Latarka diodowa czołowa. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Żona: kobieta, która nas całuje, gdy wracamy z pracy, aby się przekonać, że byliśmy na piwie. - Jożka Stetina"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Pozostałe wyposażenie wędkarza
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Latarka diodowa czołowa.

Lukasz S

Offline

Tak planuje zakupić coś nie za drogiego i funkcjonalnego. A jak w deszczu się sprawują wiesz może? Nic się z nimi nie dzieje?
 

Krzysiek Zienkiewicz

Offline

Naprawdę z całego serca ci radze, dołóż trochę kasy i kup coś co będzie świecić dłużej niż jedną noc. Chyba, że będziesz zapasowe zawsze miał przy sobie Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Na próbnym otwarciu sezonu utopiłem koledze latarkę za 7zł czołową. Wyłowiłem i nadal świetnie działa a do tego światło ma dobre. Musze się dowiedzieć co to bo jak dla mnie rewelacja, po co przepłacać jak takie taniochy mogą być dobre.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Też mam taką po 2,90zł i świeci drugi sezon. Haha
 

Lukasz S

Offline

Ja ostatnio zakupiłem latarkę Tikka 2 Plus. Nie tylko na rybki ale i na zajęcia na studiach będzie mi potrzebna.
 

wole_szczupaki

Offline

Ja osobiście używam lampki czołowej Fox Halo HT100.
Lampka zasilana jest 3 bateriami AAA. Baterie wystarczają na pięciodniową zasiadkę. Lampka posiada czterokrotny, płynnie regulowany zoom, który pozwala mi oświetlić często miejsce oddalone od brzegu o około 100 metrów. Przydaje się na wąskich zbiornikach lub podczas łowienia pod drugim brzegiem, kiedy to wywożę zestaw łódką RC.
Jednak jej największą zaletą według mnie jest wbudowany czujnik ruchu. Idealnie sprawuje się podczas nocnych brań, kiedy to wystarczy ruch ręką przed lampką, by ta zaświeciła się. Nie muszę wtedy po ciemku szukać przycisku włączającego.
Oczywiście ja zawsze śpię z lampką na czole.
Cena tej lampki to około 130 pln.
 

Damian Poweska

Offline

A ja mam latareczkę kupioną na jakiejś hurtowni za 12zł wcześniej miałem zapalniczkę z latarką (choć nie palę) a na spinning wystarczało by zawiązać w nocy krętlika Usmiech
 

Wasak Pawel

Offline

Witam.
W zeszla niedziele bylem w decathlonie (Lublin). Przypadkowo zauwazylem latarke czolowa: Petzl Tikkina 2 w cenie 44zl. Byla przeceniona z 64zl. Przecena zwiazana ze zmiana asortymentu. Wydaje mi sie ze to dobra cena za ta jakosc produktu.
Wyglada przyzwoicie. Testy w garazu: 5/6. Polecam.
Pozdrawiam.
 

Filip D

Offline

Ja posiadam ten model i jestem bardzo zadowolony.
Moc i jasność światła super.




[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_1jpg_4fcb8.jpg[/img]
Szanuj, a będziesz szanowany.
 

Mariusz Kowalski

Offline

Bandazyk,zakup bardzo lepszy,jak nie zgubisz to wieczna jest Okok
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Latarka jaka dobra Pozostałe wyposażenie wędkarza 13 04 stycznia 2014 01:27
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,527,995 unikalne wizyty