Gotowanie nad wodą. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bycie magistrem, a bycie mądrym, to dwie różne rzeczy. Ferdynand Kiepski


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Gotowanie nad wodą.

BlackRider

Offline

Marcin Szajda napisał(a):

Dla mnie kuchenka turystyczna na zasiadce służy tylko do zagotowania wody na kawę i czasem coś podgrzewam gotowego typu flaczki, fasolkę Haha
Może ktoś z kolegów ma przepis co można w miarę szybko upichcić i smacznie potem zajadać na rybkach Oczko


Szybki i smaczny sposób na szybką potrawę, zresztą jeszcze z lat 70-tych znad Wisły. W zależności od ilości osób najlepiej ugotować paczkę makaronu (świderki, rurki, kolanka). Jak się ugotuje odlać wodę, pokroić konserwę turystyczną najlepiej taką z tłuszczykiem i wrzucić do makaronu i popichcić jeszcze z 5-10 minut, żeby się rozgrzało i ładnie po makaronie rozeszło. Żarcie pierwsza klasa. Proporcje w zależności o możliwości, ale najlepiej 1 konserwa na osobę lub 2 na3 osoby, żeby był smak. Oczko

Szybki i smaczny sposób na najedzenie się do syta dla mniejszych i większych obżartuchów Okok
 

Ala Pawelczyk

Offline

Nic nie smakuje nad wodą tak jak ryby.Rybki obojętnie : smażone, gotowane,grylowane, wędzone i ziemniaki pieczone to rarytas[jak mi się za tym tęskniPlacze]
Obecnie jak ktoś lubi pichcić, gotowanie nad wodą to przyjemność.Dostępność produktów i półproduktów umożliwia plenerowo-kuchenne szaleństwa. Wystarczy trochę pomyślunku[rozplanować, przeliczyć,zakupić] i ful-wypas.
Nie marudzić,że lodówek brak[obywano i obywa się bez nich].Nie tylko surowe mięso jest podstawą dań.Pomyśleć ;co chcemy , co możemy i co lubimy.
Podpowiem w razie potrzeby jak to ogarniamwysmiewacz
 

Lukasz Trzpiola

Offline

Moje ulubione danie gdy spędzam dłuższy czas nad wodą to ryż z sosem słodko-kwaśnym. Proste i szybkie przyżądzenie. Gotujemy ryż w jakimś garnku lub większej menażce, jak odlejemy wode po ryżu myjemy wedle możliwości naczynie i gotujemy sos do wrzenia. Szybko, smacznie i przyjemnie.
Pozdrawiam lukas0055
 

Filipka

Offline

Dla mnie najważniejszym posiłkiem nad wodą jest karczek i bigoś mojej żony Haha
 

Radzio Kielbasa

Offline

Ja na wyjazdy 3-4 dni, zabieram gołąbki w słoiku od Mamusi ( jak nie ma to ze sklepu Foch ), do tego gotuję ziemniaczki + pomidorek z ogóreczkiem i cebulką ze śmietaną i obiadek że palce lizać, a w letnim czasie duszony kabaczek z mięskiem jak bigos, w słoikach, oczywiście od MamusiHaha
Radzio
 

Remek Walkiewicz

Offline

Ja zamawiam pizzę albo SushiHaha.
A tak na poważnie to kiełbaska lub czasem płotki złowione na miejscu z grilla.
Ale kiedyś,jak miałem kilkanaście lat jechaliśmy na ryby(teoretycznie na kilka godzin)i były brania,to zostawało się nawet na trzy dni.A wtedy zjadało się ciasto przynętowe z kaszy mannej,pęczak i płatki zanętowe.
John Frusciante RULEZ
 

MarcinMistkowski

Offline

Na kilkudniowe rybki wożę ze sobą butlę gazową ale rzadko z niej korzystam. lubię rozpalić ognisko i w żarze pichcić. Co zjemy to najmniejszy problem ważne żeby było na ciepło i po staropolsku grin
 

Mariusz Kowalski

Offline

Dzisiaj kupiłem butle na gaz 3 kg z nowego typu zaworem,koszt 90 zł z gazem,jak ktoś ma starą to oddaje i za 35 zł dostaje nową +21 zł nabicie gazu.
 

Janusz Golebiewski

Offline

W zeszłym roku zakupiłem kompletny sprzęt na wyprawy w plener: namiot ICEBERG REFUGE 4, śpiwory FJORD NANSEN, materace samopompujące, butle gazową 3kg + kuchenka ASIA (największa), zestaw garnków wraz z patelnią i czajnikiem, lampę gazową, grill itp.
Na kilkudniowe wypady zabieram to wszystko, kobietę - jeszcze nie żona Oczko dwóch synów (4 lata i prawie 7 lat) gdzie ten najmłodszy zawsze chce jeździć ze mną na ryby Usmiech no i oczywiście wędeczki. Jemy na ciepło to co sami wcześniej przygotowaliśmy w domu. Czasami wypad do pobliskiego sklepu po napoje, chlebek, bułki i takie tam rzeczy których nie można zabrać ze sobą na tydzień lub dwa. Bawimy się świetnie oczywiście jak pogoda dopisze.
 

Zbyszek Grudner

Offline

Ericsson, pozazdrościć rodzinki, szkoda że u mnie nie ma takiego fajnego podejścia.. No ale wiadomo, nad wodą są komary, więc lepiej zostać w domu Placzezly
A teraz głupie pytanie : gdzie kupuje się butle gazowe? Haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Domek nad wodą Łowiska sumowe 4 01 sierpnia 2016 14:39
Lokalizacja suma na bardzo głębokim jeziorze. Co się dzieje na 20 metrach pod wodą. Spinning, Trolling za sumem 11 10 listopada 2015 21:05
Nasze zwierzaki nad wodą. Forum ogólne o sumach 175 16 stycznia 2015 19:59
Nasze filmy pod wodą Fotografia i wszystko z nią związane 19 27 sierpnia 2013 10:36
Ostrożność nad wodą . Hyde Park 4 19 maja 2013 12:08
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,520,775 unikalne wizyty