Humor wędkarski i nie tylko | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie. Mou Jin


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Humor wędkarski i nie tylko

Artur Betcher

Offline

Czyta się jednym tchem a jak sobie uświadomię że za wszystko co robiliśmy z żoną odsiadywał bym przynajmniej potrójne dożywocie to się cieszę że mieszkam w Europie beka

http://facet.onet...seks/hpd9j
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukaszb

Offline

Chwytak wziął się za disco polo Haha
Jeżeli ktoś nie trawi wulgaryzmów proszę nie włączać Usmiech
YouTube Video
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Lukasz Bieniawski napisał(a):

Chwytak wziął się za disco polo Haha
Jeżeli ktoś nie trawi wulgaryzmów proszę nie włączać Usmiech
YouTube Video


Dobre, lepsze niż oryginał grin
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Lukaszb

Offline

Mi też się podoba bardziej od oryginału, chociaż w teledysku mig mają lepsze dziewczyny Haha
 

Jacek Gebala

Offline

"Lekarz pyta 90-cio letnia kobietę jakich zażywa leków że nadal cieszy się tak dobrym zdrowiem i słyszy:
- Na lepsze trawienie pije piwo, przy braku apetytu białe wino, na małe ciśnienie czerwone, przy wysokim koniak, a na przeziębienie biorę śliwowicę.
- A kiedy pije pani wodę ?- pyta lekarz
- No, aż tak bardzo chora to jeszcze nie byłam "
beka beka
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Jack Sparrow

Offline

CIEKAWOSTKA

Polska 1922 rok:
W wyborach do Sejmu i Senatu:
- frekwencja: 69%
- analfabetyzm: ok. 33%
- głosów nieważnych: poniżej 1%

Polska 2014 rok:
W wyborach samorządowych:
- frekwencja: ok. 47%
- analfabetyzm: ponoć brak
- głosów nieważnych: średnio 18% miejscami do 40%

I TYLKO ZOSTAJE Piwko
Cała mądrość nie mieści się w jednej głowie.Nono
 

Babinski Damian

Offline

Stefek - astroamator, pewnego dnia stwierdził, że potrzebuje jakiś specyfik, który rozszerzy mu źrenice znacznie bardziej niż naturalnie. Spotyka się ze znajomym dilerem, ten poleca mu jakiś biały proszek do wciągania. Bierze to i idzie na obserwacje. Trzaska jedną kreskę i…..pojaśniało, pociemniało i bez efektu. Hmm….trzasnął na druga dziurę i …..pojaśniało, pociemniało i nic. Pomału zaczyna się irytować ale wali po raz kolejny. Znów – pojaśniało, pociemniało i nic. Nagle słyszy z oddali głos żony:
- Stefek co ty robisz ?!
Odpowiada:
- Obserwuję!
Żona:
- Qrfa trzy noce ?!?!

Żona do spóźnionego męża wracającego do domu:
- Gdzie Ty byłeś?
- Jak to gdzie, u Janka na obserwacjach.
Kobieta dzwoni do Janka:
- Był u ciebie mój mąż?
- Jak to był? Jest i właśnie okular wymienia.

Mężczyzna wyglądający na nowicjusza wszedł do Astromarketu i od razu jego uwagę przyciągnął piękny błyszczący astrograf Oriona. Podszedł do niego i nachylił się nad carbonową tubą. Kiedy ją dotknął, nagle niespodziewanie wymknął mu się głośny pierd. Wyraźnie zawstydzony szybko się wyprostował i obrócił się, żeby sprawdzić czy ktoś tego nie usłyszał. I okazało się, że cały czas tuż za jego plecami stał sprzedawca.
- W czym mogę Panu pomóc? - zapytał
Mężczyzna szybko rzucił pytanie:
- Ile kosztuje ten teleskop?
- Jeśli spierdział się Pan tylko dotykając go, to po usłyszeniu ceny z pewnością się Pan zesra.

