Mann's wobler | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Największe zło to tolerowac krzywdę. -Platon


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Spinning, Trolling za sumem
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Mann's wobler

edi

Offline

Dzięki. Mam zamiar zainwestować w kilka sztuk. Model stretch 20+, 30+ to już chyba tylko za oceanem w cenie do przełknięcia? Ale wysyłka zrobi swoje. Trzeba dybać na używki.
 

Artur Betcher

Offline

Ja mam kilka w worku nawet w opakowaniach ale nie chce mi się ich szukać. Można i zza oceanu dobrą cenę z dobrą przesyłką trafić bo już widziałem jak ktoś ściągał i dowalał takie ceny że spaść szło z krzesła.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

edi

Offline

Nawet się nie zmuszaj wysmiewacz Będę szukał, napewno coś trafię wcześniej czy później w dobrej cenie. Muszę mieć jakąć alternatywę jak Józkowe pozrywam grin
 

Konrad Bartosik

Offline

Edi żebyś się wczesniej odezwał to bym Ci wysłał 30+ te wobki to plastiki nie do zniszczenia, ale farba schodzi mi się podobal 20+ , ten 30 + to ma wielki ster i wielki opór stawia nie podoba mi się.
 

Artur Betcher

Offline

Za to schodzą bardzo głęboko i można wyciągnąć ładne sumy z rozległych dołów. Nie zapominaj że Radek w wieku 6 lat wyciągnął oba duże właśnie na 30+.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

edi

Offline

Dzięki Konrad z mann's sobie poradzę powoli Usmiech wolałbym kolejne 2 od Ciebie oczko większe Oczko
 

Artur Betcher

Offline

Dla mnie bez dwóch zdań rękodzieło jest lepsze o ile są skuteczne bo najczęściej trwałością przewyższają kilkukrotnie fabryczne.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

coyote

Offline

Mam możliwość zakupu Mann's + Depth

Jakie kolorki Wam się sprawdzają ?

Ogólnie szukam pod sumka na Wiśle, a jak sprawdzają się na głębinowych szczupakach/sandaczach ?
 

Janusz Golebiewski

Offline

Jak pod sumka to kolor nie robi większego znaczenia.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kupię Mann's Depth Plus Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 3 13 lipca 2018 20:32
Wobler Zalt 25 cm Spinning, Trolling za sumem 8 22 marca 2017 14:20
Da się zrobić wobler z silikonu? Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 5 11 stycznia 2015 12:14
sprzedam wobler Józka Pojedynca Sprzedam sprzęt wędkarski 1 03 września 2014 10:11
wobler Rapala DT-20 Sprzedam sprzęt wędkarski 3 11 stycznia 2014 20:30
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,481,082 unikalne wizyty