Pontony TOKAREX | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Charakter człowieka najlepiej określa się przez to, co uznaje on za śmieszne. - Johann Wolfgang Goethe"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Łodzie, pontony i inne środki pływające
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Pontony TOKAREX

wislana wydra

Offline

Dla wszystkich którzy potrzebują prawdziwego pontonu do pływania wszędzie, także po małych, średnich i dużych rzekach nizinnych, polecam pontony Tokarexu, sam niedawno nabyłem FAVORIT 370 i przyznam, że ponton można porównywać do Zodiaca/Bombarda z najmocniejszych serii przeznaczoncyh dla służb i wojska. Co do ceny łotewski ponton to 1/3 ceny francuskiego zodiaca. A materiał identyczny.

Nowy silnik Honda 10 hp i można bez trudu płynąc w ślizgu z 3 osobami. Co prawda waga 88 kg samego pontonu trochę przeszkadza ale dla tych osób dla których jest to problemem mozna wybrać z oferty coś lżejszego. Guma na tyle gruba że nie trzeba się obawiać o przetracie o wiślaną ostrogę czy kawałek zatopionego drzewa.
Wisła mnie pochłania
 

Artur Betcher

Offline

Normalnie to ten post bym usunął jako reklamę ale akurat w tym konkretnym wypadku sam dokładam się do polecenia firmy TOKAREX gdyż kupiłem od nich w grudniu ponton KOLIBRI 330D KAMU wraz z silnikiem elektrycznym MOTOR GUIDE i akumulatorami TOYAMA a także pompka i innymi akcesoriami. Mogę powiedzieć że tak zadowolony z zakupów sprzętu wędkarskiego jeszcze nie byłem a takiej obsługi po sprzedażowej jak u nich to nie spotkałem tak długo jak żyję. Właściwie już od dawna szykuję jakiś temat w podziękowaniu dla nich ale ciągle mam coś na głowie i tak się odkłada. Kiedyś szerzej opiszę ten zakup a jak na razie polecam P. Rafała z firmy Tokarex który to ma niesamowitą wiedzę w tym temacie a rzetelność porad na najwyższym poziomie.
Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

norimk

Offline

Witam czytam sobie czytam i myślę albo Avallone jest ten teges albo faktycznie jest tak jak mówi wziąłem telefon do ręki i dzwonię i rzeczywiście tak jak pisze fachowa obsługa zadajesz pytania gościu odpowiada i sam drąży dodatkowe tematy a nie jak w innych sklepach "tak, nie, albo uuumchy" i nic więcej.Zadzwoniłem zyskać wiedzę na i kupiłem BUCHA CRAB K-300 R fajna sprawa no i pompkę elektryczną.Wielkie dzięki za info dla wiślanej wydry i Avallone za radę. Pozdrawiam
 

Artur Betcher

Offline

Norimk mało ludzi wie jaki ja jestem upierdliwy i jaki przeczulony kiedy kupuje sprzęt na lata. Niejeden sprzedawca ma mnie i moje niewygodne pytania serdecznie dość ale ja muszę wiedzieć wszystko zanim stracę dużą kasę. Brałem pod uwagę wszystkie z wyższej półki czyli Zodiac, Honda, Bush, Kolibri, Yamaha i po przeanalizowaniu zalet i wad, analizie cen i właściwości użytkowych stanęło na Kolibri lub Bush.
Ostatecznie wziąłem Kolibri ze względu na kolor Kamu.
Mimo że moja podłoga była dobra to dostałem drugą gdyż nie pasowało mi coś w mojej nowej. Jeszcze wiele rzeczy by mówić na ten temat ale Tokarex to nie tylko P. Rafał który nie zachowuje się jak żyd który swój towar chwali a do tego jest kopalnia wiedzy bo Tokarex to obsługa po sprzedażowa na niespotykanej w tej branży poziomie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Piotr Niedzwiecki

Offline

Ja również polecam tą firmę. Kupiłem u nich mojego Kolibry km 280 jak i silnik Parsun 5km. Wysyłka była natychmiastowa i dostałem pełną gwarancje. Towar zgodny z opisem i dobrze zapakowany. Fachowo potrafią doradzić.
 

Slawomir T

Offline

Bardzo mała jest różnica między rzetelnym prawdziwym opisem a złudną reklamą towaru. Po to jest właśnie forum, ja chodź nie jestem zainteresowany kupnem pontonu, poleciłem znajomemu Tokarex i silnik Parsun 5 kM. I tak ostatnią decyzje podejmuje kupujący. Z uszanowaniem TS
 

gregorio

Offline

Pytanie do Artura: gdyby nie kolor, to czy wtedy również wziąłbyś Kolibri, czy też może Busha Craba (oba wyglądają niemal identycznie) lub Kaimana (ten ma trochę smuklejszą sylwetkę)? Czym tak naprawdę różnią się te trzy modele (oprócz ceny i koloru oczywiście)?
"Zapłacili za 3:0, będzie 3:0!"
 

Artur Betcher

Offline

Nie mogę do końca powiedzieć bo nie mam Busha.
Oba maja tą samą jakość, właściwie gdyby to Bush był w kolorze Camu wziąłbym Busha. Mam dobry kontakt z Rafałem z Tokarex i wiele się od niego dowiedziałem. Nie wziąłbym białego bo znam ludzi co takie mają i o ile okazyjnie używasz to da się doczyścić ale jak już używasz często to doczyszczenie graniczy z cudem i wymaga sporego wkładu pracy. Kolor Camu nie tylko ma kamuflować ale jest też świetny w utrzymaniu. Wszelkie jasne dla mnie odpadają bo po dwóch nocach na rybach mam prawie że fazę ze zmęczenia i toaleta pontonu ogranicza się do pochlapania go trochę.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Arekp

Offline

Mam Kaimana 360. Solidny ponton. Co do obsługi w Tokarex'ie, to potwierdzam każde słowo, które tu zostało napisane.
 

gregorio

Offline

Dzięki, Panowie! Właściwie kolor to dla mnie sprawa drugorzędna. Drażę ten temat, bo między Kolibri, a Bushem są spore różnice cenowe (nawet ponad 1000zł przy modelach 330). Nie zamierzam przepłacać tylko za nazwę, chodzi mi przede wszystkim o zachowanie na wodzie. Kolibri ma dość wysoko uniesiony dziób (tak mi się wydaje) . Czy przy jednej osobie nie stanowi to problemu?
"Zapłacili za 3:0, będzie 3:0!"
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Pontony Proscan Marine. Łodzie, pontony i inne środki pływające 11 09 września 2019 01:47
Tanie pontony do wywożenia zestawów na suma Łodzie, pontony i inne środki pływające 56 10 września 2013 07:45
Z jakiego materialu sa robione pontony Zodiac Hyde Park 15 03 lipca 2013 22:40
Pontony Zodiac Łodzie, pontony i inne środki pływające 9 14 czerwca 2013 22:39
Pontony rosyjskie Łodzie, pontony i inne środki pływające 12 08 grudnia 2012 19:33
Wygenerowano w sekund: 1.53
51,484,240 unikalne wizyty