Etyka wędkarska | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

" Wszystko mi wolno ale nie wszystko przynosi korzyść " - Św. Paweł


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Etyka wędkarska

Mariusz Kulenty

Offline

Mateusz Wisniewski napisał(a):

szczerze mówiąc wole takich co siedzą z sumówkami, i wiem że ten sum wróci do wody niż takich którzy ładują do wora każdego szczupaka który się nawinie pfft bo wychodząc z założenia ten kto już siedzi za sumem robi to dla sportu a nie dla pożywienia bo po co komu 20 czy 40 kg suma pfft

Tylko w tym problem, że są tacy co i żadnemu sumowi nie odpuszczą.
Znam takich co ciernia zabiorą dla kota.
 

szymon133888

Offline

Jeśli już gadamy o etyce wędkarskiej to może ktoś dał by przykład młodemu sumiarzowi jak się obywać z sumem:
- jak nie trzymać suma np: podczas robienia fotki, jakich miejsc unikać
- czy lepiej robić zdj w wodzie
- i jeszcze jedna najważniejsza sprawa kiedyś oglądałem pewien film na youtube że gdy sum głęboko łyknie kotwice z zadziorem to ma małe szanse na przeżycie dlatego ''etyczni'' wędkarze przyginają zadziory i nie wiem jak jest ze spadami ryb ?
POZDRO Haha
 

szocik

Offline

etyka wędkarstwa to ciekawy temat Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Hiszpania, baza wędkarska, zakup terenu Hyde Park 2 10 maja 2018 22:23
Polska baza wędkarska nad rzeką Ebro Forum ogólne o sumach 33 15 listopada 2016 17:27
Canon 400D Fotografia wędkarska Sprzedam sprzęt wędkarski 1 25 października 2015 11:41
Sekwańskie sumy - moje początki i ewolucja wędkarska. Relacje z wypraw na suma 22 10 czerwca 2015 17:09
Wędkarska Krew - 30 lat w pigułce. Opowiadania wędkarskie 12 29 stycznia 2015 16:49
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,477,041 unikalne wizyty