Rzeka Pad 02.05.2013 - 05.05.2013 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Człowiek nie ma przyjaciół, przyjaciół ma tylko powodzenie. Napoleon


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Rzeka Pad 02.05.2013 - 05.05.2013

Adam Gasior

Offline

Witam wszystkich kolegów Usmiech
Razem z Krystianem Kantyką zaplanowaliśmy wypad taki rekonesans nad Pad w terminie 02.05.2013 - 05.05.2013. Więc zwracam się z wielką prośbą do użytkowników FS którzy byli już nad Padem o podesłanie może jakiejś miejscówki , miejscowości od której warto zacząć poszukiwanie suma.
Dodam że zabieramy ze sobą ponton i silnik wiec będziemy mogli przepłynąć na jakieś miejsce, gdzie nie dojedziemy samochodem. I co mnie najbardziej interesuje to gdzie można kupić zezwolenie?
Pozdrawiam
Adam
I z góry dziękuje Usmiech
 

mkarp

Offline

Witam Adamie polecam ci miejscowość Polesella byłem tam rok temu wyniki zobaczysz na blogu w tym roku nie uda mi się wyjechać za rok już rezerwuję metoda wertikal nr1 ,ale koledzy z forum byli też tam spotkaliśmy się i na bojkę mieli efekty
pozdrawiam Mariusz
 

Jacek Gebala

Offline

Jak dla nas dobrze że jesteście tydzień przed nami, będziemy mieli wiadomości z pierwszej reki ! Jedli chodzi o miejscówki(z ostatniego pobytu) to proszę:

www.forumsumowe.pl/infusions/blog_panel/news_images/tereny_lowieckie.jpg

" W miejscach "SUM 1-2-3"; zostały w ciągu naszego pobytu złowione sumy. Niestety większość z nich (za wyjątkiem miejsc ŻYWIEC i SUM1 ) można obłowić tylko z łódki. Miejsce "SUM 1"; nadaje się do łowienia tylko przy wysokim stanie wody, ale za to jest możliwość zasiadki z brzegu. "


- jest od dłuższego czasu na forum tylko poszukać. No i zapraszam do "lektury": http://www.forums..._sumy.html

Te miejscówki są po prawej stronie mostu na Padzie(miejscowość Revere) za zakrętem.

Jak na razie to i tam jest zimno i deszczowo - wysoki stan wody(+2-3m) i jeśli na taki warunki traficie to z powątpiewaniem myślę o waszym pontonie na elektryku.
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Adam Gasior

Offline

Jacek Gebala napisał(a):

Jak dla nas dobrze że jesteście tydzień przed nami, będziemy mieli wiadomości z pierwszej reki ! Jedli chodzi o miejscówki(z ostatniego pobytu) to proszę:

www.forumsumowe.pl/infusions/blog_panel/news_images/tereny_lowieckie.jpg

" W miejscach "SUM 1-2-3"; zostały w ciągu naszego pobytu złowione sumy. Niestety większość z nich (za wyjątkiem miejsc ŻYWIEC i SUM1 ) można obłowić tylko z łódki. Miejsce "SUM 1"; nadaje się do łowienia tylko przy wysokim stanie wody, ale za to jest możliwość zasiadki z brzegu. "


- jest od dłuższego czasu na forum tylko poszukać. No i zapraszam do "lektury": http://www.forums..._sumy.html

Te miejscówki są po prawej stronie mostu na Padzie(miejscowość Revere) za zakrętem.

Jak na razie to i tam jest zimno i deszczowo - wysoki stan wody(+2-3m) i jeśli na taki warunki traficie to z powątpiewaniem myślę o waszym pontonie na elektryku.


Dzięki Jacek twoje tematy czytałem, już dawno Usmiech a co do pontonu to mamy spalinowy silnik więc się nie obawiam Usmiech Dzięki jeszcze raz za info na PW
 

Kamil Ungrat

Offline

Szczęścia i połamania Panowie Usmiech
,,Pasja trwa przez całe życie...
Pochłania Twój najcenniejszy czas- ale to nie czas stracony...
To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.."
 

Marcin Zakrzewski

Offline

Szykuje się kolejna wielka wyprawaUsmiech
 

Jozefp

Offline

Jedziecie tylko we dwóch Adamie czy jakąś większą grupką ???
 

Krystian Kantyka

Offline

Jedziecie tylko we dwóch Adamie czy jakąś większą grupką ???
.
Jedziemy w 4 lub 5
pozdrawiam Krystian
 

Mateusz Harezlak

Offline

Mocno zazdroszczę, Pad to łowisko które czasem śni mi się po nocach i zdecydowanie jest to dla mnie najbardziej pożądana rzeka Usmiech
 

Piotrek Rosinski

Offline

Adaś widzę że szalejesz z tymi sumami.Rodan też jeszcze w tym roku?
Lucek
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
"moja rzeka" PZW Federation Peche i inne organizmy 7 28 marca 2018 21:35
Porada w złowieniu suma ( Rzeka San) Forum ogólne o sumach 1 09 stycznia 2018 13:27
Rzeka Ren Forum ogólne o sumach 25 03 kwietnia 2017 18:55
Rzeka Bug, odcinek przygraniczny Poradniki wędkarskie 6 08 stycznia 2017 11:13
Wielka rzeka Pad i sum Łowiska sumowe 100 05 października 2016 00:15
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,541,112 unikalne wizyty