Błędy na forum. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Aby otrzymać pożyczkę, najpierw musisz udowodnić, że jej nie potrzebujesz Z praw Murphy'ego


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Błędy na forum.

Marcin Magdziarz

Offline

Nie mogę usunąć wiadomości ze skrzynki,czy nadal jest to zablokowane,czy może jest inna przyczyna ?
marlinek8Rybki
 

Artur Betcher

Offline

Nadal zablokowane, nie kontaktowałem się od miesiąca z technikiem a po za tym sprawa Władysława O. jest jeszcze w toku.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Marcin Magdziarz

Offline

Ok dzięki,rozumiem.Usmiech
marlinek8Rybki
 

Marcin Magdziarz

Offline

Mam pytanie,co się stało z postami Roberta Dubisa,dotyczącymi wypieku chleba.Był to dosyć obszerny materiał ze zdjęciami i znajdował się w dziale KULINARIA.
Pytam,ponieważ chciałem uzyskać kilka informacji na ten temat,ale niestety tego materiału już nie ma.
P.S.Pisałem o tym w dziale KULINARIA,ale nie uzyskałem odpowiedzi,dlatego przeniosłem ten temat tutaj. Pozdrawiam Usmiech
marlinek8Rybki
 

wojtek zdunik

Offline

http://www.forumsumowe.pl/forum/viewthread.php?thread_id=3711&highlight=chleb&pid=86832#post_86832
o to chodzi?
 

Marcin Magdziarz

Offline

No właśnie z całego materiału pozostało tylko to jedyne zdjęcie,a wcześniej w tym samym dziale był obszerny materiał z dokładnym opisem i zdjęciami,krok po kroku jak się piecze taki chlebek.
Właśnie się zastanawiam co się z tymi postami stało Usmiech chyba,że tylko u mnie się nie wyświetlają Haha
marlinek8Rybki
 

Filipka

Offline

Pisz do Roberta na PW a na pewno Ci pomoże z tym chlebkiem
 

Robertrs

Offline

Nie mogę dodać zdjęć do treści wpisu na blogu.
Adresy zdjęć, w tej chwili już zdublowane, pojawiają się na belce do rozwijania ale nic się nie dzieje kiedy wybieram i klikam zdjęcie chcąc je wstawić do tekstu.
Brak przycisku "podgląd" we wpisie bloga.
Brak możliwości edycji wpisu w blogu.
Brak możliwości dodawania emotikonów z listy - gdziekolwiek. Wchodzą tylko te ze skrótów klawiszowych jak dwukropek + nawias.
Co jest nie tak?
 

Jozefp

Offline

Panowie czy u was też nie da się otworzyć tematu ,,Odzież/bielizna termiczna" czy tylko u mnie wyskakuje błąd serwera ??? Yyyyy
 

Grzegorz Petryna

Offline

Też się nie da. Wszedłem przez post Leszka Piątkowskiego, bo tak się nie dało.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Poprawna pisownia na forum Poradniki użytkownika 75 23 sierpnia 2020 18:54
Zaprzyjaźniony z forum sklep Hyde Park 13 02 czerwca 2017 04:44
Koszulki Naszego Forum (ZAMÓWIENIA) Sprawy organizacyjne 396 26 lutego 2017 16:33
Koszulki Forum Sumowe 2013 zamówienia Sprawy organizacyjne 254 30 sierpnia 2016 12:29
Przewodnicy wędkarscy na Forum Sumowe? Przewodnicy wędkarscy 98 28 sierpnia 2016 14:54
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,492,208 unikalne wizyty