Gotowanie nad wodą. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kto nie lęka się utraty życia, zdolen jest odjąć je drugiemu. -Cyrano De Bergerac


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Gotowanie nad wodą.

Tomasz Jakowanis

Offline

Fotki z tej soboty, jedzonko z kociołka pierwsza klasa.Nie ma nic lepszego jak żeberka z kiełbaską w kapuscie.Naprawdę polecam.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/514a2559d4e83_dsc-0412.jpg
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/514a288b12b38_dsc-0419.jpg
Pozdrawiam Oczko siluro
 

Piotr Czaja

Offline

Nawet na stacji benzynowej ostatnio widziałem Usmiech Marketach budowlanych też znajdziesz.
Pitex
 

Ala Pawelczyk

Offline

Wsklepach sportowych ,marketach ,czasem w punkcie nabicia gazu.
 

Mariusz Kowalski

Offline

Butle są np Castorama,Obi itp,3 kg około 80 zł,dlatego kupiłem 3 kg za 90zł nabitą na stacji tankowania LPG,wymiana pustej 3kg na nabitą 21 zł,małej 16 zł.
 

Zbyszek Grudner

Offline

Dzięki za odpowiedzi Okok Ten kociołek Tomka też jest kuszący, ma w sobie magię..
 

Mariusz Kowalski

Offline

Kiedyś namówiłem moją żonke na wypad na rybki,namiocik rozbiłem,ale był problem że wszędzie trawa a jak trawa to robale i ona z namiotu nie wyjdzie,więc przed namiotem rozwineliśmy z chłopakami taką folię malarską,ubaw mieliśmy przedni,wieczorem się bała w namiocie bo ona nie widzi czy jakieś robale się nie wałęsają,więc zaproponowałem że ją odwiozę do domui i to był strzał w dziesiątkę,tak szczęśliwej kobiety dawno nie widziałem.
 

Mariusz Kowalski

Offline

Taki kociołek mam zrobiony z starego garnka i też daje radę.
 

Jacek Gebala

Offline

Panowie i pani(e) to wasza winazly, że zgłodniałem po tej "smacznej" lekturzeNono. Teraz idę "wrzucić coś na ruszt" i Piwko
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Mateusz Harezlak

Offline

Tomasz Jakowanis napisał(a):

Fotki z tej soboty, jedzonko z kociołka pierwsza klasa.Nie ma nic lepszego jak żeberka z kiełbaską w kapuscie.Naprawdę polecam.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/514a2559d4e83_dsc-0412.jpg
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/514a288b12b38_dsc-0419.jpg


Dla mnie bomba, uwielbiam kociołek Usmiech
 

Remek Walkiewicz

Offline

Tomasz Jakowanis napisał(a):

Fotki z tej soboty, jedzonko z kociołka pierwsza klasa.Nie ma nic lepszego jak żeberka z kiełbaską w kapuscie.Naprawdę polecam.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/514a2559d4e83_dsc-0412.jpg
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/514a288b12b38_dsc-0419.jpg


Wędkowanie w dużej ekipie to marzenie
John Frusciante RULEZ
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Domek nad wodą Łowiska sumowe 4 01 sierpnia 2016 14:39
Lokalizacja suma na bardzo głębokim jeziorze. Co się dzieje na 20 metrach pod wodą. Spinning, Trolling za sumem 11 10 listopada 2015 21:05
Nasze zwierzaki nad wodą. Forum ogólne o sumach 175 16 stycznia 2015 19:59
Nasze filmy pod wodą Fotografia i wszystko z nią związane 19 27 sierpnia 2013 10:36
Ostrożność nad wodą . Hyde Park 4 19 maja 2013 12:08
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,486,571 unikalne wizyty