Mazury sprawdzone miejsca na wedkowanie-grzybobranie | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Uznanie związku małżeńskiego za nierozerwalny to prowokacja do zbrodni. -Napoleone Bonaparte


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Mazury sprawdzone miejsca na wedkowanie-grzybobranie

Viking

Offline

Witam
Panie i Panowie .Nie bylem na mazurach 12 lat .
Pilnie potrzebuje informacji .
Wyjazd w najbliższy weekend okolica Pisz,Szczytno, Mikołajki w ostateczności Gizycko .
Czy znacie sprawdzone miejsca , kwatery najlepiej nad jeziorami a juz superowo gdyby to były leśne jeziora gdzie mógłbym spędzić milo czas na łowieniu i grzybobraniu.
 

Viking

Offline

Na weekendowy pobyt wybrałem okolice Pisza .Znacie w tej okolicy w miarę tania bazę noclegowa, która ma w ofercie korzystanie z lodki . Chciałbym popływać za okoniem ,szczupakiem
 

SYMBIOZA

Offline

Witaj,
ja jeżdżę tutaj
http://www.polfa-tarchomin.com.pl/index.php?menu=3&podstrona=34&w01=10000&s02=34
- dobre domki, dużo łódek wędkarskich, dobry pomost, ryba jest, otoczenie lasy
Pozdrawiam
.....i wtedy pojawił się......beka
 

Michal Gorski

Offline

Byłem w tym roku nad tym jeziorem. Okolica piękna, ryba podobno jest, ale w tym roku nie bierze Smutny Rozmawiałem z wędkarzami, w zeszłym roku było dużo brań, szczupaki, okonie, zadrzają się sandacze, niestety w tym roku szału nie ma Smutny
Catch & Release
Kajtek...
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Mazury Łowiska sumowe 1 12 czerwca 2019 20:02
Grzybobranie 2016 Hyde Park 11 28 października 2016 18:42
Sprawdzone przynęty spinningowe na suma Spinning, Trolling za sumem 126 18 lipca 2016 22:00
Mapa Polski -miejsca do slipowania łodzi Łodzie, pontony i inne środki pływające 1 14 lutego 2016 10:41
Grzybobranie 2015 Hyde Park 40 06 października 2015 22:04
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,541,571 unikalne wizyty