Amerykanie wylądowali na Marsie.Juz maja wychodzić na zewnatrz ,a tu kilku Marsjan zaspawało im drzwi.Trwało to kilka godzin,aż w końcu udało im się uwolnić.Wychadzą,patrza ,a tam cała grupa kosmitów sie nazbierała.Pytaja,dlaczego zaspawaliscie nam drzwi?!Którys odparłWazelinaszystkim nowym tak robimy,to chyba żaden problem dla was,ostatnio byli tu Polacy,zaspawaliśmy im drzwi ,15 min i juz byli na zewnatrz i nawet prezenty przywiezli!!!!!Amerykaniepfftolacy ,prezenty jakie prezenty????? Jakis wpie* ol ,ale każdy dostał!!!!!!

Dwie blondynki chciały zdobyć nagrodę Nobla. Jedna wpadła na genialny pomysł:
- No to może polecimy na Słońce?
Druga odpowiada:
- No coś ty głupia, spalimy się.
- To polecimy w nocy!

Rosyjskie centrum dowodzenia lotow kosmicznych i rakiet . Sprzataczka sciera kurze. Nagle, przypadkiem nacisnela jakis przycisk na glownym pulpicie. Dyzurujacy tam oficer zareagowal:
- Paaaaszlaaa!!!!
Sprzataczka: - Szto? Ja?
- Niet!! Amierika!!

Kosmonauci po wylądowaniu na Księżycu urządzili imprezę. Nagle jeden mówi:
-Wiesz co Amstrong... wszystko się niby zgadza: rozpaliliśmy grill, jest piwko, są te zielone kobitki, ale jakoś atmosfery brak...
.
 

Janusz Golebiewski

Offline

Przed knajpę zajechał super sportowy wóz, a z niego wyszedł szałowo ubrany facet. Podszedł do niego brudny i śmierdzący żebrak i prosi o kasę: - Dajże mi trochę forsy, bo umrę z głodu ja i moje dzieci. Po chwili zastanowienia, facet sięga do kieszeni i wyciąga banknot 100 i podaje ..., ale cofa rękę i mówi: - Na pewno przepijesz! - Nieee! Jestem abstynentem. Ja nie piłem wódki już od 10 lat! Znowu facet podaje żebrakowi banknot, ale ponownie cofa rękę i mówi: - Na pewno przepalisz! - Nieee! Ja nigdy nie paliłem papierosów! Znowu facet podaje pieniądze i ponownie cofa rękę: - To stracisz na dziwki! - W życiu! Nie interesują mnie żadne kobiety, tylko moja żona i dzieci! Po namyśle facet otwiera drzwi od swojej gabloty i mówi: - Wsiadaj! - Ja?! Jestem Przecież brudny, śmierdzący i pobrudzę auto w środku. - Wsiadaj! Pojedziemy do mojej żony ... Chcę jej pokazać, jak wygląda facet, który nie pije, nie pali i nie chodzi na dziwki beka
 

Grzegorz Petryna

Offline

"Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o północy.
-Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty później - powiedziałam i wybyłam. Ale, impreza była cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze więcej drinków. Było tak fajnie, że zapomniałam o godzinie...
Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem.
Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wściekłą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowałam, że mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem...
Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc, jaka to ja jestem inteligenta! Ha.
Rano, podczas śniadania, mąż zapytał, o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, że o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. Oh, jak dobrze, jestem uratowana... - Pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Mój mąż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc:
- Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką.
Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem:
- Taaaak A dlaczego, kochanie?
A on na to:
- Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O ku..a!' Znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nadepnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać..."
 

Artur Betcher

Offline

Kukułka nie z tej ziemi beka a ten patent z bezdomnym to nie wiem czy by w realu nam przeszedł grin
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Humor wędkarski i nie tylko - 2017 Hyde Park 23 14 marca 2020 00:02
Kupię: Rapala Down Deep Husky Jerk 12cm tylko w kolorze GRH Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 07 kwietnia 2017 16:25
Sprzedam zestaw wędkarski Sprzedam sprzęt wędkarski 2 29 marca 2017 18:36
Witam wszystkich z moich okolic(Kostrzyn nad Odra) i nie tylko. Powitalnia sumowa ;) 11 29 marca 2017 08:51
Humor wędkarski i nie tylko - 2016. Hyde Park 98 03 stycznia 2017 22:55
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,514,258 unikalne wizyty