Rekordowy sum z Rybnika | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Uśmiech losu bywa drwiący. Miodrag Bułatowicz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Rekordowy sum z Rybnika

Pawel Poznanski

Offline

Rekordowy sum z Rybnika

No to jest kolejny rekord:
www.wedkarz.pl/wp-webapp/article.html?id=1251

Okaz niestety nie wrócił do wody Smutny
 

henk

Offline

Super opowiadanie trzyma w napieciu a zakończenie jest boskie ''zapłacę 800 pln za głowę''Okok
 

Patryk Zglenicki

Offline

Ryba naprawde wspaniała. Opowieść o taczce też Haha
papltr
www.forumsumowe.pl/images/animacja.gif
 

Bogumil Trzcinka

Offline

Kawał suma 103 kg i 261 cm
 

Lukasz S

Offline

Oj... Chyba 109 kg... Ale piękny, tylko szkoda, że tak został potraktowany...
 

Tomasz Kwek

Offline

No faktycznie kawał ryby ,ale żle potraktowanej Smutny
Tomaszek
 

Rafal Skupien

Offline

No na taczki i do zamrażarki, a zamiast pięknego portretu 100 x 120cm łeb za który musi zapłacić 800pln, no cóż...
 

Arekp

Offline

Już ten opis sekcji zwłok mógł sobie darować. Niedobrze mi się zrobiło.
 

Artur Betcher

Offline

Opowiadanie super.
Szkoda suma ale to tylko jego osobista sprawa co z nim zrobił i nikt nie ma prawa i za sędziego i za kata tu robić.
Ja mu szczerze gratuluje bo ryba przepiękna.
Na pocieszenie niepocieszonych można dodać że w Rybniku na 100% dużo większe pływają, są cwane, nie dają się i na pewno nie ma ich mało.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Nikt Ci nie każe go na siłę szanować. Prawdopodobnie On myśli podobnie o takich jak my co rybę męczę tylko dla osiągnięcia własnej satysfakcji. Podejrzewam jednak że raczej za Nasze głowy nagrody nie wyznacza jak jegomość zawieszony po poście który tu napisał a który teraz znajduje się tam gdzie powinien czyli w koszu. Moje osobiste odczucia w tym przypadku się nie liczą. Ty wypuszczasz i ja wypuszczam ale fundamentalną zasadą koegzystencji jest szacunek dla innego człowieka. Jeśli by zabijał ludzi to możemy go osądzić ale ryby?? Jak już mówiłem są tacy co nas chętnie by osądzili za to że bawimy się we "władców oddawania życia" i cierpieniem innych istot....

Temat ten jest o rekordzie Polski a nie dyskusją o etyce bo mamy i taki temat, tam proszę o etyce i jej pochodnych dyskutować.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Rekordowy karp z Rybnika.Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Karpiowe forum ogólne 16 13 marca 2016 14:05
Rekordowy rekin na wędkę Hyde Park 4 22 kwietnia 2014 17:28
Rekordowy wloski sum 271cm/130kg Znalezione w sieci 23 13 kwietnia 2014 20:59
Mój rekordowy połów. Hyde Park 6 18 stycznia 2014 11:55
Rekordowy pstrąg spod lodu. Żywiec - nęcenie, sprzęt i metody połowu 5 15 listopada 2013 18:59
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,537,205 unikalne wizyty