195cm i 50kg mojego szczęścia | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość. -Michal Anio


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Relacje z wypraw na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
195cm i 50kg mojego szczęścia

Lukasz Karlinski

Offline

Wyprawa Sumowa

Kolejny piątek i jestem znów umówiony z Wojtkiem na rybki Okok. Ja mam dotrzeć nad wodę wcześniej tak na 15tą ale niestety utknąłem w korku na trasie zly. Wojtek w tym czasie przemknął już nad wodę i dzwoni do mnie ze niestety miejsce jest zajęteZmeczony, nie wie co ma robić wiec ja mu na to żeby poszedł i się zapytał czy zostają się na nockę bo jak nie to niech staje obok i po prostu poczekamy jak się zwinąUsmiech. Po krótkim czasie dzwonie do Wojtka i słyszę, że państwo są tylko rekreacyjnie i o 18tej się zwijają ale miejsce sobie zarezerwował jakiś pan no śmiesznebeka. A co to hotel jest ze coś się rezerwuje moja odpowiedź była prosta zaraz tam dotrę bo już wjeżdżam do Tomaszowa i tylko wpadnę do domu po sprzęt i zaraz tam jestemOczko. Po dojechaniu na miejsce zastałem faktycznie rodzinkę wygrzewającą się na słoneczku i pana co łowił sobie na spławiczek zapytałem czy będzie im przeszkadzało jak ja sobie stanę z boku oni, że nie ma żadnego problemu bo i tak zaraz się zwijają do domu wiec ja sobie postawiłem samochód z boku i zadzwoniłem do Wojtka, żeby podjeżdzałUsmiech. A oni mi wtedy, że tu był pan i zarezerwował sobie miejsce ja to skwitowałem krótko zarezerwować to on sobie może pokój w hotelu a nie miejsce nad wodą grin. Poza tym to on przecież teraz łapie tam dalej wiec nie rozumiem problemuYyyyy. Państwo pojechało już do domku a my zaczynamy z Wojtkiem swą kolejna zasiadkę. Postawienie zestawów szło mi jakoś marnie bo przy zarzucaniu urwałem ze trzy zrywki przywiązane do kamieni no ale już w końcu jest Okok. Wędki stoją już na podpórkach

www.forumsumowe.pl/images/m_wedzisko_sumowe.jpg


i rozbijamy obozik w postaci dwa fotele i parasolgrin


www.forumsumowe.pl/images/m_parasol_sumowy.jpg

Odezwał się dzwonek patrzymy a tu wędka się zaczyna giąć ku wodzie spokojnym i opanowanym krokiem by nie wzbudzać podejrzeń u tubylców podeszliśmy do wędki. Zacinam no jest czuje ze jest ładna sztuka szybki demontaż dzwonka i zaczynamy hol. Odjazdy piękne do tego strzały z ogona i nagle jest pokazuje się na powierzchni wody wir jest i ogon Oklaskia raczej jego koniuszek. Serce szybciej bije, w końcu pokazuje się w całości i pozostaje w końcu podebranie ryby. Wojtek nie może znaleźć rękawiczek, wiec przekazuje mu wędkę i mówię żeby trzymał mocno bo nie jest mały grin. Ja do autka po rękawice , ładujemy rybę cichutko na mate ale w wodzie tak by nikt nie widział wiążemy ja na sznurek i zostawiamy go do rana siedząc na krześle i wspominając niedawno minioną chwile ciągle nurtuje mnie ile on ma i ile wazy .Na pozostałych wędkach do samego rana nic się nie działo prócz szarpania się samych żywczyków. Rankiem wyciągamy mate i zaczynamy mierzenie ważenie. Przykładamy najpierw miarkę pokazuje ona 195cm JahooooPuchar szok jest jest znów pobita życiówka kolej na wagę a ona pokazuje 50kg.

www.forumsumowe.pl/images/m_waga_sumowa_50kg.jpg

Po prostu me szczęście zaczyna sięgać zenitu wiec Wojtek aparat w dłoń i zaczyna cykanie zdjęć. Tzęsą mu się ręce i mówi ze nie wie jak te zdjęcia wyjdą bo cały chodzi wysmiewacz.

Rekordowy Sum 195cm i 50kg:

www.forumsumowe.pl/images/m_najwieksze_sumy_195cm.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_rekordowy_sum_195cm.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_rekordowy_sum_50kg.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_najwiekszy_sum_50kg.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_najwiekszy_sum_195cm.jpg

Heja na wolność Haha. Kolejna zasiadka po prostu rewelacyjnie udana Jahoooo. Wojtku dziękuje Ci za pomoc za miło spędzony czas nad wodą, a także za sesje ten sezon jest po prostu rewelacyjny Okok

www.forumsumowe.pl/images/m_najdluzszy_sum_195cm.jpg
Rybkimaly
 

Mikolaj Wegnerowicz

Offline

No po prostu nie mam pytań.Wielkie wielkie gratki PucharGraty jak tak dalej pójdzie za tydzień lub dwa padnie 200 Usmiech Tak trzymaj
 

Wojciech Sobieraj

Offline

Łukasz cieszę się Twoim szczęściem i ja również Ci dziękuję za wspólne wędkowanieOkok gratuluję zdobyczy oraz przepraszam za nie najlepsze zdjęcia.
Pozdrowionka-LockheadOczko
 

damian00

Offline

Łukasz, piękna ryba. Oby tak dalej Graty .A jeśli można wiedzieć, czy to Zalew Sulejowski?
 

Rafal Skupien

Offline

A coś o metodzie połowu możesz napisać?
 

Bogumil Trzcinka

Offline

Łukasz ,Wielkie gratulacje !!!Konkretne rybsko Puchar
 

Tomasz Jakowanis

Offline

Wielkie Oklaski i gratki Łukasz za taaaką rybę Okok
Pozdrawiam Oczko siluro
 

Lukaszs

Offline

Gratulacje prawdziwy dinozaur Usmiech
 

Damian Poweska

Offline

Jeszcze raz gratuluję, piękny Sum i fotki Okok
 

Artur Betcher

Offline

Wielkie gratulacjeUsmiech

Wielkie brawa, jest się z czego cieszyć Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sprzedam boleniówki mojego wykonania Sprzedam sprzęt wędkarski 1 08 marca 2015 22:46
Sum 200cm 50kg i 195cm 46kg na Zasiadce z Bobo160 Nasze filmy o sumach 8 07 stycznia 2013 10:46
Półtorametrowy sum sześciolatka czyli prawie 25kg szczęścia. Relacje z wypraw na suma 40 03 stycznia 2013 13:03
Rekord sum 200cm 50kg i 195cm 46kg na Zasiadce z Bobo160 Relacje z wypraw na suma 15 08 listopada 2012 15:15
Hol mojego rekordu 2,32 cm ( dwa filmy ) Nasze filmy o sumach 28 07 listopada 2012 15:44
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,487,781 unikalne wizyty