Latarka diodowa czołowa. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kto nie ma od­wa­gi do marzeń, nie będzie miał siły do wal­ki.Paul Zulehner.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Pozostałe wyposażenie wędkarza
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Latarka diodowa czołowa.

Daniel Hankiewicz

Offline

Witam, ja zakupiłem latarkę na targu za 15zł, ale muszę powiedzieć że jestem miło zaskoczony. Co prawda nie miałem jeszcze nigdy latarki z wyższej półki cenowej ale myślę że jest wystarczająca na nocne zasiadki.
Latarka ma 15 diod, ładowana jest sieciowo (ma wbudowaną baterię), może świecić nieprzerwanie przez ponad 120 godzin, dwa stopnie świecenia 15/7 diod, zasięg światła to około 25m, jak narazie mnie nie zawiodła, ładuję ja raz na 3 wyjazdy i daje rade.
 

Marcin Fokt

Offline

Ja podobnie jak kilku kolegów piszących w tym temacie posiadam czołówkę PETZL. Dałem za nią jakieś 130zł i jak dla mnie jest na prawdę wystarczająca. Wcześniej miałem 3 czołówki firmy "krzak" które kosztowały w przedziale 20-30zł. Niestety działa z nich tylko jedna.Wystarczyło się zapomnieć i wilgotną lampkę wrzucić razem z klamotami do torby i to z reguły kończyło jej żywot. PETZL za to działa bez problemów - tą firmę polecił mi kumpel, który kupił czołówkę PETZLa jak był na misji w Afganistanie. Pozdrawiam.
 

maly18-m1

Offline

Według mojej opinii Energizer i nic więcej w normalnym przedziale cenowym tj ok 30-70 zł.
Posiadam ją już trzeci sezon , na jednych bateriach które dołączone były do latarki.
Lekka, poręczna, wygodny pasek ,regulacja kąta świecenia, bardzo jasne światlo - czego chcieć więcej
Pozdrawiam

Prosiłem raz - pisz poprawnie, zachęcam do przeczytania regulaminu.
Każdy następny post w którym będziesz pisał takim stylem wyląduje w koszu bez ostrzeżenia.
Admin
 

Artur Betcher

Offline

Mam 3 Energeizer. Wszystko się zgadza ale paski do nich są tragicznej jakości i z czasem się rozciągają a baterie zużywa jak żadna inna.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

barte1795

Offline

Ja posiadam czołóweczkę z Lidla i jestem z niej bardzo zadowolony. Moja czołówka miała małą przygodę ponieważ raz jakimś cudem znalazła się w pralce i się wyprała ale czołóweczka ku mojemu zdziwieniu po wyschnięciu i zmianie baterii świeciła jak nowa. Teraz czekam na te czołówki z Lidla i z pewnością zakupie kolejne 2 sztuki. Pozdrawiam
 

Artur Betcher

Offline

Nie zawsze najdroższe i najbardziej rozreklamowane oznacza dla nas właśnie to co najlepsze Oczko
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Rafal Malinowski

Offline

Witam używam ponad 4 lata Petzl Tikka XP Atex E81PEX , polecił mi ją kolega z GOPR , bardzo oszczędna i świeci rewelacyjnie. Okok
 

Marcin Fokt

Offline

Moja czołówka PETZL nazywa się dokładnie - Petzl Tactikka Plus. Bez obaw polecam - co prawda służy mi dopiero jeden sezon ale sprawdza się rewelacyjnie. Pozdrawiam.
 

Artur Betcher

Offline

Panowie jak z paskami podtrzymującymi?? Bo ja w sezonie mam latarkę na głowie kilkaset godzin (minimum 200h) i po prostu paski mi się rozciągają nawet jak latarka chodzi. Jest to problematyczne bo mam 4 latarki wszelkiej maści niezdatnych przez to do użytku. Nie wnikam czy to przez kwadratowy czerep czy słabą jakość pasków Oczko
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

To prawda paski do pięta Achillesowa wszystkich czołówek.Jak nie spadają z zaczepów to się szybko wyciągają
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Latarka jaka dobra Pozostałe wyposażenie wędkarza 13 04 stycznia 2014 01:27
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,537,059 unikalne wizyty