Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Ten, który kocha staje się zaślepiony wobec przedmiotu swojej miłości. -Platon


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu.

Artur K

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Aspius_aspius miał nieskazitelną opinię i to zadecydowało o otwartej współpracy.

Miał i ma. Ja u Pawła kupowałem, gdy na allegro był jeszcze jako "słoiczek babuni". Zresztą nigdy przez allegro nic u Pawła nie kupiłem. Zawsze sprawa załatwiana była na telefon i przez PM na WCWI. Solidna firma.
 

Artur Betcher

Offline

O to właśnie chodziło że i miał i nadal ma a nie tylko miał Usmiech
Wybór firm oczywiście nie jest przypadkowy i firmy są dobrze weryfikowane i to dlatego nie ma wśród nich takich które nie mają dobrej opinii lub są po prostu przeciętne.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Marcin Goraj

Offline

Ciekawy pomysł !
Może i ja kiedyś dołączę do grona szczęśliwców, którzy będą korzystać z tego dobrodziejstwa. U mnie kiepsko z wolnym czasem Placze .
Ale z czasem...kto wie może i mnie uda się uzbierać parę punktów. Zacznę od zmiany nicka Usmiech
Pozdrawiam
 

Artur Betcher

Offline

Ten kto myśli przyszłościowo nawet mając tylko jednego posta jak na razie może bezproblemowo za jakiś czas kryteria spełnić. My jak już pisałem nie spoczniemy na szukaniu, wysłałem do kolejnych dwóch producentów, jak odpiszą dam znać.

Taki apel.
Wysyłajcie mi na maila nazwy firm które Was interesują, najlepiej producentów prowadzących detal (to daje mi spore pole do wynegocjowania dobrych dla nas cen). Sami użytkownicy tez mogli by mi nieco pomóc w poszukiwaniach firm, nie dzwonić i nie pytać, tylko dajcie znać jakie a my będziemy myśleć.
Interesuje też nas znalezienie dobrej i uczciwej firmy rodbuildingowej (wędki na zamówienie) do takiej współpracy a ja na tych zupełnie się nie znam.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariusz Zawadzki

Offline

Super! Oklaski
Łowiskom komercyjnym mówię stanowczo NIE!!! Gdybym chciał tak łowić, to łowił bym w... akwarium!
 

Piotrek Sudol

Offline

Super pomysł tak trzymać Okok
Pozdrawiam Piotrek
 

Artur Betcher

Offline

Taki apel.
Wysyłajcie mi na maila nazwy firm które Was interesują, najlepiej producentów prowadzących detal (to daje mi spore pole do wynegocjowania dobrych dla nas cen). Sami użytkownicy tez mogli by mi nieco pomóc w poszukiwaniach firm, nie dzwonić i nie pytać, tylko dajcie znać jakie a my będziemy myśleć.
Interesuje też nas znalezienie dobrej i uczciwej firmy rodbuildingowej (wędki na zamówienie) do takiej współpracy a ja na tych zupełnie się nie znam.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Krzysztof Gawda

Offline

Daleko mi jeszcze do znizek,ale pomysl popieram Okok
 

Kazik Kowalczyk

Offline

Witam wszystkich .
Zapraszam na zakupy po kamizelki . Bardzo miło będzie nam udzielić rabatu na zakup sprzętu .
Pozdrowienia dla Pana Artura i wszystkich użytkowników Oklaski
 

Artur Betcher

Offline

Ja również się ciesze że Firma Olimp będzie z nami.
Dobre i Polskie to dobre połączenie.
( na forum nie ma panów Usmiech)
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Regulamin Portalu Regulaminy portalu Sumowego 17 30 czerwca 2018 14:42
Zmiany na portalu Sprawy organizacyjne 329 18 marca 2015 20:21
Witam wszystkich użytkowników forum Powitalnia sumowa ;) 18 22 lipca 2014 10:21
Zapraszam na Zawody o Puchar Portalu "POKAŻ RYBE"! Hyde Park 17 23 marca 2014 12:53
Weryfikacja punktów i zniżki dla forumowiczów Sprawy organizacyjne 43 04 lipca 2013 15:15
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,488,815 unikalne wizyty