Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

- To moi najlepsi parafianie - mówi ksiądz proboszcz oprowadzając po cmentarzu. - Nie obmawiają mnie, nie piszą na mnie anonimów i najwięcej przynoszą dochodów. ks. Jan Twardowski


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu.

zibi

Offline

Artur powiem krótko:
Nawet jeśli w chwili obecnej jakiś forumowicz niema założonej czapki to niech ją czym prędzej założy i ściągnie chyląc przed Tobą czoła.
Masz racje że próżno szukać w necie ludzi,którzy prowadzą portale bezinteresownie ale wiele jest jeszcze do zrobienia na forum.
Jesteś na dobrym kursie i mam nadzieję że z niego nie zboczysz bo zawiódłbyś wielu ludzi, dla których sumowanie jest czymś czego zwykłymi słowami opisać nie można.
U Aspiusa kupuję Power Pro od bardzo dawna i nigdy się nie zawiodłem.
Kolibri KM 260 kupiłem w Tokareksie i to był strzał w dziesiątkę bo do wywózki jest idealny.
Po tym jak kilka lat temu kolega stracił przytomność na łódce (dobrze że nie był sam ) i wpadł do wody postanowiłem kupić nie kamizelkę asekuracyjną ale ratunkową i mój wybór padł na Olimp.Nie wiem czy jest dobra i mam nadzieję że nigdy się nie przekonam ale gdy patrzyłem na komentarze oraz opinie na innych forach to były bardzo chwalone.
Best-sonar.pl nie jest mi znana ale wkrótce i to się zmieni bo planuje zakup jakiegoś echo.
Ja osobiście nie skorzystam z promocji ale jest na forum wielu ludzi ,którym te zniżki bardzo pomogą bo niekiedy miesiącami muszą składać na sprzęt.
ŁOWIĘ NA ZBIORNIKU PRYWATNYM .
NIE OBOWIĄZUJE MNIE REGULAMIN PZW.
 

gregorio

Offline

No, z tym Tokarexem to za późno Placze Ale Olimp i Aspius wykorzystam jak najbardziej Oklaski
"Zapłacili za 3:0, będzie 3:0!"
 

Robert Fitzner

Offline

Wielkie gratulacje ,pomysł na piątkę z plusem Oklaski
Może i mi coś uda się kupić.Wazelina
 

Kamil Misztal

Offline

Bardzo ogarnięte forum i pomysł Okok
 

Artur Betcher

Offline

Obranym kursem idziemy już prawie 2 lata.
Nie zamierzamy go zmieniać pomimo wielu nieprzyjemnych przeszkód które nas spotkały.
To forum dla ludzi z pasją tworzone przez ludzi z pasją i tego się trzymamy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Slawek Ziolkowski

Offline

Bardzo fany pomysł ,tym bardziej ,że wielu w ogóle nie pyta o rabat w sklepach internetowych, nie ma skrupułów, tam też są ceny tylko umowne .Warto pytać po prostu z zasady, to nic nie kosztuje.Aspirys polecany jest na kilku forach,to dobrze świadczy o trafności w wyborze , sam już mam dość czytania na temat pletek,oryginalna , nieoryginalna ,taki napis ,inny napis,jeden mętlik w głowie i złożę swój " los " w jego ręce, tylko wcześniej muszę kolegę przestawić na ten tor.
Z uszanowaniem Sławek.
 

Cezary Karpinski

Offline

Bardzo fajna inicjatywa i dlatego będziemy ją wspierać :-)
 

Artur Betcher

Offline

Cieszy nas to.
Na portalu brakuje wiedzy w temacie elektroniki a jest to jednak ważny temat jeśli chce się sumy łowić efektywnie wykorzystując środki pływające.
Również będziemy wspierać Best-Sonar w ramach współpracy.

Przypominam że nie mamy w planie reklamowania sklepów ogólno-wędkarskich.
Celujemy w sklepy tematyczne i producentów oferujących detal bo to gwarantuje najlepsze ceny.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Karol Krause

Offline

No Artur super sprawa. Czapki z głow panowie za postawe administracji portalu. Idziemy w dobrym kierunku. Dzieki tej incjatywie bedzie mozna skorzystać z fachowej i profesionalnej pomocy przedstawicieli sklepow itp. Szkoda ze tak pożno bo juz po zakupach pontoniku i echaJahoooo Ale co tam ważne ze sprawy idą w dobrym kierunku niewątpliwie podnosząc poprzeczke na tym forum Pozdrawiam Karol
 

Artur Betcher

Offline

Cieszy mnie to że nawet ci co wymagań jak na razie nie spełniają nie są rozżaleni z tego powodu i rozumieją jak ważna jest ta inicjatywa.
Dziękuje za to.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Regulamin Portalu Regulaminy portalu Sumowego 17 30 czerwca 2018 14:42
Zmiany na portalu Sprawy organizacyjne 329 18 marca 2015 20:21
Witam wszystkich użytkowników forum Powitalnia sumowa ;) 18 22 lipca 2014 10:21
Zapraszam na Zawody o Puchar Portalu "POKAŻ RYBE"! Hyde Park 17 23 marca 2014 12:53
Weryfikacja punktów i zniżki dla forumowiczów Sprawy organizacyjne 43 04 lipca 2013 15:15
Wygenerowano w sekund: 1.72
51,476,559 unikalne wizyty