Geje i pederaści - dlaczego ich nie akceptujemy. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kto chce jednym spojrzeniem ująć wiele równocześnie przedmiotów, ten żadnego z nich nie widzi wyraźnie -Kartezjusz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Geje i pederaści - dlaczego ich nie akceptujemy.

Artur Betcher

Offline

Poniższy tekst znalazłem jako komentarz do kolejnej już dyskusji o prawach gejów.
Krew mnie zalewa jak widzę co się dzieje dlatego w najbliższym czasie zostanie wprowadzony pewien punkt pod dyskusję czy należy go dodać do regulaminu.
Póki co zalecam lekturę.



janos_kohoutek: SŁOWO NA SOBOTĘ RANDALL ZOSTAJE ŻYDEM I GEJEM

Postanowiłem zostać Żydem i gejem. Ciężko przyszło mi podjąć taką decyzję. W końcu od tylu lat człowiek już się przyzwyczaił, że jest Polakiem i heteroseksualistą, że nagła zmiana (wywracająca wszystko jak kostki domina) oszołomiła mnie samego. Ale cóż, życie jest życiem i ma swoje prawa, a uznałem, iż najlepiej i najłatwiej żyć Żydom i gejom. Co prawda, ma to też swoje niewygodne aspekty. Nie lubię ziajać cebulą i czosnkiem (a jak tego nie lubi maja druga połowa!), nie przepadam za pejsami i chałatem, z lekką obawą myślę o czekającej mnie drobnej operacji, która pozbawi mnie części ciała w miejscu niezwykle intymnym i delikatnym. Tyle poświęceń, jeżeli chodzi o bycie Żydem.
A gejem? No, cóż tu jeszcze gorzej. Nie przepadam za malowaniem paznokci i ust, w życiu nie używałem tuszu do rzęs, ani nie kładłem różu na policzki. Do spódnicy jakoś się jeszcze przyzwyczaję, gdyż korzenie mego rodu sięgają średniowiecznej Szkocji. Ale co butami na obcasach? Przecież ja się przewrócę! A najgorzej, iż nie znoszę, jak coś mnie boli, a jestem pewien, iż na początku kariery geja będzie mnie trochę bolało poniżej pleców. No, jakoś to zniosę. Ale na cóż i po cóż te wszystkie wyrzeczenia, zapytacie? Dlatego, iż jestem obrzydliwym oportunistą. A życie Żyda i geja wydaje mi się łatwe, lekkie i przyjemne. Jako Żyd będę w zasadzie nietykalny. Jeżeli tylko ktoś zechce mnie
zaatakować natychmiast zacznę mówić o Oświęcimiu i holokauście. Zrobię z mego przeciwnika wstrętnego rasistę, po czym napiszę oburzone listy do wszelkich znanych mi redakcji, obnażające polski antysemityzm. Zażądam publicznych przeprosin i pokajania się (w mojej obronie wystąpi nawet prezydent USA). I nieważne, czego dotyczył właściwy konflikt. Wszyscy już będą tak zaaferowani
udowadnianiem, iż nie są antysemitami, że meritum sprawy utonie i zaginie.
Kiedy zostanę redaktorem naczelnym Pisma (a jako Żyd zostanę nim momentalnie, bo wiadomo w czyich rękach jest prasa) będę narzekał, iż nie jestem dyrektorem Wydawnictwa. Kiedy zostanę dyrektorem, też znajdę sobie następny powód do narzekania. A jak doprowadzę Wydawnictwo do ruiny - szybko
udowodnię, iż spowodował to spisek polskich faszystów. Poza tym, od samego początku będę się stroił w piórka moralne wyroczni i autorytetu intelektualnego. A jak ktoś będzie miał inne zdanie, to powiem o nim z pogardą, że jest polskim prymitywem i mieszkańcem Ciemnogrodu.
Bycie gejem da mi natomiast możliwość publicznego wypowiadania się w wielu palących kwestiach społecznych. Z uporem twierdzić będę, iż powinniśmy być dotowani przez państwo, które z pieniędzy budżetu powinno pomagać zakładać nasze gejowskie kluby i wydawać nasze gejowskie pisemka. Będę domagał się aby wolno było mnie i mojemu chłopakowi wychowywać wspólnie dziecko, z którego
ukształtujemy postać na nasz wzór i podobieństwo. Oczywiście zażądam, abyśmy mogli wziąć ślub w majestacie prawa i kościoła (będę w welonie!!!), a kiedy usłyszę, iż papież się takim procederom sprzeciwia - będę głośno protestował i nazywał go ohydnym konserwatystą.. Za nazwanie mnie częścią rowerową, a nawet homoseksualistą będę pozywał do sądu i każę się nazywać "kochającym inaczej".
Będę węszyć wszędzie i wszędzie szukać gejów, którzy ukrywają swe skłonności. A potem publicznie ujawnię, iż gejami są prezydent (i jego pies), kardynał (i jego świnka morska) oraz premier (i jego papużki). Ogłoszę ten fakt na konferencji prasowej i natychmiast stanę się sławny. Poza tym rozpocznę
karierę w balecie i wszyscy będą mnie podziwiać. A jak nie, to oskarżę ich o nietolerancję seksualną i będę się żalić, iż Polacy nie idą z duchem czasów. A duch czasów to wspaniały teraz człowiek. Aby go uważano za nowoczesnego, musi koniecznie uznawać pewne wartości. Na przykład: popierać zabijanie dzieci, popierać likwidację celibatu księży, popierać obecność kobiet-kapłanów, popierać homoseksualne małżeństwa i wychowywanie przez nie dzieci, popierać pełną swobodę seksualną, twierdzić, iż prezerwatywa to doskonałe zabezpieczenie przed AIDS, a w ogóle AIDS to żaden problem, a jedynie rodzaj ekstrawagancji. Człowiek nowoczesny nie ugnie się przed żadnym Ciemnogrodztwem twierdzącym, iż dzieci należy kochać, a nie zabijać, iż dobrze jest być z jedną osobą, a nie dawać 4 liter tu i tam. Człowiek nowoczesny uznaje, iż narkotyki powinny być w powszechnym obiegu, a narkomani utrzymywani za pieniądze podatników. Człowiek nowoczesny wyśnił sobie świat tak wspaniały i cudowny, że pozostaje nam tylko modlić się, aby jak najszybciej tego świata zaznał.

