Jak rozpoznać suma za pomocą echosondy lub bocznego sonaru | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety kochaja nas z powodu naszych wad. Jesli mamy ich dosc duzo, przebaczaja nam wszystko, nawet nasz intelekt


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy,
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Jak rozpoznać suma za pomocą echosondy lub bocznego sonaru

padonis

Offline

Robert a gdzie łowisz w dryfie, rynna ponad 5 m ? U mnie jest dobrze jak rynna ma 3m i ma właśnie te 200-300m długości, głębszą troszkę tak do 4m o długości jakieś 400m mam 4-5 km od mojej siedziby... Usmiech Zazwyczaj teraz rynny u mnie mają 2,5m głębokości. Jak można wiedzieć to jak ustawiasz kij z przynętą , bo rozumiem, że zapis ten szeroki na 3,5m to przynęta ?
No i chyba macie lepsiejsze sprzęciki niż moja Elie 4x, może trzeba wymienić na Elie 5x ? Placze
 

WoDzek

Offline

padonis napisał(a):

Robert a gdzie łowisz w dryfie, rynna ponad 5 m ? U mnie jest dobrze jak rynna ma 3m i ma właśnie te 200-300m długości, głębszą troszkę tak do 4m o długości jakieś 400m mam 4-5 km od mojej siedziby... Usmiech Zazwyczaj teraz rynny u mnie mają 2,5m głębokości. Jak można wiedzieć to jak ustawiasz kij z przynętą , bo rozumiem, że zapis ten szeroki na 3,5m to przynęta ?
No i chyba macie lepsiejsze sprzęciki niż moja Elie 4x, może trzeba wymienić na Elie 5x ? Placze



ja mam elite 5 Usmiech zalety to takie że jest duży wyświetlacz Haha no i jest dobra Haha mogę polecić to samo co 5 PRO tylko w kolorze Haha
 

Robert Dubis

Offline

Łowię na zaporówkach głębokość dochodzi do 15m.
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc05006jpg_5c64b.jpg
Między 10-15 leży sobie sumik między korzeniami ściętych dębów.
Pozdrawiam Robert
 

padonis

Offline

Troszkę potrenowałem i zobaczyłem echo zestawu, nie jest źle. Miałem jeszcze parę zapisów, może nie sum ale mam nadzieję, że ryba ?

www.forumsumowe.pl/h/fshzw_bez_nazwy_2_64999.jpg

www.forumsumowe.pl/h/fshzw_bez_nazwy_1_06869.jpg
 

WoDzek

Offline

Nie jestem pewny Haha ale ktoś mi może podpowie Haha na 100% to są sumy które podchodzą do mojego zestawu podczas kwoczenie ?Haha

Ten podszedł ale coś mu nie pasowało ?
forumsumowe.pl/h/fshzw_podchodzi_4c994.jpg

Ten podchodził ale zrezygnował ?

forumsumowe.pl/h/fshzw_sum12_7b38e.jpg

Tutaj chyba dość sporo się interesował ?

forumsumowe.pl/h/fshzw_sum13_c7b2c.jpg

Chciałbym napisać że brania nie było , łapałem na Rosówki ma ktoś jakieś rady co by tam na kotwice założyć żeby dziad chciał sobie pojeść Haha ?
 

Grzegorz Dudek

Offline

Wodzek, żywiec! Oczko
https://www.grzeg...
Blog inwestora w nieruchomości w U.K
 

Robert Dubis

Offline

Z tego co widzę to są uciekające ryby od łódki, echo się zmniejsza więc ryba odchodzi.
Pozdrawiam Robert
 

WoDzek

Offline

Ale na ost zdj jest chyba sum ? a te pierwsze to co nie sumy ?
 

Robert Dubis

Offline

WoDzek napisał(a):

Ale na ost zdj jest chyba sum ? a te pierwsze to co nie sumy ?


Piękny ten sum, prawie tak duży jak twoje rosówki.wysmiewacz
Pozdrawiam Robert
 

Robert Dubis

Offline

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc00765jpg_5be7d.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc00763jpg_d58de.jpg

Żywiec ustawiony na 1,5 m , na dole widać mocne echo suma , zaraz po tym nastąpiło branie.
Pozdrawiam Robert
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Wygenerowano w sekund: 1.70
51,291,018 unikalne wizyty