Sprawdzone przynęty spinningowe na suma | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zawieś swoje życie o jakąś gwiazdę, a noc ci nie zaszkodzi. -Phil Bosman


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Spinning, Trolling za sumem
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sprawdzone przynęty spinningowe na suma

Damian Poweska

Offline

Chłopaki od samego patrzenia boli Yyyyy ale i mi się kiedyś przytrafiło jak odczepiałem klenia, rybka się rzuciła a druga kotwica wbiła mi się w palucha, a jak bolało jak telepała pyskiem Smutny
Trzeba naprawdę bardzo uważać.
 

damian00

Offline

Strach podbierać ryby ręką gdy przynęty uzbrojone w Ownery. Haha Sam kilkukrotnie musiałem sięgnąć po podbierak bo najzwyczajniej bałem się aby mi się coś nie wbiło. Najbardziej lubię podbierać szczupaki z łódki ręką no ale czasem się nie da. Usmiech
Ja na szczęście nie miałem sytuacji jak na zdjęciu, zawsze kotwiczki się zatrzymują przed zadziorem, taki fart. Haha
 

Krzysztof Poniewierski

Offline

Jan Brzozowski napisał(a):

Taaa, wiem coś o tymYyyyy

www.forumsumowe.pl/infusions/blog_panel/news_images/1350225686-j_wobler_wbity_hak-1.jpg


No i to są łowne przynęty Usmiech
Mój lichy Jaxon wyciągną lekko ponad 100kg i 184 cm pfft
Twój wobek Janku jak dobrze oceniam wyciągną ok 70-80 kg i coś ponad 170 cm pfft

Takich zdjęć mam sporo :/
podczas pierwszego spinningowania na woblerki złapałem szczupaka ok 70 cm i ten miotał się tak skutecznie, że zawiesił mi się na ramieniu. Dobrze, że bólu się nie boje a i jak trzeba to się zszyje jak jest czym pfft
Czasem niestety (jak na zdjęciu moim) kończy się w najbliższym szpitalu i czeka na "rwanie bez znieczulenia" przez zaspanego chirurga, najlepsze w tym że po wszystkim wróciłem nad wodę i złapałem kilka sandałków pfft
 

Jozefp

Offline

To się nazywa chyba PIERCING Okok
 

Longin B

Offline

Też miałem taka sytuację, że na jednej kotwiczce szamotał się szczupły a na drugiej ja. Wygrałem bo on był mniejszy. A mawiają, że mniejszych bić nie wolno.Nono
 

krzysiek7008

Offline

Panowie mam pytanie.
Jak się sprawują mocowania woblerów w nowych Rapalkach i Wiggle Wartach?
Bo wiadomo, że nie lecą przez korpus tylko są zalane w sterze głębokości.
Taki 30-to kilowiec ich nie wyrwie?
 

Marcin Szajda

Offline

krzysiek7008 napisał(a):

Panowie mam pytanie.
Jak się sprawują mocowania woblerów w nowych Rapalkach i Wiggle Wartach?
Bo wiadomo, że nie lecą przez korpus tylko są zalane w sterze głębokości.
Taki 30-to kilowiec ich nie wyrwie?


Sposób mocowania łącznika, kółka nie napawa optymizmem. Podczas holu ryby nie zdarzyło mi się jeszcze zerwanie przynęty razem z rybą, ale na zaczepach tak. Częściej przy takiej sytuacji wyciągałem cały ster Haha niż samo mocowanie.
 

Viking

Offline

Panowie .Mam zamiar zaczać spinningować za sumem .
Temat dla mnie kompletnie nie znany i świeży.
Szukam informacji czego używać ,kolo z USA ma mi podeslać
Rapala XRMAG15

Dlugosc 12 cm
Waga 32 g
Type Trolling Deep
Schodzą do 4,5 m

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_rapala_xrmag15jpg_fc524.jpg[/img]

Znacie te wobki nadadzą się na suma
 

Viking

Offline

Przepraszam zdublowalem posty
Jeśli można to prosze o usunicie tego

Panowie .Mam zamiar zaczać spinningować za sumem .
Temat dla mnie kompletnie nie znany i świeży.
Szukam informacji czego używać ,kolo z USA ma mi podeslać
Rapala XRMAG15

Dlugosc 12 cm
Waga 32 g
Type Trolling Deep
Schodzą do 4,5 m
[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_rapala_xrmag15jpg_fc524.jpg[/img]

Znacie te wobki nadadza się na suma
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

Odpiszę Wam tak.Wszyscy i nikt nie macie racji.Ryba to chimeryczne stworzenie,dziś jej smakuje wątroba jutro pelet a pojutrze rosówka.Dam przykład. Jak co roku w czerwcu byłem 10 dni u kumpla w Norwegii.Ponieważ szczupak uważany jest tam za rybę " chwast"ruszyliśmy na jeziorowe łowy z łódki.Przez 3 dni wynik zero podawaliśmy różnego koloru i wielkości mannsy, rappalę ,dorady i zwykłe najtańsze gumki.Czwartego dnia ze zwykłej ciekawości zaczepiliśmy zółto-czarną blachę Jaxona. Po trzech godzinach w siatkach było 10 szt
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Przynęty Janka Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 50 03 stycznia 2022 07:57
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,531,811 unikalne wizyty