Zlot nad Bugiem 7-8.07.2012 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W rezultacie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości. Żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera tak na prawdę nie żyjąc.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zlot nad Bugiem 7-8.07.2012

Longin B

Offline

Zlot zaczynał się 7.08 ale postanowiłem pojechać już 6.07, tym bardziej, że było kilka osób które tez zadeklarowały przyjazd w tym dniu. W ostatniej chwili na forum przeczytałem, że Robertowi Milnerowi padł samochód. Ponieważ mieszkam blisko umówiliśmy się na 15 i po spakowaniu ruszyliśmy na miejsce. Na miejscu był już Sławek. Po przywitaniu się z nim i Tomkiem, który zamelinował się na końcu łowiska, trzeba było coś zrobić.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb2263f2a00_forumsumowe.jpg

Później rozbiliśmy swoje obozowisko a w wolnych chwilach próbowaliśmy różne rzeczy.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb22872b24f_forumsumowe.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb231cea964_forumsumowe.jpg

Po zapadnieciu zmroku postanowiliśmy odwiedzić Tomka i jego kolegę. Strasznie się ucieszyli na nasz widok.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb2385488e4_forumsumowe.jpg

Później Tomek zdradził kilka swoich sekretów.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb23b9d0f9e_forumsumowe.jpg

Ale także postanowił wspomóc nas swymi wynalazkami.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb2407c2ad7_forumsumowe.jpg

Czegóż nie było w tym kufrze.

Wróciliśmy do siebie dobrze zaopatrzeni. Noc przebiegła spokojnie. Leszcze brały wściekle a na zestaw leszczowy złowiłem 2 sumy o łącznej długości ok. 0,5 m.

Rano przyjechał Sławek z pomocnikami. szybko rozłożyliśmy altanę która przywiózł. I niektórzy szybko znaleźli kawałek cienia.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb245d4f443_forumsumowe.jpg

W międzyczasie dojeżdżały różne osoby i obsadzały miejsca przy wodzie.

Ok. 14 wszyscy zgromadzili się w altanie. I zaczęto rozdawać nagrody pocieszenia.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb24e4dda93_forumsumowe.jpg

Dojechał Cezary i po krótkiej informacji na temat konkursu rozpoczęło się losowanie.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb25008c28b_forumsumowe.jpg

Sierotką został Kamil a wyciągnął z kapelusza Artura B. Ten, zgodnie z wcześniejsza zapowiedzią przekazał echo Sławkowi. Obaj rozmawiali o tym przez telefon. Sławek, jako że jest chyba dobra duszą albo ma nadmiary, postanowił zrezygnować z echa na rzecz następnej wylosowanej osoby. Tu stała się rzecz dziwna bo Kamil wyciągnął kartkę z moim nazwiskiem (chyba kłania się kolektura). Już wcześniej zapowiadałem na forum co stanie się z echem jeżeli je wygram postanowiłem więc wziąć sprawę w swoje ręce i sam wyciągnąłem kartkę. Tym razem było na niej nazwisko tego który otrzyma echo.

Przyszedł czas na losowanie nagród pocieszenia.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb25251ac53_forumsumowe.jpg

I tym razem znowu mi się udało. Wylosowałem torbę z numerem 5 a w torbie był spławik Spro, bojka, bomy, krętliki.

Po wszystkich losowaniach przyszedł czas na wspólna fotkę.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ff9eae69e4f5_forumsumowe.jpg

Przyszedł czas na mój pokaz wiec fotek nie będzie bo ręce miałem zajęte.
Później były długie polaków rozmowy, grupowe w parach. oglądaliśmy lub próbowaliśmy rożne rzeczy.

To fotki z rozmów i pokazów.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb255edfbd6_forumsumowe.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb25b16ed86_forumsumowe.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb2697629d7_forumsumowe.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb26a9da49f_forumsumowe.jpg

Niektórzy nawet wykazali zainteresowanie.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb266936982_forumsumowe.jpg

Jedni ogarniali wszystko.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb248447872_forumsumowe.jpg

Inni czuwali.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb26c00fdc9_forumsumowe.jpg

Wreszcie dopadły nas zmory nocne.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb2730f367a_forumsumowe.jpg

i rozeszliśmy się na stanowiska.

Rano wielu omawiało problemy łowienia sumów lub kuchni

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb27860d960_forumsumowe.jpg

inni woleli zażywać kąpieli słonecznych

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb27bb9ced3_forumsumowe.jpg

A jeszcze inni pilnowali zestawów.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb27d826777_forumsumowe.jpg

Poprzedniego wieczora dojechało tez trzech kandydatów na członków forum a przed południem postanowili nas zawstydzić. No i proszę największa ryba o której wiemy.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb28074ac83_forumsumowe.jpg

Całe szczęście, że był z nami Piotrek i uratował naszych. złowił suma i to największego w ciągu 2 dni. Otrzymał za to wędkę.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ff9d2cb17559_forumsumowe.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb282df26db_forumsumowe.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb2847aa5bb_forumsumowe.jpg

i gratulacje od wszystkich.

Nadszedł niestety przykry moment pożegnania. Jeszcze tylko wspólna fotka.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb2866594b5_forumsumowe.jpg

I opuszczenie sztandaru

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ffb28810d57c_forumsumowe.jpg

No to do następnego spotkania.
 

