Nasze akwaria i ich mieszkańcy | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Jeśli spotkasz śpiącego niewolnika, nie budź go, może śni o wolności." - Władysław Grzeszczyk


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Nasze akwaria i ich mieszkańcy

Grzegorz Petryna

Offline

Spróbuj może z CO2 w tabletkach, tak dla checy, czy bardzo wyskoczą Ci w górę. Oświetlenie masz super na taki baniaczek ok 0,66W na litr, a to już sporo. Pokaż tą swoją pokrywę i jak ją wykonałeś.
 

Wisniewski Michal

Offline

Dodawałem Carbon w płynie, ale nie było opcji zapanować nad tymi roślinkami. Nawet tak wymagające jak Rotala Indica czy Alternanthera Rosaefolia rosly w oczach. Teraz to akwa nie wygląda tak pięknie, zaniedbałem je mocno, po ataku sinicy została tylko Sagitaria.
Pokrywa, nic prostrzego... kilka płytek pianki pcv ciętych do wymiaru, odpowiedni klej, statecznik elektroniczny, oprawki, swietlówki, zawiasy i okleina do mebli Usmiech
Zrobię fotki, ale po 3 latach nie jest aż tak piękna jak była Usmiech
 

Grzegorz Petryna

Offline

Mimo wszystko dawaj fotki.
 

Wisniewski Michal

Offline

forumsumowe.pl/h/fshzw_20150131_180158_ea34c.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_20150131_180306_bfe0a.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_20150131_180218_37315.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_20150131_180631_9a842.jpg

Tak wygląda ta pokrywa. Jeśli ktoś by chcial moge opisać krok po kroku. Ja wiem jedno, nie ważne jakie akwarium bym zakładał, pokrywę zawsze zrobię sam Usmiech
 

Grzegorz Petryna

Offline

To ja poproszę krok po kroku. Tak dla debila. Haha
 

Janusz Golebiewski

Offline

Pokrywy dedykowane (fabryczne) zazwyczaj są mało wygodne gdy trzeba czyścić zbiornik i nie mają wystarczającego światła jeśli chce się rośliny mieć wymagające a nie mówię tu już o CO2. Nie można też ich zbytnio wzbogacić o dodatkowe światło. Ja zawsze sam robiłem zabudowy i montowałem oświetlenie takie jak być powinno. Dobra robota Michał Okok
 

Wisniewski Michal

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

To ja poproszę krok po kroku. Tak dla debila. Haha

Na dniach Grzesiu zrobię mały manual, z rysunkami. To prosta sprawa jest Usmiech
Janusz ma rację, ja nie miałem możliwości dołożenia światła w obudowe oryginalną więc zrobiłem takie cuś. Ogromna przewaga takiej pokrywy to jej waga i dopasowanie koloru pod meble Usmiech Wady jakie po 3 latach zaobserwowałem to centrowanie się od ciepła i wilgoci samej klapy, ale przy dużym baniaku można to wzmocnić.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Mnie to się marzy w moim przyszłym akwarium pokrywa aluminiowa ze świetlówkami T5. Koszt takiej gotowej pod akwarium 300l to około 1200-1600zł. Zmeczony
 

Janusz Golebiewski

Offline

Pokrywa alu jest fajowa ale niestety cena straszy. Ja zawsze robiłem ze sklejki lub wiórówki odpowiednio wszystko zabezpieczając
 

Grzegorz Petryna

Offline

Tu jest taka o jaką mi chodzi dokładnie. Cena 1360zł. Yyyyy

forumsumowe.pl/h/fshzw_imgp0041jpg_cbfed.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_pokrywa_alu_zblizenie_85a68.jpg
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Nasze kulinaria. Kulinaria 226 13 marca 2016 23:24
Nasze zwierzaki Hyde Park 28 27 lutego 2016 18:16
Nasze drinki i nalewki. Kulinaria 135 06 października 2015 22:45
Plecionka przyponowa do stacjonarki - nasze opinie Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 21 21 sierpnia 2015 19:55
Nasze sumowe rekordy Relacje z wypraw na suma 5 01 lipca 2015 23:13
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,492,647 unikalne wizyty