Wyjazd grupowy nad Ebro - Zjazd administracji Forum Sumowe | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dopiero kiedy człowiek zacznie się zastanawiać nad sobą samym, zrozumie jak bardzo niezdolny jest pojąć inne rzeczy. -Blaise Pascal


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wyjazd grupowy nad Ebro - Zjazd administracji Forum Sumowe

Artur Betcher

Offline

To zależy.
Jeśli chodzi o cenę to i tak robienie takiego czegoś w formie zlotu jest najatrakcyjniejsze na rynku i ma sporo plusów.
Tylko jadąc na dziko można pojechać taniej bo żyjąc na sucharach idzie się zmieścić w 2000zł ale to też przy dużej dozie szczęścia.
To wyżej to tylko koszta i to bardzo małe zważywszy na to co się by w nich znalazło.
Koszta wyjazdu organizowanego na dzień dzisiejszy przez jakiekolwiek biuro obejmujące tylko drogę, ubezpieczenie, licencje, sprzęt i spanie wahają się w tej chwili od 2500 do 3500zł w zależności od biura. Robiąc to co chcemy zrobić my, zapłacilibyśmy od 4000 do 5000zł.
Robiąc to w formie zjazdu oszczędza się nawet na drodze bo w sumie jedzie duża grupa. Nie wchodzi w grę zarobek bo przecież spora część zazwyczaj to zarobek organizatora. To też oszczędność.
Ebro jest warte popularyzowania ale to niełatwa sprawa organizować tam wyjazdy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Przemek Sek

Offline

Za takie pieniądze i tak pewnie warto skorzystać. To są koszty tygodniowego pobytu rozumiem? Jeśli takie coś będzie organizowane to z chęcią nad tym bardzo pomyślę bo napewno chciałbym kiedyś wylądować nad Ebro. Nie wiem jaki będzie poziom rekrutacji, ale może uda się wciągnąć mnie na listęUsmiech
 

Artur Betcher

Offline

Poziom rekrutacji?? Dobre grin Daj Boże zebrać w ogóle tak dużą grupę.
Jeszcze nikomu nie udało się zebrać grupy 40 osób na wyjazd nad Ebro a przy tych warunkach cenowych tylko taka opcja wchodzi w grę. Co innego gdyby zorganizować to jak każdy i za tą cenę "na sucho puścić" ludzi w standardzie dając tylko przejazd, licencje, łodzie, ubezpieczenie i nocleg. Wtedy rzeczywiście i 30 ludzi by wystarczyło na pokrycie kosztów bo każda kolejna osoba to najczęściej zysk organizatora.
Takie coś jednak by mnie nie interesowało bo albo robić coś na wysokim poziomie w cenie najniższej na rynku albo w ogóle tego lepiej nie robić bo wtedy niczym byśmy nie mogli się wyróżnić a chcąc popularyzować Ebro nie można zaczynać od zarabialnia tylko od wkładania. Mnie nie stać na wkładanie i takie wyjazdy w formie zjazdów mogą być złotym środkiem na popularyzację tego łowiska. Nie wymagają wkładu i choć zysków nie przyniosą to jednak forum na tym zyskuje, użytkownicy również bo to atrakcyjne. Nie każdego stać żeby wywalić za wyjazd 4500zł ze wszystkim łącznie i nie każdy chce na dziko jeździć.
Nie każdy chce Paryż zwiedzać i dla tych to może być nieatrakcyjne.
Są tacy co nie lubią pompy i jadąc samemu zmieszczą się razem z opłaceniem bazy i wszystkim w 3500zł.
Wyjazd taki ma wiele plusów ale i minusy bo trzeba się zgrać z ekipą.
Właściwie to nie temat na dyskusję o tym.
Pogadamy jak się wymyśli z wszystkim co i jak. Będę się starał to zorganizować na pewno bo 2 osoby które wpłaciły na poczet opisanego w pierwszym poście zjazdu nie pojechały finalnie a ja nie mogę pozwolić żeby te pieniądze stracili.
To że komuś rozchorowały się dzieciaki nie może być przyczyną utraty pieniędzy. Trzecia osoba miała jechać z rodziną a pojechała sama i też jest tu pokrzywdzona w pewien sposób. Choć żaden nie z mojej winy to i tak nie mogę tego tak zostawić.
Tak jak pisałem to dyskusja na inny temat w sumie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Michalski

Offline

Ja powiem językiem dziennikarskim... BYŁO ZAJEBIŚCIE HEHE Oklaski
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

Robert Milner

Offline

Artur, dużo, naprawdę dużo zawdzięczamy Tobie we włożoną pracę i cały wysiłek w zorganizowaniu zjazdu nad Ebro. Za to, i wszystko z tym związane dziękuję Tobie w imieniu wszystkich. Moją uwagę przykuwają jedynie Twoje wypowiedzi co do kosztów, poniesionych wydatków, itp. Wydaje mi się, że nikomu tutaj o te finanse nie chodzi, bo przecież wiadomo, że nic za darmo nie ma. Dlatego nie ma potrzeby więcej poruszać tej kwestii, (chyba że ktoś jest zainteresowany to może na solo?) bo moim zdaniem większość zaciekawiona jest samym pobytem w Hiszpanii i całą tą otoczką. Moim zdaniem pobyt uznaję za udany i każdy będzie mile wspominał wspólnie spędzone chwile przy kiju, w uroczym miejscu jakim jest miejsce w ośrodku Planet Fishing w Playas de Chicon nad rzeką Ebro. Oczko
Życie to nie bajka o rybaku i złotej rybce.
 

Kazimierzp

Offline

Robert zgadzam się z Tobą, chcę tylko dodać że towarzystwo, z którym miałem przyjemność łowić było że użyje języka dziennikarskiego zajebiste.
 

Filipka

Offline

Ja bym spróbował tego gulaszu chętnie Haha
 

Grzegorz Petryna

Offline

Kazimierz Pajak napisał(a):

Robert zgadzam się z Tobą, chcę tylko dodać że towarzystwo, z którym miałem przyjemność łowić było że użyje języka dziennikarskiego zajebiste.


Kaziu, czyżbyś wspominał o mnie? pfft beka
 

Kazimierzp

Offline

No ma się rozumieć Grzesiu że o Tobie i o reszcie chłopaków.
 

Artur Betcher

Offline

Była kupa fajnych ludzi a malkontentów którym nawet jakby zapłacić za to żeby pojechali to by nie dogodził była garstka co na tak dużą grupę to wielki sukces.
Wielu było takich z którymi chciałbym nawet na co dzień się spotykać.
Ogólnie atmosferę i masę humoru na wyprawie sami stworzyliście a o czymś to mówi. Tak trzymać i na co dzień.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Poprawna pisownia na forum Poradniki użytkownika 75 23 sierpnia 2020 18:54
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.71
51,297,335 unikalne wizyty