Top Users - Ranking aktywności użytkowników portalu. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje. -Winston Churchill


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Top Users - Ranking aktywności użytkowników portalu.

Artur Betcher

Offline

Top Users - Ranking aktywności użytkowników portalu.

Witam.
Temat będzie krótki bo to tylko wyjaśnienie.

Wcześniej konieczne było liczenie punktów ręcznie żeby sprawdzić kto ma zniżki. Syzyfowa praca w dodatku istnieje możliwość błędu.
Wynajęliśmy więc technika żeby wykonał automat który będzie to liczył.
Wykonał więc on taki automat ze wszystkimi udogodnieniami.
Dla nas to wielkie udogodnienie.

Po lewej stronie macie zatem panel TOP USERS
Pokazuje on 30 najaktywniejszych i ich punkty.
Po kliknięciu na dole panelu w pasek Pełen ranking przeniesie Was tutaj http://www.forums...pusers.php gdzie są wszyscy użytkownicy portalu wraz z posiadanymi punktami.
W najbliższej przyszłości będzie możliwość posegregowania wg nazwy użytkownika jednym kliknięciem żebyście mogli łatwiej siebie znaleźć.
Odrobinę niżej macie Lista osób posiadających zniżki i po kliknięciu na ten pasek przeniesie Was do listy osób którzy mają zniżki. http://www.forums...member.php

Dodatkowo każdy posiadający zniżkę posiada rangę TOP USER i widać ją pod nickiem przy każdym poście na zielono.
Jeśli macie pomysły jak to zmienić, jaki krótki napis dać zamiast Top User przy postach to piszcie bo mi się to kojarzy z wyścigiem a przecież tak nie jest z tym ze nie mam pomysłu jaki krótki treściwy napis dać.

Punkty widać też w statystykach w Waszych profilach.

Pozdrawiam wszystkich
Artur
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Stały użytkownik, pełnoprawny użytkownik, coś może w tą stronę...
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Pełnoprawny też źle brzmi. Trudno znaleźć coś krótkiego a trafnego.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Pawel Jurny

Offline

Może po prostu znak graficzny, jakaś gwiazda duża kolorowa czy coś?
Stały użytkownik też brzmi fajnie.
Moja propozycja to ACTIVE
"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu, myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" - Bruce Lee
 

Artur Betcher

Offline

To znów mi się kojarzy z jogurtami dla odchudzających się Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Longin B

Offline

Może po prostu "Najaktywniejsi" czy "Aktywność użytkowników" .
 

Slawek Ziolkowski

Offline

Ten ranking jest uznaniowo czy też odzwierciedlenie ilości postów ,bo w jednym jak i w drugim przypadku coś tam szwankuje ,chyba że technik dopiero się rozkręca .przejrzałem tą listę i wychodzi że ponad 2% napisało więcej jak 100 postów , ok 10% więcej jak 10 i ok 30% więcej jak 1.Jak na forum tematyczne nie byłoby źle , szczególnie ostatni wynik.
Gwiazdki to dobry pomysł.
Z uszanowaniem Sławek.
 

Artur Betcher

Offline

Ranking działa świetnie, nie uznaniowo tylko jest odzwierciedleniem ilosci postów i aktywności.
Post 1pkt
Zdjęcie 5pkt
News 20pkt
Jedyna zmiana to dodanie 0.5pkt za komentarze pod zdjęciami w galerii bo to też aktywność i nie możemy tego ignorować a nikt nie nabije 200pkt za pomocą komentarzy pod zdjęciami.
To lista dla firm współpracujących żeby nie musieli szukać na forum w postach czy ktoś przekroczył 200pkt żeby skorzystać ze zniżki.
Naliczanie jest najzupełniej poprawne.
Wynik naszego portalu po 2 latach istnienia jest imponujący jak na forum tematyczne a nasze statystyki są też rewelacyjne:

www.forumsumowe.pl/images/staty_forum_sumowe_22.jpg

www.forumsumowe.pl/images/staty_forum_sumowe_1.jpg

Są to Unikalne Wyświetlenia strony a nie wszystkie wyświetlenia.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Zbyszek Grudner

Offline

Nie było mnie 3 dni i takie zmiany..Fajnie, że jest automat, naliczający punkty Okok, ale ten panel Top Users..Hm..Mam mieszane uczucia, trochę już bardzo "naćpane" po tej lewej stronie..Nie może być to w takiej formie, jak "Pełen ranking" czy "Lista osób posiadających zniżki", bez wyświetlania awatarów, nazw użytkowników i ilości punktów, jeśli wogóle jest to potrzebne..? Bo zaczyna to przypominać..jakieś zawody, wyścigi..A i tak "Top users" i "Pełen ranking" prowadzą do tej samej strony, z "rankingiem".. Ja bym usunął ten "Top users", a pozostawił tylko "Pełen ranking" i "Lista osób posiadających zniżki", ładnie i przejrzyście, bez zbędnych bajerów. Każdy, kogo ta kwestia interesuje, może sobie kliknąć z poziomu strony głównej i elegancko. W końcu niektórzy zaglądają tu tylko po jakieś informacje o sumach i sumowaniu, a tu atak jakiś rankingów na "dzień dobry" i "Top userów".. Co do samej nazwy "Top User", dla mnie Top User, to ktoś, kto dużo czegoś wartościowego w dane forum wnosi. Zdjęcia, relacje, testy, ciekawe tematy..Takich osób jest bardzo mało, a wielu nie daje z siebie więcej niż "witaj!", "wszystkiego najlepszego!", ewentualnie jakieś zdawkowe zdanie, pytanie od czasu do czasu. Nabije sobie punktów, zaglądając tu odpowiednio często, to chwała mu za to, ale nazywanie takiej osoby (łącznie ze mną) Top Userem uważam za lekką przesadę. Jestem za gwiazdeczką, np. taką jak w tematach przyklejonych, ale np. w kolorze niebieskim, coby się różniła. Jest delikatna, dyskretna, i bez nazywania rzeczy po imieniu, a każdy wie o co chodzi. Wyraziłem swoje skromne zdanie Usmiech.
 

Artur Betcher

Offline

Rank może być, nazwa TOP USER mi przeszkadza bo tak jak mówisz kojarzy się z rywalizacja.
Sama rywalizacja jest zdrowa od zarania dziejów ale nie chodzi o prześciganie się ilością postów a jej jakością.
To Top User też usuniemy w panelu i zastąpimy np. najaktywniejszymi.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Regulamin Portalu Regulaminy portalu Sumowego 17 30 czerwca 2018 14:42
Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu. Sprawy organizacyjne 514 02 września 2016 12:54
Zmiany na portalu Sprawy organizacyjne 329 18 marca 2015 20:21
Witam wszystkich użytkowników forum Powitalnia sumowa ;) 18 22 lipca 2014 10:21
Zapraszam na Zawody o Puchar Portalu "POKAŻ RYBE"! Hyde Park 17 23 marca 2014 12:53
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,481,758 unikalne wizyty