Artur Betcher

Offline

I takie coś czyta się z zapartym tchem Usmiech
Zazdroszczę Wam tego zlotu i nawet nie wiecie jak bardzo Usmiech
Ktoś mógłby połączyć to w jeden post, ja padnięty jestem.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariusz Zawadzki

Offline

Suuper zlot! Graty
Łowiskom komercyjnym mówię stanowczo NIE!!! Gdybym chciał tak łowić, to łowił bym w... akwarium!
 

Michal Gorski

Offline

Żeby nie było że nikt Longina nie upamiętnił w tej wiekopomnej chwili Oczko

www.forumsumowe.pl/images/m_rekodzielnik.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_maszyna_rekodzielnicza.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_dolniki_rekodzielo.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_dolnik_rekodzielo.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_szczytowka_rekodzielo.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_przelotki_rekodzielo.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_profesor_longin.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_longin.jpg
Catch & Release
Kajtek...
 

Piotr K

Offline

Fajna relacja.

Widzę, że za karę za Zbyszka zostałem na losowanie Kamilem HahaHaha
 

Longin B

Offline

Rozpędziłem się i nie mogłem później poprawić. Musiałem prosić administrację. Ale już poprawiono.
 

Slawomir T

Offline

Pozycja Michała w trakcie pilnowania zestawów powinna być dogłębnie omówiona i być wzorem do naśladowania Jahoooo.
 

Damian Poweska

Offline

Fajny zlocikOkok szkoda że na Wisełce temat ucichł Smutny
 

Longin B

Offline

Po wszystkich losowaniach przyszedł czas na wspólna fotkę.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4ff9eae69e4f5_forumsumowe.jpg

ta fotka mogłaby znaleźć się w całości. Poproszę administracje o wklejenie jej do całości. z dopiskiem jak wyżej. Myślę, że można ja wkleić przed tekstem "Przyszedł czas na mój pokaz wiec fotek nie będzie bo ręce miałem zajęte.
Później były długie polaków rozmowy, grupowe w parach. oglądaliśmy lub próbowaliśmy rożne rzeczy"
 

Tomek Sztanka

Offline

Witam, jak pamiętacie partner mi się zmył w niedzielę i to nie tylko z mojego powodu, po prostu dla niego takie warunki to extrem. Pozostałem więc sam, zdjąwszy galotki, chłodziłem tyłeczek. Postawioną miałem sumówkę na Slamerze 760 i 0,55 pletka, czekałem na dwa brania i były ale to nie to...Postawiłem fartowną karpiówkę na Daiwie 4000 i pletce P.P 0,36 fluo w stanowisko obok.
Przysmarował na karpiówkę, dwadzieścia munut i po pół metra. Wskoczyłem na motorówkę biwakowców i następne 10 min nic nie dało!!!podniosłem go co prawda na pół metra ale to wszystko na co mnie było stać.Wiem jaki błąd popełniłem...uderzył raz i pokazał kto tu rządzi złamał wędkę na złaczu, rozerwał, strzelała co prawda co dwie minuty/lakier/ ale jakbym nie słyszał!!!Łamiąc się niefartownie przecięła pletkę, jak skalpelem i było po zabawie. Nie dość, że nie mam farta w losowaniach, to jeszcze takie buty. Ile miał nie wiem ale jak by miał dwadzieścia to bym go nosem wciągnął. Nie chciał się ruszyć w nurt a grałem mu na strunie. Teraz będę musiał przytulić się do Longina i czekać na zmiłowanie, cukrząc jemu nieustannie, może coś z tym zrobi. Trochę mi jej szkoda, bo fartowna a 3 ft. nie dały rady. Dziękuję za wspaniały Zlot, tutaj w szczególności kieruję do Sławka Tabor, postarał się facet, stanął na wysokości zadania i chociaż nie dawałem Jemu spokoju, to dzięki jego glinie miałem tak potężne sumisko!!!
Dzisiaj nie poszedłem do pracy, stawy tak mi popuchły, że ledwo do kibelka doszedłem. Pierwszy raz miałem taką opuchliznę no ale 57 stopni było o 12,30 w piątek, w słońcu na Grota. Dokładnie 63 nad Bugiem w sobotę ale po przemyśleniach diagnozuję, że to zbyt mała ilość alkoholu wypita przeze mnie...nie chciałem dawać Wam złego przykładu!!! Pozdrawiam tych, którzy wnieśli wkład w Zlot. Do miłego. Do Tomka z Wa-wy, przeżyłeś? Hej.Rybki
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
ZLOT FS 2016 Zloty i forumowe imprezy 28 02 marca 2016 19:44
Katalog Shimano 2012 Znalezione w sieci 6 21 lutego 2016 16:48
VI Zlot FS 2015 Zloty i forumowe imprezy 949 11 lipca 2015 14:27
Miejsca na VI Zlot ForumSumowe.pl Zloty i forumowe imprezy 7 28 marca 2015 19:56
Nad Bugiem Relacje z wypraw na suma 13 20 grudnia 2014 10:58
Wygenerowano w sekund: 1.72
51,481,212 unikalne wizyty