Blogi - Poradnik użytkownika. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dawniej młodzi mężczyźni szukali sobie żon. Teraz wyszukują sobie teściów. Diana Webster.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Poradniki użytkownika
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Blogi - Poradnik użytkownika.

Lukasz S

Offline

Ja dobrze wszystko przestudiuję jak skończę sesje, trochę mam na głowie ostatnio i na forum wskakuje przelotem tylko Yyyyy Pozdrawiam.
 

Artur Betcher

Offline

Blogi zostały zresetowane. Czas testów dobiegł końca.
Od niedzieli rana czyli za kilka godzin blokada zakładania bloga się zwolni i w pełnej funkcjonalności oddajemy Wam je do użytku.
Miłej zabawy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Niestety nie ma możliwości usunięcia galerii jak stworzymy za dużo. Nawet ja jej usunąć nie mogę. Po za tym drobiazgiem reszta funkcjonuje wyśmienicie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Blogi do tego stopnia są zautomatyzowane że dużo łatwiej się pisze newsa za pomocą bloga niż napisanie newsa tradycyjnie jako newsa Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Zachęcam do zakładania blogów gdyż nawet zdjęcia mi się łatwiej publikuje.
Nie wiem czy w przyszłości nie zrezygnujemy całkowicie z dodawania zdjęć jak dawniej gdyż dodając przez blog nie dość że zostawiamy to w naszym katalogu poukładane to dla nas jest wygodniej z publikacją.

Sam na bloga już dodalem wszystkie nasze filmy i są teraz ładnie w jednym miejscu poukładane, to samo zrobimy ze zdjęciami których pewnie będzie z 300 no i z każdym artykułem który napisałem łącznie z Bojkami, Spławikami i innymi.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Zdjęcia innych formatów niż 4:3 zniekształca ale staniemy na głowie żeby to poprawić. Zresztą zdjęcia Łukasza które już dodał są dzięki temu z efektami specjalnymi, takie kosmiczne Haha
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Zdjęcia już poprawione jakiś czas.

Jest jeszcze jedna ważna funkcjonalność związana z blogami.
Zdjęcia wstawione na bloga można wstawiać i na nasze forum i na inne fora w znacznikach [img/img]. To świetnie bo mniej linków będzie prowadzić do Imegeshack i pozostaną wewnątrz forum i portali.
Przykładem jest ostatnie zdjęcie zamieszczone w Humor Wędkarski.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Panie i Panowie.
Dodając zdjęcie na bloga potrudźcie się o wpisanie poprawnie tytułu i opisu zdjęcia.
Nazwa zdjęcia to jest inaczej Tytuł czyli jeśli na zdjęciu jest sum to dajemy tytuł z nim się wiążący.
Opis zdjęcia to informacje dodatkowe czyli możemy tam napisać że to Wisła 2011 czy cokolwiek innego uzupełniającego do tytułu.

Pisze o tym bo zauważyłem że jak dodajecie zdjęcia to nazywanie je jak leci wszystkie tak samo i najczęściej błędnie tytuł dajecie w opisie dopiero.
Proszę zwrócić na to uwagę bo to nazwa zdjęcia jest bardzo ważna.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Zalecam lekturę dodawania zdjęć na bloga i dodawania zdjęć z bloga na forum bo niedługo będzie to jedyna możliwość dodania zdjęcia na forum. Po pierwsze dlatego że zdjęcia które dajecie z innych serwisów zazwyczaj są duże i zamulają tematy w których pokazuje się aż 30 postów na stronie. Po drugie że im więcej linków wychodzących tym gorzej dla portalu a my się nie pozycjonujemy więc jest to ważne.
Dodawanie zdjęć na bloga jest tak samo proste jak na Image*shack a dodanie ich potem na forum obrazuje prosta instrukcja obrazkowa.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Blogi wędkarskie się przyjęły a jednocześnie pomagają nam w pozycji strony w necie bo nie umieszczamy już zdjęć na obcych serwerach.
Coraz więcej osób korzysta z tych blogów i zapraszam do lektury tej instrukcji.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testowe blogi wędkarskie Sprawy organizacyjne 51 27 maja 2015 00:07
Poradnik łowienia z kwokiem Filmy o sumach znalezione w sieci 7 10 stycznia 2015 21:49
Poradnik dla żonatego Łowcy. Kulinaria 24 14 sierpnia 2014 00:58
Poradnik jak być dobrym Łowcą. Poradniki wędkarskie 11 10 maja 2013 01:15
Kupno pontonu - poradnik dla amatora Poradniki wędkarskie 6 05 lipca 2012 03:39
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,488,920 unikalne wizyty