Randallbaum i duch Hopkirksteina.

PS Oczywiście zostanę też członkiem wiodącej partii politycznej. Wtedy wreszcie będę mógł kraść, ile wlezie.
Za treść felietonów Randalla redakcja nie odpowiada.
Za treść felietonów Randalla Randall nie odpowiada.
Za treść felietonów Randalla duch Hopkirka nie opowiada.
Za treść felietonów Randalla odpowiada dobry Pan Bóg.
źródło: GAMBLER 10/95
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Slawomir T

Offline

Dobry sposób na karierę polityczną i społeczną . wysmiewacz Pismak z humorem napisał i trafił w sedno sprawy o nadużywaniu praw przez niektóre grupy społeczne.
 

Artur Betcher

Offline

W Polsce to już nie jest nadużywanie, nadawanie praw gejom chociażby to skandal, celebrowanie tego w mediach to jawna Sodoma i Gomora a to że w sejmie mamy transa ( dla mnie to facet bez ptaka bo matki natury nie oszukasz a kilka piór wbitych w dupsko kurze kogutem jej nie uczyni Oczko) to pośmiewisko. Jako forum kultywujemy tradycyjne wartości rodzinne i wezmę się niedługo za unormowanie pewnych rzeczy w tym temacie od strony regulaminu.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Skąd się wziął ten temat??
Ano stąd że 4 dni z rzędu otwierając Onet żeby przeczytać informacje z kraju i ze świata zawsze na pierwszym planie pokazują się dyskusje związane z dyskryminacją środowisk gejowskich a ja nie rozumiem dlaczego ma mi się to rzucać w oczy skoro w każdym normalnym kraju pozamykano by ich w psychiatrykach.....

