dlatego jest nieszczesliwy gdyz nie wie, ze jest szczesliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie bedzie czuc sie szczesliwym w kazdej chwili


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kupione Dzisiaj

Wisniewski Michal

Offline

A ja w lidlu kupiłem pudło z ołowiem, to akurat był bardzo dobry wybór, bo tyle, żelastwa, jakieś stoperki, koszulki, rurki i wreszcie same pudło za 35zł to ze świecą szukać. A i tak większość zostanie w wodzie prędziej, czy później.
Rok temu, jak już przecenili resztki co zostały kupiłem ( sam nie wiem po co Haha ) ten zestaw morski, raz wylożyłem z pokrowca i tyle. Jak pojadę na działkę to z ciekawości zrobię testy tej wędki, bo kolowrotek to plastik.
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Zbigniew Lewicki napisał(a):

Dzięki uprzejmości Roberta dotarł do mnie dzisiaj system z bojką Bubenika. Oczywiście byłem zaskoczony wielkością, a to nie jest największa bo "tylko" 220gwysmiewacz. Następny element zestawu skompletowany, teraz tylko czekać do lipca Jahoooo . Jeszcze raz podziękowania dla Roberta !!!
forumsumowe.pl/h/fshzw_20140423_162622_09d5f.jpg


Fajny zakupik ciekaw jestem jak sie sprawdzi w praktyce po pierwszej zasiadce daj znać ZbyszkuOczko


Jeśli mogę coś dodać zestaw jest fajny być może na głębokich wodach i małoagresywnych żywcach będzie git, ja stosowałem ten zestaw na płytkim łowisku z 30cm karasiem i nie dał rady, może 220gr mają mocniejsze te druciki z kulkami ja stosowałem 100gr , po modernizacj dalej stosuje 100gr i już jest ok, pozdrawiam
 

Zbigniew Lewicki

Offline

Zobaczymy jak się sprawdzi na Wiśle, wszystko przede mną. Gdyby było coś nie tak zawsze jest podstawa do modernizacji czy przeróbek. Okok
 

Robert Dubis

Offline

Jaroslaw Radzki napisał(a):

Dariusz Kucharski napisał(a):

Zbigniew Lewicki napisał(a):

Dzięki uprzejmości Roberta dotarł do mnie dzisiaj system z bojką Bubenika. Oczywiście byłem zaskoczony wielkością, a to nie jest największa bo "tylko" 220gwysmiewacz. Następny element zestawu skompletowany, teraz tylko czekać do lipca Jahoooo . Jeszcze raz podziękowania dla Roberta !!!
forumsumowe.pl/h/fshzw_20140423_162622_09d5f.jpg


Fajny zakupik ciekaw jestem jak sie sprawdzi w praktyce po pierwszej zasiadce daj znać ZbyszkuOczko


Jeśli mogę coś dodać zestaw jest fajny być może na głębokich wodach i małoagresywnych żywcach będzie git, ja stosowałem ten zestaw na płytkim łowisku z 30cm karasiem i nie dał rady, może 220gr mają mocniejsze te druciki z kulkami ja stosowałem 100gr , po modernizacj dalej stosuje 100gr i już jest ok, pozdrawiam


Stosuje te bojki od kilku sezonów, jako przynętę na suma zakładam najczęściej karpie, niektóre nawet ponad 1,5 kg, nigdy nie zdażyło się żeby karp wypiął spławik z klipsa, zresztą jest tam regulacja, wystarczy przesunąć koszulkę do końca i po kłopocie.Haha
Pozdrawiam Robert
 

Jozefp

Offline

A ja się zastanawiam jaka jest zasada działania tego Bubenika Yyyyy
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Robert Dubis napisał(a):

Jaroslaw Radzki napisał(a):

Dariusz Kucharski napisał(a):

Zbigniew Lewicki napisał(a):

Dzięki uprzejmości Roberta dotarł do mnie dzisiaj system z bojką Bubenika. Oczywiście byłem zaskoczony wielkością, a to nie jest największa bo "tylko" 220gwysmiewacz. Następny element zestawu skompletowany, teraz tylko czekać do lipca Jahoooo . Jeszcze raz podziękowania dla Roberta !!!
forumsumowe.pl/h/fshzw_20140423_162622_09d5f.jpg


Fajny zakupik ciekaw jestem jak sie sprawdzi w praktyce po pierwszej zasiadce daj znać ZbyszkuOczko


Jeśli mogę coś dodać zestaw jest fajny być może na głębokich wodach i małoagresywnych żywcach będzie git, ja stosowałem ten zestaw na płytkim łowisku z 30cm karasiem i nie dał rady, może 220gr mają mocniejsze te druciki z kulkami ja stosowałem 100gr , po modernizacj dalej stosuje 100gr i już jest ok, pozdrawiam


Stosuje te bojki od kilku sezonów, jako przynętę na suma zakładam najczęściej karpie, niektóre nawet ponad 1,5 kg, nigdy nie zdażyło się żeby karp wypiął spławik z klipsa, zresztą jest tam regulacja, wystarczy przesunąć koszulkę do końca i po kłopocie.Haha


Masz rację Robercie jak najbardziej,wiem że jest tam regulacja ale też nie powiedziałem że system bubenika jest zły, na ta chwile poprostu bardziej mi odpowiada spławik przelotowy z innym klipsem bardziej mocniejszym niż w systemie bubenika, poprostu zmienim metodę łączenia zestawu z bojką lub podwiązką i pozbyłem się antenki ze spławika a reszty dalej używam , to tyle.
 

Waldemar Kowalski

Offline

No to właśnie kurier przyniósł dwie sztuki Daiwa Regal Carp 360/3lbs

Nawet całkiem zgrabnie się zgrały wizualnie ze wspomnianymi wyżej lidlowymi kręciołkami
 

Pawel Grzesik

Offline

Dziś do mnie dotarła mała paczuszka Haha W sumie dla mojej kobiety, ale także będę użytkował Oczko

Chciałem zakupić Sanger Anaconda SPOD, ale Pan w Askari odradził mi bo cała seria miała wadę. Padło na Okume Power-liner
PL-865.
forumsumowe.pl/h/fshzw_cam00039_84975.jpg

Wędka Anaconda Base 3,9m 3,25-3,5lbs

forumsumowe.pl/h/fshzw_cam00042_5c89c.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_cam00044_f04af.jpg

Dorzucono mi jeszcze katalog, w środku "niespodzianka", ulotka z Naszego forum Haha

forumsumowe.pl/h/fshzw_cam00040_1b30c.jpg
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Fajne zakupy Pawle super oby już na najbliższej zasiadce kije pokazały swoją moc a kołowrotek wykazał się bezbłędną pracą hamulca Oczko
 

Filipka

Offline

Zbyszek nie było mnie dziś bo szykuję się do zawodów pod Twoim patronatem UsmiechUsmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0921jpg_63990.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0922jpg_c9e56.jpg
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dzisiaj złowione SUM 2017r Forum ogólne o sumach 142 31 grudnia 2017 23:02
Wygenerowano w sekund: 1.86
51,295,580 unikalne wizyty