Blogi - Poradnik użytkownika. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Im bardziej przyjażnie są poufałe, tym bardziej narażone są na rozbicie" G. Greene


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Poradniki użytkownika
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Blogi - Poradnik użytkownika.

Artur Betcher

Offline

To chyba proste, jak za 3 miesiące komuś się odwidzi i usunie całość to wszystkie posty na forum staną się nieczytelne, to że usunie swoje to nie problem ale cała dyskusja która potoczy się na temat tych zdjęć zostanie w ten sposób zniszczona. Czasami w ten sposób jedna osoba może zniszczyć pracę wielu ludzi a nie tylko swoją. Dziwne pytanie w ustach byłego admina, myślałem że jednak wiesz jak jest forum skonstruowane.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Musze się jeszcze wile nauczyć dlatego czasami moje pytania wydają się bezsensowne :/ Powiem Ci szczerze że nie pomyślałem o tym :/ Aż mi teraz się głupio zrobiło :/
To fakt, mamy tego przykład przez fotki na obcych serwerach które zniknęły...
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Obce serwery dlatego właśnie zostały zablokowane bo prowadzą politykę żerowania na innych. Nie będziemy jednak o tym tu gadać., Będziemy mieli własny hosting i po sprawie. Już mamy tak jakby, teraz go ulepszymy pod kątem funkcjonalności.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Tak, tak, teraz już wiem i rozumiem o co chodzi Usmiech Cały czas do przodu Oczko Zaje...fajnie Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Po niecałych dwóch tygodniach hosting ruszył i informacje dokładne o nim można znaleźć tutaj http://forumsumow.../index.php


Jednocześnie ważny apel.
Jeśli chcecie żebyśmy publikowali zdjęcia w galeriach to nadawajcie im dodając je na bloga odpowiednie tytuły gdyż dodawanie im potem tytułów zajmuje dużo czasu którego nie mam a i sam nie mam pojęcia jak cudze zdjęcia nazywać.
Zdjęcia bez odpowiednich tytułów nie będą zatem już dodawane do naszych galerii.
Pamiętajcie że zdjęcie powinno mieć tytuł związany z wędkarstwem i każde inny.


Już na marginesie dodam że i blogi przechodzą rewolucyjne zmiany i to co już widziałem w trakcie tworzenia to po prostu poezja.
Blogi będą w 100% intuicyjne i posiadać szereg udogodnień a wizualnie po prostu są zachwycające. Sam czekam na otwarcie blogów.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

szocik

Offline

Wszystko super funkcjonuje na tym "portalu".
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testowe blogi wędkarskie Sprawy organizacyjne 51 27 maja 2015 00:07
Poradnik łowienia z kwokiem Filmy o sumach znalezione w sieci 7 10 stycznia 2015 21:49
Poradnik dla żonatego Łowcy. Kulinaria 24 14 sierpnia 2014 00:58
Poradnik jak być dobrym Łowcą. Poradniki wędkarskie 11 10 maja 2013 01:15
Kupno pontonu - poradnik dla amatora Poradniki wędkarskie 6 05 lipca 2012 03:39
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,301,412 unikalne wizyty