Testy krętlików i agrafek | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich". Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Pozostałe wyposażenie wędkarza
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Testy krętlików i agrafek

Seweryn Urawski

Offline

No na pewno ciekawaHaha. Następne wygnij tak...
forumsumowe.pl/h/fshzw_090220131405_66cce.jpg
To da jeszcze parę naście kgbeka
 

Jozefp

Offline

A ja specjalnie tak podgiąłem żeby przynęta pracowała na środku agrafki Yyyyy
 

Marek Faron

Offline

No to Józek wracaj do testów i czekamy na to jedno zdjęcie Usmiech ja w wolnej chwili postaram sie sprawdzić krętlik z agrafka Cormorana o wytrzymałości 67kg
Żadna godzina życia nie została zmarnowana, gdy się ją spędziło w siodle" W.Churchill
 

Jozefp

Offline

Chyba nie ma już co szaleć , 105 kg w zupełności mi wystarczą grin
 

Marek Faron

Offline

A powiedz czy jakaś firma robi takie agrafki czy to twój projekt?
Żadna godzina życia nie została zmarnowana, gdy się ją spędziło w siodle" W.Churchill
 

Jozefp

Offline

Jeden z forumowiczów zrobił coś takiego tylko z cieńszego drutu i to mnie zmobilizowało,ale widziałem że kilka firm już robi ten typ agrafek Okok
 

Marek Faron

Offline

Dużo pewnie tez zależy od jakości drutu Usmiech ja mam drut 0,8 albo 1mm kupiony w obi, właśnie zrobiłem jedną na twoje podobieństwo ale wg poprawek na rysunku i idę ją testować a z racji że nie mam jeszcze porządnej wagi to będę się wieszał Usmiech
Żadna godzina życia nie została zmarnowana, gdy się ją spędziło w siodle" W.Churchill
 

Jozefp

Offline

Ja w teście pisałem że ma 1mm ale chyba to jest 1.2mm kupiony w sklepie spawalniczym.To jest drut do spawania tigiem robie z niego też stelarze do woblerów
 

Seweryn Urawski

Offline

Faktycznie wydaje się jakiś grubszy... Marek jak chcesz to na pw wyśle Ci gdzie to podpatrzyłem. Bo tu linków sklepów nie można chyba?
 

jbkajdulka

Offline

Dobra robota, JózekOkok Właśnie o takie rzetelne testy chodzi, a nie o bzdety, jakie wypisuje producent na wyrobie.
Seweryn, linków do sklepów nie można. Oczywiście oprócz tych, z którymi współpracujemy.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testy sprzętu Mikado Testy sprzętu wędkarskiego 55 31 grudnia 2018 13:39
Testy plecionek i krętlików Testy sprzętu wędkarskiego 196 02 kwietnia 2018 08:12
Testy plecionek na suma Testy sprzętu wędkarskiego 363 30 grudnia 2017 22:50
Testy pontonów Kolibri Łodzie, pontony i inne środki pływające 14 11 października 2014 23:12
Sebile moje małe testy Spinning, Trolling za sumem 17 26 lipca 2014 16:47
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,456,955 unikalne wizyty