Najlepszy film tego roku dla mnie ! | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kto nic nie umie, temu i pomylić się nie można. -Menander


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Filmy o sumach znalezione w sieci
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Najlepszy film tego roku dla mnie !

piwolub

Offline

Polecam full HD i cały ekran. Te kadry są unikalne na skalę światową według mnie. Najlepszy jest koniec. Cieszy najbardziej to, że cała akcja sfilmowana została nad Wisłą w lutym. Sugerowałem autorowi tego filmu, aby zgłosił go do National Geographic. Z pewnością byliby zainteresowani. Dla mnie to absolutna perełka tego roku !
YouTube Video
 

Artur Betcher

Offline

Film kapitalny. Celem ataku nie były wydry a węgorz Usmiech
Atak zresztą udany, Bielik odleciał ze zdobyczą Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

piwolub

Offline

Z bielikiami nie wiadomo nic na 100%. Ja uważam, że na węgora się zasadził, ale przy okazji mógłby i wydrą przekąsić Usmiech) To są oportuniści z wielkimi szponami. Mnie Arturze ten film zwalił na kolana z jednego powodu. Wszyscy aktorzy tu występujący należą do rzadkości w Polsce. I ryba, i wydra i orzeł. Sfilmować to wszystko razem, to jak wygrać Jackpota w Lotto. Kapitalne kadry !!
 

Lukasz Trzpiola

Offline

Film naprawde rewelacja, trzeba mieć dużo szczęścia aby to wszystko nagrać. Choć coraz częściej widać nad wodą wydry i orły. Tylko wysyłać do NatGeo.
Pozdrawiam lukas0055
 

piwolub

Offline

Lukasz Trzpiola napisał(a):

...coraz częściej widać nad wodą wydry i orły...

Dokładnie !
Zobacz zdjęcie w mojej galerii, gdzie na ujściu Bugu do Zalewu Zegrzyńskiego uchwyciłem tego stworka buszującego w trzcinach.
Niesamowity widok na początku kwietnia. Bobrów jest już tyle, że podpływają niemal do łódki. Na zdjęciu moim też jest ich "chałupka" uwieczniona.
pozd
 

Slawek Ziolkowski

Offline

Po klatkach to widać że zdecydowanie atakował wydrę,zresztą po locie widać jego zamiar,to nie była próba odpędzenia konkurenta i straszonko w stosunku do wydry.Jak na przypadek to jakościowo film dobry a scena bardzo wyjątkowa ,faktycznie perełka.
Z uszanowaniem Sławek.
 

Lukasz S

Offline

Kurde wielkie ptaszysko Usmiech Podejrzewam że nawet z dwiema wydrami by odleciał Usmiech Nie ma co, świetne ujęcie...
 

Arekp

Offline

Świetny film. Koleś ma tam 161 filmików, głównie przyrodniczych na YT.
 

Lukasz Trzpiola

Offline

piwolub napisał(a):

Lukasz Trzpiola napisał(a):

...coraz częściej widać nad wodą wydry i orły...

Dokładnie !
Zobacz zdjęcie w mojej galerii, gdzie na ujściu Bugu do Zalewu Zegrzyńskiego uchwyciłem tego stworka buszującego w trzcinach.
Niesamowity widok na początku kwietnia. Bobrów jest już tyle, że podpływają niemal do łódki. Na zdjęciu moim też jest ich "chałupka" uwieczniona.
pozd


Na moim odcinku są 3 żeremie(tylko tyle widziałem ale pewnie jest ich więcej), coraz częściej też widać wydry, od trzech lat moge też obserwowac bieliki latające nad wodą ładny widok jak leci para. Jak uda mi się je uchwycić to wstawie fotki.
Pozdrawiam lukas0055
 

Damian Poweska

Offline

Świetny filmik Okok i doskonali myśliwi w rolach głównych Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jak wstawić film z YouTube. Poradniki użytkownika 19 23 sierpnia 2020 18:57
Kontrole PSR i SSR w 2017 roku Forum ogólne o sumach 3 09 stycznia 2018 20:39
Najlepszy kwok Kwok czyli jak zwabic suma 3 02 września 2016 21:48
Film z Ebro 2015 Zloty i forumowe imprezy 3 29 listopada 2015 14:33
Szczęśliwego Nowego Roku 2015 Hyde Park 14 03 stycznia 2015 09:40
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,301,941 unikalne wizyty