Witamy | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety kochaja nas z powodu naszych wad. Jesli mamy ich dosc duzo, przebaczaja nam wszystko, nawet nasz intelekt


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Powitalnia sumowa ;)
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Witamy

kasper

Offline

Połamania kija Usmiech
 

Mariusz Nowak

Offline

Witaj na forumOkok
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 

Aw3rs

Offline

Witaj Krzyśku na forum.
 

Janusz Golebiewski

Offline

Witaj na forum Krzyśku Okok
 

Tomasz Seta

Offline

Witaj Krzysztof.
 

kris_ndm

Offline

Witam serdecznie, mam na imię Krzysztof i jestem z Nowego Dworu Mazowieckiego, generalnie wędkarstwo to moje ulubione hobby jednak z sumami jak do tej pory nie miałem wiele do czynienia. Widzę na forum wiele cennych informacji, które mam zamiar wykorzystać podczas wędkarskich wypraw na sumaUsmiechPozdrawiam
 

Artur Betcher

Offline

Witaj na forum Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janusz Golebiewski

Offline

Witaj kris na forum Okok
 

DamianS

Offline

Witam wszystkich!
Mam na imię Damian i jestem z Krakowa mam nadzieje ze będzie mi dane coś od czasu do czasu tu wrzucić Usmiech Wiec WITOJCIE !!!
 

lukasz_s81

Offline

Witam Wszystkich

Mam na imię Łukasz pochodzę z Kielc, mieszkam w Krakowie.
Jestem początkującym wędkarzem na tą stronę trafiłem rok temu i od tamtej pory często tu zaglądam.
Ostatnio chciałem poczytać coś na konkurencyjnym sumowym forum i musiałem się tam zarejestrować.
Pomyślałem więc, że wypada i tutaj się zarejestrować skoro jest to moje główne źródło wiedzy Usmiech

Gratuluję moderatorom i uczestnikom. W internecie jest wiele bzdur, a tutaj widać że dbacie żeby ich nie powielać...
Zatem nawet jeśli szukam czegoś o karpiowaniu to wolę tutaj zajrzeć i poszukać...

Pozdrawiam
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.79
51,294,467 unikalne wizyty