Witamy | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna. -Czesław Miłosz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Powitalnia sumowa ;)
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Witamy

Artur Betcher

Offline

karolmajsum napisał(a):

Witam wszystkich świrów sumowych


Witaj Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Chmielu

Offline

Witam wszystkich,
Jestem nowy na forum, od tego sezonu mam zamiar na poważnie zacząć przygodę z sumami. Dotychczas łowiłem karpie, jednak marzą mi się większe zdobycze, te wąsate, 150cm+. Mieszkam nad środkową Wisłą (10km na północ od stolicy) i tu zamierzam łowić gdyż nad Odrę mam trochę daleko. Liczę że forum, a dokładniej treści na nim się znajdujące pozwolą mi chociaż zacząć przygodę z sumami, a w przyszłości wymianę spostrzeżeń, doświadczeń itd.
 

pawel_i_gosia

Offline

witaj
 

Marcin Kruszynski

Offline

Witaj
Witam wszystkich serdecznie.
Nazywam się Marcin i pasjonuje się struganiem woblerów i kwoków oraz rzecz jasna - łowieniem na nie Usmiech
Pozdro
 

Artur Betcher

Offline

Witaj na forum.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

maciejka24

Offline

Witam Wszystkich Sumiarzy.Usmiech Ja rowniez zaczynam przygodę z tą rybą. Takze zaczynam czytac cenne poradyUsmiech pozdrawiam . Oczko
gadziny
 

Artur Betcher

Offline

Witaj na forum Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Wu

Offline

Witam Panie i PanowieUsmiech
 

cinn

Offline

Witam wszystkich.
 

Artur Betcher

Offline

Witaj Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.72
51,293,495 unikalne wizyty