Przykładowe dyskusje:

wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-skauci-nie-chca-homoseksualistow-w-swych-szere,1,5192053,wiadomosc.html

Tutaj nie wytrzymałem i napisałem:

I bardzo dobrze. Od tej "tolerancji" z dewiacji robi się model rodziny. Pisałem wielokrotnie że tylko wtedy zaakceptuje homoseksualizm jako normę jak dwójka homoseksualistów zacznie naturalnie bez ingerencji chirurgicznej płodzić dzieci ( może być i przez odbyt) a następnie po upływie 40 tygodni jeden z nich urodzi naturalnie dziecko ( i tu też bez różnicy którędy.....) Jesteś gejem to sobie bądź i nie jesteś przez to gorszy ode mnie ale zostaw to w domu a nie obnoś się z tym wynaturzeniem po mediach ucząc nasze dzieci nowego modelu rodziny.

Kolejny dzień i kolejna dyskusja:

wiadomosci.onet.pl/nauka/badania-homoseksualisci-najbardziej-narazeni-na-dy,1,5192839,wiadomosc.html

Znów się zagotowałem i napisałem:

Istnieje tylko jedna orientacja seksualna a jest nią orientacja heteroseksualna która podczas aktu płciowego wyróżnia się tym ze prowadzi do zapłodnienia i w efekcie do przedłużenia gatunku metodą naturalną. Wszystko inne to wymysły "postępowych i idących z duchem czasu" nawiedzonych dewiatów.
Homoseksualizm to takie same wynaturzenie jak zoofilia, nekrofilia czy pedofilia i w każdym normalnym kraju powinno być to potępiane jeśli jest celebrowane publicznie. Robienie z dupofili ofiary podczas takich "konferencji" w dodatku opłacanych za pieniądze podatników to kpina.
Po raz kolejny powtórzę że zostaną oni z czasem zaakceptowani jeśli tylko zaczną między sobą płodzić dzieci metodą naturalną ( nawet przez uszy a nie tylko nieco poniżej pleców) a po 9 miesiącach je rodzić również naturalnie ( a to już nawet przez odbyt) Ludzie powinni się jednoczyć i przestać się bać nagonek mówiących o tym jacy jesteśmy nietolerancyjni, zacząć publicznie piętnować te dewiacje oraz walczyć o tradycyjne wartości rodzinne chroniąc tym samym nasze dzieci.

Na co odezwał się jakiś dewiat:

Muszę przyznać, że ze zdumieniem czytam, jakoby akt seksualny prowadził do prokreacji. Jeśli mam seks tak ze 200 razy w roku, tak orientacyjnie... to miałbym mieć 200 dzieci?

Życie homofoba uprawiającego prokreację zamiast seksu musi być rozpaczliwe cokolwiek... ciągła frustracja.

I znów mnie takie stwierdzenie doprowadziło do wrzenia i odpisałem:

Jakie 200?? Nie rób sobie nadziei, przez odbyt nie zrobisz....
Wolę być homofobem i jawnie - nie ukrywając się pod nickiem - głosić swoje przekonania celem obrony tradycyjnych wartości rodzinnych niż degeneratem wymachującym penisem na "paradach równości" wołającym o prawa do wychowywania spłodzonych ze związku heteroseksualnego dzieci. Sami sobie je zróbcie..Nawet przez uszy....
Homoseksualizm to takie same zaburzenie psychiczne jak zoofilia, nekrofilia czy pedofilia choć to pierwsze ma czasami znamiona pozwalające sklasyfikować je nieco łagodniej pomimo całej obrzydliwości jaką napawa przeciętnego Kowalskiego.
Przykładem może być choćby artykuł na temat ślubu farmera ze swoją kobyłą gdzie budzi to w każdym normalnym człowieku wstręt ale jednak bądź co bądź szkapa była klaczą.....

