Konkurs Sebile - Wygraj przynęty Sebile. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dla Polaków można czasem coś dobrego zrobić, ale z Polakami nigdy. Aleksander Wielopolski (1803 - 1877)


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Konkurs Sebile - Wygraj przynęty Sebile.

Artur Betcher

Offline

Konkurs Sebile - Wygraj przynęty Sebile.



www.forumsumowe.pl/images/konkurs-sebile.gif



Witam.
Czas na kolejny mały konkursik dla rozgrzania emocji.
Temat ten razem z warunkami konkursu należy przeczytać w całości i uważnie.
Tym razem sponsorem jest polski dystrybutor firmy Sebile oferująca przynęty spinningowe a prowadzona przez braci Konrada i Remigiusza Kolańczyk.
Konkurs będzie ściśle związany z przynętami Sebile a także będzie nieco obrazkowych zgadywanek Usmiech
Na koniec też wyjaśnię zasady współpracy z Sebille z naszym portalem.


Do rzeczy zatem.

Pytania:

1. Ile złowionych gatunków ryb ma na koncie twórca woblerów Sebile czyli Patrick Sebile?
2. Z poniższych zdjęć należy odczytać jaki wobler Sebille został użyty do połowu tego suma a jaki do połowu tego szczupaka?
Dodam że są to dwa różne.
Wystarczy podać modele, nie trzeba rodzaju czyli na jaką głębokość schodzą.
3. Z poniższych zdjęć należy też odczytać długość i suma i szczupaka.
Ile centymetrów miał szczupak złowiony na woblera Sebile a ile sum złowiony na woblera Sebile?

www.forumsumowe.pl/images/rekordowy-szczupak-wobler-sebile.jpg


www.forumsumowe.pl/images/szczupak-108cm-wobler-sebile.jpg


www.forumsumowe.pl/images/przynety-sebile-sum.jpg


www.forumsumowe.pl/images/sum-zlowiony-na_przynete-sebile.jpg


www.forumsumowe.pl/images/sum-zlowiony-na-sebile.jpg


www.forumsumowe.pl/images/sebile-przynety-na-suma.jpg


Jak widzicie dwa pierwsze pytania wymagają przewertowania strony Sebile a trzecie wprawnego oka Usmiech

Nadsyłanie odpowiedzi

Odpowiedzi proszę wysyłać na adres mailowy właściciela portalu Forum Sumowe arturbetcher@gmail.com lub na prywatną wiadomość tu na portalu do użytkownika Artur Betcher
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest również potwierdzenie chęci uczestnictwa tego w tym temacie.
W temacie nie wolno podawać odpowiedzi.

Nagrody:

Nagrodami będą 3 umowne bony na maksymalną kwotę 150zł ( po jednym na osobę ) do wykorzystania na zakup przynęt Sebile bezpośrednio ze strony www.sebile.pl.
Kwota 150zł jest to kwota maksymalna i oznacza to że nawet jeśli ktoś wykorzysta tylko 40zł to nie ma możliwości zwrotu pozostałej kwoty tak więc dla własnego dobra należy tak dobierać przynęty żeby wykorzystać całość Usmiech.
Przesyłka oczywiście jest gratis. Nagrody należy wykorzystać w terminie maksymalnie pół roku od dnia losowania.
Z uwagi na to że oferta na stronie dystrybutora jakim jest www.sebile.pl jest bardzo szeroka niektóre długości i kolory poszczególnych modeli mogą być niedostępne w danej chwili.
W takim przypadku prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, dystrybutor może zaproponować inny kolor lub termin zamówienia nieco może się wydłużyć o czas sprowadzenia produktu od producenta.

Regulamin konkursu.

1. Osoba musi być zarejestrowana na portalu i jako nicka posiadać imię i nazwisko.
2. Osoba powinna mieć przynajmniej 50 punktów za aktywność przed przystąpieniem do konkursu. ( ewidentne nabijanie mało znaczących postów celem uzyskania wymaganej liczby punktów skutkuje blokadą konta)
3. Wygrany nie ma możliwości otrzymania gratyfikacji pieniężnej jako równowartości wygranej w konkursie.
4. Właściciel Forum Sumowe znając odpowiedzi rezygnuje automatycznie z uczestnictwa w konkursie. Józef Pojedyniec też.
5. Osoby uczestniczące w konkursie zgadzają się na opublikowanie nazwiska na portalu i przekazanie go w przypadku wygranej właścicielowi www.sebile.pl celem weryfikacji.
6. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 13.08.2012r a lista trzech osób wygranych zostanie podana 14.08.2012r.
8. Wygrane w konkursie nie można przekazywać innym osobom, nie podlegają one odsprzedaży.
9. Nie wykorzystanie nagrody w przeciągu 6 miesięcy od momentu ogłoszenia wyników skutkuje jej anulacją.
10. Podstawą przyznawania nagród będzie prawidłowe odpowiedzenie na wszystkie pytania z tym że odpowiedzi na dwa pierwsze są niezbędne żeby na podstawie trzeciego przyznać nagrody tym których odpowiedzi będą najbliższe prawdy. Wygląda to tak że jeśli osoba odpowie że sum miał 120cm a szczupak 50 a faktyczna wielkość suma będzie wynosić 125cm a szczupaka 55 to znaczy że pomyłka wynosi 10cm. 3 osoby mające najmniejszy margines błędu otrzymują nagrody ale warunkiem jest prawidłowe odpowiedzenie na 2 pierwsze pytania. Jeśli się okaże że nie będzie 3 osób które prawidłowo odpowiedzą na dwa pierwsze pytania to kierować się będziemy tylko pytaniem trzecim. Oczywiście w tym przypadku jeśli będzie tylko jedna lub dwie albo trzy osoby które prawidłowo odpowiedzą na pierwsze dwa pytania to te osoby automatycznie wygrywają.
Znaczy to że jeśli tylko jedna osoba odpowie prawidłowo na dwa pierwsze pytania to pozostałe dwie nagrody trafią do tych z najmniejszym marginesem błędu w odpowiedzi na trzecie.
W sytuacji kiedy więcej niż 3 osoby podadzą prawidłową odpowiedź na dwa pierwsze pytania oraz będą wszystkie miały taki sam margines błędu w trzecim decyduje kolejność zgłoszeń.
11. Lista uczestników będzie na bieżąco aktualizowana w temacie na forum.
12. Każdy uczestnik konkursu zgadza się automatycznie z postanowieniami konkursu i regulaminem Konkursu Sebile.


