Czy wędzisko Black Cat Extreme Spin -200g, 3.00m się sprawdzi? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jeżeli masz wątpliwości - mów prawdę. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Czy wędzisko Black Cat Extreme Spin -200g, 3.00m się sprawdzi?

Jimmy

Offline

Witam!

Nie wychodzi mi łowienie sumów na grunt (same małe sztuki)
więc chce zobaczyć jak to wygląda na spinning mam doświadczenia ze spinningiem łowię Pstrągi Potokowe. Wiem to nie sumy ale jakieś obeznanie już jest w tej metodzie.

Czy ta wędka się sprawdzi 3.00m Extreme Spin -200g, Black Cat ?

www.forumsumowe.pl/images/j_black_cat_extreme_spin_-200g.jpg

Mam kołowrotek (Japan) Shimano Stradic X 4000 z hamulcem walki wytrzyma ? czy za słaby na Sumy. no i przynęty jakie ? Myślę że duże łamane woblery wahadłówki i obrotówki.
 

kaczy

Offline

@Jimmy Stradic da radę ale tylko z łódki i to też nie koniecznie. Mi by go było szkoda na takie tyranie. Kup Slammera 460 i będziesz miał sprzęt nie do zabicia.
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Wędka jak dla mnie trochę za ciężka, mocy na pewno jej nie zabraknie ale 415g to już dużo, poszukał bym raczej coś z C/W do 120g.

Kołowrotek ok, ale jak kolega kaczy radzi Penn Slammer 360 lub 460 będzie lepszym rozwiązaniem.
 

Mario

Offline

Ta wędka na 100% da sobie rade z każdym sumem. Rhino Black Cat wykonane z wypróbowanych i sprawdzonych materiałów DF z dożywotnią gwarancję na blank. Z taka wędką możesz wyzwać każdego suma na pojedynek. A co do kołowrotka to tez polecam penna.

 

Mario

Offline

Wielu wędkarzy do spiningu używa multiplikatorów .
 

Martin94

Offline

Jimmy napisał/a:
Czy ta wędka się sprawdzi 3.00m Extreme Spin -200g, Black Cat ?


Mam tą wędkę, jest bardzo dobra.
Nie wiem ile kosztuje Penn, ale jeśli masz możliwość to kup Spheros 8000 FB, REWELACJA.
 

kaczy

Offline

Nowego Slammera 460 kupiłem w połowie czerwca za 330pln na Allegro.
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Teraz też w takiej cenie dostaniesz, 360- 300zł, 460- 330zł, 560- 350zł.
 

Lukaszs

Offline

Witam
odświeżę trochę temat a mianowicie zastanawiam się nad zakupem wędzidła na suma ponieważ stary kijek przelotkę uszkodził i nie ma sensu jej wymieniać.W przyszły weekend jadę na dorsze i będę potrzebował mocnego kija także bym wykorzystał ten sumowy pytanie brzmi który wybrać w cenie do ok 250 zł ? mam 2 na oku.

Rhino BLACK CAT Passion
280cm/300g za 220zł http://allegro.pl/rhino-black-cat-passion-280cm-300g-wedka-sum-i1246075918.html

oraz

Cormoran BULL FIGHTER X Sum 3.00/80-350 210zł http://allegro.pl/wedka-cormoran-bull-fighter-x-sum-3-00-80-350-i1218098252.html

Czytałem parę postów o Cormoranie jedni chwalili inni narzekali o Black Cat zatem słyszę same pochwały, a cena jest dobra może też coś innego polecicie mi w tej cenie? z góry dzięki za odp.
 

Artur Betcher

Offline

Bierz Black Cat bo to dobre wędki a ktoś musi nam o tu opisać i przetestować Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wędka sumowa Black Cat 600g + kołowrotek Dam Quick Combat Sprzedam sprzęt wędkarski 3 01 kwietnia 2020 07:00
Pokrowiec na wędki "BLACK CAT" Sprzedam sprzęt wędkarski 1 27 czerwca 2019 10:53
Wędzisko na suma do połowów stacjonarnych dla początkującego do 200zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 564 27 kwietnia 2019 16:26
Wedka Black Car fireball 2 cw 180-280 2m Sprzedam sprzęt wędkarski 4 20 sierpnia 2018 21:53
Jakie wędzisko wybrać ??? Wędziska spinningowe na suma 6 18 sierpnia 2018 09:53
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,532,513 unikalne wizyty