Na FB też co rusz takie dyskusje:

http://www.facebook.com/janusz.korwin.mikke/posts/10150937467922060


Jak mamy pozwalać na coś takiego?? Dlaczego mamy się bać garstki dewiatów?? Przecież strach małe dzieci do kompa dopuszczać bo one czytają że tatusia i mamusię można zamienić na dwóch tatusiów i w dodatku to jest normalne. A jeśli nawet zrozumie że nie to co tam szkodzi kiedyś spróbować??? Jak można dyskryminować nekrofila??? Przecież to ten sam sort...
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Paranoja, znowu ukarali niewinnego człowieka http://www.futbolnews.pl/informacje/flesz-news/art,33016,obrazil-homoseksualistow-w-trakcie-euro-2012-dostal-za-to-po-kieszeni.html

Co za świat...
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Kolejne materiały promujące dewiacje:

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/imie-konczy-sie-na-a-to-polski-gej-moze-zawrzec-ma,1,5197079,wiadomosc.html

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nowicka-tuska-nie-bylo-wiec-zaglosowal-na-nie,1,5197782,wiadomosc.html

Nie ma dnia żeby lobby gejowskie nie publikowało bohomazów w internecie.
Skandal.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

zibi

Offline

Jestem w stanie zrozumieć naprawdę wiele, ale pozwolić parom homoseksualnym adoptować dzieci to już delikatnie mówiąc przesada.
Żyją wśród nas ....no trudno niech żyją bo Hitlerem nie jestem i nie będę nawoływał do eksterminacji .Nawet wśród zwierząt zdarzają się przypadki dewiacji seksualnych ale one nie adoptują młodych.
Jeszcze dwie kobitki to na filmie dla dużych chłopców obejrzę ,ale dwóch facetów to mnie odrazu na wymioty bierze.
ŁOWIĘ NA ZBIORNIKU PRYWATNYM .
NIE OBOWIĄZUJE MNIE REGULAMIN PZW.
 

Artur Betcher

Offline

Mnie bierze na wymioty na samą myśl. To co się teraz dzieje w mediach woła o pomstę do nieba. 95% społeczeństwa nie może powiedzieć co myśli na temat 5% wynaturzeńców bo zaczną krzyczeć że jesteśmy HOMOFOBAMI a tak naprawdę nas sam fakt obrzydza więc powinno się nazwać nas HOMOREPULSANTAMI.
Społeczeństwo nie powinno dopuścić do zdrady, nie powinno dopuścić do tego żeby patologie i dewiacje stały się normą. Dla mnie homoseksualizm to taka sama dewiacja jak nekrofilia, zoofilia i pedofilia a jedyna w tym różnica jest taka że za to akurat nie karają ( a powinni).
Dziś legalizacja związków partnerskich, jutro ślubów osób o tej samej płci w urzędach stanu cywilnego, pojutrze śluby kościelne a za tydzień adopcja przez nich dzieci. To odrażające i tyle.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

pw0

Offline

Mam nadzieje , że w Polsce nigdy nie dojdzie do legalizacji związków partnerskich .
 

Artur Betcher

Offline

A ja mam nadzieję że dojdzie tyle że pomiędzy mężczyzną a kobietą a nie pomiędzy dwoma degeneratami. Niewtórych rzeczy możemy zazdrościć Iranowi, tam wiedza jak z honorami traktować pederastów....
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Inni łowią a ja nie Dlaczego? Żywiec - nęcenie, sprzęt i metody połowu 7 24 lipca 2017 14:28
Który kijek polecacie i dlaczego Karpiowe forum ogólne 8 16 sierpnia 2015 14:37
Wygenerowano w sekund: 1.74
51,299,751 unikalne wizyty