Teraz już poza konkursem jak obiecałem przedstawię małą historie nawiązania współpracy z dystrybutorem przynęt Sebile.

Prawie 2 miesiące temu wysłałem zapytanie do Sebile o woblery sumowe.
Dopiero po miesiącu dostałem odpowiedź (urlop) że owszem, posiadają woblery sumowe.
Umówiliśmy się na rozmowę i w jej trakcie właściciel zaproponował mi żebym przetestował dla firmy Sebile parę woblerów.
Grzecznie odmówiłem twierdząc że mi nie wypada ale wpadłem na pomysł i następnego dnia znów rozmawialiśmy.
Zaproponowałem więc że mogę przetestować przynęty pod kilkoma warunkami:
Pierwszym było przystąpienie Sebile do projektu zniżek.
Drugim fakt że oprócz mnie testować będzie jeszcze przynajmniej jedna osoba z forum w dodatku nie związana z administracją.
Trzeci warunek to zorganizowanie konkursu dla użytkowników tak żeby i stali użytkownicy portalu mogli zyskać na tym.
W ten właśnie sposób testerem Sebile oprócz mnie został Józef Pojedyniec ( rozumiem Józefie że już do mnie jedzie wiśniówka Oczko) a użytkownicy mają 2 nakładające się na siebie konkursy.
Dodatkowo Właściciele zapewnili ze będą dbać aktywni o użytkowników tego portalu i na tym się nie skończy co mnie oczywiście cieszy bo to użytkownicy są budulcem reklamy firm z nami współpracujących i Wam się to po prostu należy.

Mam nadzieję że współpraca z Sebile będzie zawsze się dobrze układać z korzyściami dla wszystkich stron.

Pozdrawiamy Forum Sumowe i Sebile.

Lista uczestników:

Damian Powęska
Sławomir Polowczyk
Tomasz Jacek Marek
Jan Brzozowski
Longin Bojanowski
Łukasz Sierański
Tomek Woloszyn
Tomek Baciur
Jarek Kozłowski
Robert Milner
Piotrek Sudoł
Slawomir Tabor
Piotr Karoluk
Kamil Misztal
Marcin Fokt
Kazimierz Pajak

Lista uczestników Bonusu Sebile:
Jan Brzozowski
Sławomir Polowczyk
Łukasz Szlafka
Longin Bojanowski
Damian Powęska
Piotrek Sudoł
Robert Milner
Tomasz Jacek Marek
Slawomir Tabor
Tomek Baciur
Tomek Woloszyn
Kamil Misztal
Kazimierz Pajak
Jarek Kozlowski
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Damian Poweska

Offline

Spróbuję szczęścia, więc potwierdzam udział w konkursie Usmiech
 

Slawomir Polowczyk

Offline

Witam odpowiedzi wysłałem teraz czekam aby szczęście dopisałoJahoooo
POLDEK beka
 

jbkajdulka

Offline

Też się zgłaszam i wysyłam zaraz odpowiedźUsmiech
 

Longin B

Offline

Kolejny konkurs. Brawa dla administracji.
Oczywiście udział biorę. Odpowiedzi zaraz wysyłam.
A czy mogę napisać, że sum ma "X długości stopy Artura, która jest rozmiaru 44"?wysmiewacz
 

Lukasz S

Offline

Zgłaszam się Usmiech Kiedy rozstrzygnięcie ?? Usmiech
 

Longin B

Offline

Łukaszu, napisano 14.08.
Arturze, przyznaj się może masz 46.
 

Tomek Woloszyn

Offline

I ja spróbuję jeszcze nigdy nic nie wygrałem. Odpowiedzi wysłaneUsmiechUsmiechUsmiech
 

Tomek Baciur

Offline

Zgłaszam udział w konkursie Sebile.Odpowiedzi wysłane.
Mam nadzieje że dobre grin
Nie zabijajmy Dużych płodnych ryb.Yyyyy
 

Jarek Kozlowski

Offline

Zgłaszam udział w konkursie Usmiech Oby się powiodło Haha
Pozdrawiam
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Przynęty Janka Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 50 03 stycznia 2022 07:57
Savage Gear MPP z CW 90gram vs waga przynęty Wędziska spinningowe na suma 4 16 marca 2018 21:06
Przynęty spiningowe Sprzedam sprzęt wędkarski 1 14 października 2017 21:08
Sprawdzone przynęty spinningowe na suma Spinning, Trolling za sumem 126 18 lipca 2016 22:00
Przynęty Eluska Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 42 08 lipca 2016 17:29
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,299,616 unikalne wizyty