Przypon na spinning na suma | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jeśli gwałt jest nieunikniony,rozluźnij się i korzystaj..... Napoleon Bonaparte.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Spinning, Trolling za sumem
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Przypon na spinning na suma

Artur Betcher

Offline

W tym temacie niestety nie jestem tak obyty jak w bojce, gruncie i innych metodach stacjonarnych wiec po prostu nie będę udawał Greka a po prostu zapytam bardziej doświadczonych w połowach na spinning kolegów.
Jakie stosujecie przypony na spinning na suma?
Chodzi mi konkretnie o przypony na okazy pow 160cm gdyż te kilka sumów co wyłowiłem to wiązałem woblera do przynęty bezpośrednio i w przypadku tego 36kg suma bardzo umiarkowanie holowałem bojąc się że przetrze plecionkę Sanger 0.30 45kg.
Jakie marki, jaka wytrzymałość?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

henk

Offline

Arturze nie wiem jak jest tam daleko bo w wawa wybór jest duży ,ja dokładnie firmy nie pamiętam ale szukaj mocnych stalekUsmiech

Może w zestawach morskich coś znajdziesz Smile
 

Artur Betcher

Offline

Ano tak ogólnie to i ja wiem, chodzi mi o kilka porad w tym zakresie, jakiś marek, wytrzymałości rodzajów stalek bo słyszałem też o jakiś tytanowych.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

henk

Offline

Dla mnie jest tak jak z autem ma dzialać a nie wygladać , masz kasę kup tytanowe dla zwalonych drzew i zaczepów jest to bez różnicy, a sum i tak go nie przetrzeUsmiech
 

Artur Betcher

Offline

henk napisał/a:
dla mnie jest tak jak z autem ma dzialac a nie wygladac , masz kase kup tytanowe dla zwalonych drzew i zaczepow jest to bez roznicy a sum i tak go nie przetrzeUsmiech

Ja tez tak do tego podchodzę (co widać ewidentnie po moim Volviaku Haha) z tym że nawet nie wiem od czego zacząć w kwestii przyponu na suma na spinning, jakieś konkrety byś podał
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

henk

Offline

Ale jak jesteś pewien że szczupak tam nie występuje możesz użyć plecionki na przypony sumoweUsmiech
 

Artur Betcher

Offline

henk napisał/a:
ale jak jestes pewjen ze szczupak tam nie wystepuje mozesz uzyc plecionki na przypony sumoweUsmiech


Z tego co wiem to duży sum po 20 minutach holu przetrze ją łatwo a jak dasz grubszą to będzie zakłócać prace przynęty.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

henk

Offline

Ale na duże woblery to może niemieć większego znaczeniaUsmiech
 

Artur Betcher

Offline

Używam też 7cm woblerów a do tego kupiłem następne takie Storma. Jak dam do nich przypon sumowy na grunt to nie będzie to dobrze chodzić.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

henk

Offline

Masz rację troche małeUsmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,301,008 unikalne wizyty