Gotowanie nad wodą. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bądźmy wdzięczni idiotom. Gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęłaby sukcesu. -Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Gotowanie nad wodą.

Grzegorz Petryna

Offline

Co bardziej polecacie na zasiadkę, aby móc w spokoju wypić kawkę, albo coś zjeść spokojnie na ciepło. Zastanawiam się pomiędzy małą butlą gazową z palnikiem a przenośną kuchenką turystyczną, która kosztuje niewiele ponad 50zł i jest zasilana tzw. kartuszami. Jeden kartusz wystarcza ponoć na 3-4 godziny gotowania więc sporo, a kosztuje koło 5zł. Na butli gotowałem, więc wiem co i jak, ale tego nie używałem, czy jest lepsze od butli?

www.forumsumowe.pl/h/fshzw_2725024829_8add2.jpg
 

Andrzej Kossakowski

Offline

Witam


Ja używam : MSR Kuchenka SUPERFLY WITH AUTOSTART plus osprzęt... Zajmuje małą kieszeń mojej torby a sprawdza się w każdych warunkach.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/508d7728eae29_kuchenka-msr-jpeg.jpg
 

Jarek Buchalski

Offline

Ładnie wygląda ale wybieram butle. Na butli gotuje , świece a nawet grzeje.
 

Szymon Kabacinski

Offline

Ja bym brał butle,zawsze tak robiliśmy ze szfagrem i było szybko Usmiech
 

Kazimierzp

Offline

Ja miałem stare butle, kolega mi je z dużej nabijał ale z tą ilością gazu różnie bywało, więc kupiłem nową z którą pojechałem do nabicia ale w mojej okolicy mieli tylko na wymianę i wymieniłem nową na starą ale z atestem do roku który był na nowej. Teraz to zdecydowałbym się na zaprezentowaną przez Grzesia kuchenkę. Grzać to grzeję się przy ognisku a lampy na butle to cały sezon nie zakładałem wolę znicz i latarkę, lub małe ognisko. Cenowo ta kuchenka wychodzi lepiej od butli tylko zależy jaka jest jej trwałość.
 

Grzegorz Petryna

Offline

O takie opinie właśnie mi chodzi, żeby było porównanie. Butla też swoje waży i to też trzeba brać pod uwagę. Zawsze to są kolejne kilogramy.
 

Maciej Krzywy

Offline

Ja również bym polecił butle wystarcza na bardzo długo i nie ma problemu z nabiciem .Usmiech
 

daddax

Offline

Ostatnio zasiadkuję z kolegą ,który będąc z zawodu wyuczonego kucharzem wprost jak na moje wyobrażenie -szaleje. Bierze dużą butlę z kuchenką ,do tego w zestawie ma żeliwny kociołek pod który ja zabezpieczam drzewo i pełny wypas. Do tego jakieś "coś nie coś ",bo jest kilka chwil bez kierownicy...pfft
 

Grzegorz Petryna

Offline

A jak wygląda nabijanie takiej butli powiedzmy 5 kg? Rozumiem, że powinno się na stacji lpg to robić? Jakie koszta?
 

Jacek B

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Co bardziej polecacie na zasiadkę, aby móc w spokoju wypić kawkę, albo coś zjeść spokojnie na ciepło. Zastanawiam się pomiędzy małą butlą gazową z palnikiem a przenośną kuchenką turystyczną, która kosztuje niewiele ponad 50zł i jest zasilana tzw. kartuszami. Jeden kartusz wystarcza ponoć na 3-4 godziny gotowania więc sporo, a kosztuje koło 5zł. Na butli gotowałem, więc wiem co i jak, ale tego nie używałem, czy jest lepsze od butli?

www.forumsumowe.pl/h/fshzw_2725024829_8add2.jpg


Ja używam takiej kuchenki od pięciu lat,tylko że kupiłem firmy Campingaz.Nabój starcza max na trzy godziny,w tym roku dokupiłem do niej nakładkę do grillowania i po pierwszym teście z tradycyjnego grilla raczej zrezygnuję na pewno na rybach.Naboje przy zakupie całego kartonu na alledrogo wychodzą po 4 zł.Ogólnie mogę polecić z czystym sumieniem,nawet sobie kupiłem drugą na czarną godzinę.
Złapać to można chorobę.Ryby się łowi.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Domek nad wodą Łowiska sumowe 4 01 sierpnia 2016 14:39
Lokalizacja suma na bardzo głębokim jeziorze. Co się dzieje na 20 metrach pod wodą. Spinning, Trolling za sumem 11 10 listopada 2015 21:05
Nasze zwierzaki nad wodą. Forum ogólne o sumach 175 16 stycznia 2015 19:59
Nasze filmy pod wodą Fotografia i wszystko z nią związane 19 27 sierpnia 2013 10:36
Ostrożność nad wodą . Hyde Park 4 19 maja 2013 12:08
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,298,405 unikalne wizyty