Kaczka | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Przynęty żywe używane żeby złowić suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kaczka

Artur Betcher

Offline

Jedną kaczkę już "złowiliśmy".....
Miała szczęście, wypuściliśmy i nagraliśmy z tego film choć blisko była decyzja użycia jej na przynętę beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

jbkajdulka

Offline

Niektórzy stosują etykę wybiórczo-ryba z wbitym w grzbiet hakiem im nie przeszkadza,a kaczka i owszem.
 

Artur Betcher

Offline

Żadna etyka, po prostu była taka milusia że jej podarowaliśmy Usmiech
Gdybym jednak użył kiedyś kaczki nie miał bym serca jej wbijać haka, przywiązał bym Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Zbyszek Grudner

Offline

beka
 

jbkajdulka

Offline

Artur Betcher napisał(a):
Żadna etyka, po prostu była taka milusia że jej podarowaliśmy Usmiech
Gdybym jednak użył kiedyś kaczki nie miał bym serca jej wbijać haka, przywiązał bym Usmiech


Nie mówiłem o Tobie,Artur.Gdyby dało radę,to pewnie i mnie wsadziłbyś w zadek kotwicęgrin
 

Artur Betcher

Offline

Janie a masz jakieś dobrze skoordynowane ruchy podtrzymujące Cię na wodzie a mogące sprowokować atak wąsacza??
Bo tak sobie myślę że przy zastosowaniu odpowiednich grzechotek na rękach i nogach mogło by to wypalić.....
Nie kuś mnie Janie nie kuś.....beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

jbkajdulka

Offline

Właśnie taka nieskoordynowana szamotanina prędzej by przyniosła efekt, a zamiast grzechotek lepsze byłyby moje wrzaskigrinbeka
 

Marcin Szajda

Offline

Taka kaczka kaczątko to przynęta nie tylko na sumy ale też na szczupaki. Kiedyś z kolegą na kupne kaczuszki łowiliśmy właśnie z myślą o szczupakach, a zainspirowały nas widoki jak duże szczupaki atakują młode kaczki. Efekty były, zawsze takie ponad metr.
A co do suma, to słyszałem opowieści jak to zakładali kaczki jako przynętę na suma ale jeszcze nigdy takiego kogoś nie widziałem.
Dodam, że nasze kaczuszki nie były rzucane tylko wywiezione łodzią w pobliże wytypowanego miejsca. Kwestia kotwiczki czy haczyka była rozwiązana gumką recepturką.
Z większą kaczką są większe i inne problemy.
 

daddax

Offline

O czym wy mówicie? Rozumiem żywiec,ok. Żaba ,mniej rozumiem, ale niech będzie ok. Ale kaczki!!! Wiem ,że drapieżnik duży może zawinąć kaczuchę. U nas na łowisku w tym roku poginęły małe perkozy, które miały gniazdo na wyspie , a więc coś w tym musi być, ale żeby używać kaczki jako przynęty(dobrze, że nie jako zanęty), tego nie chciał bym widzieć.Placze
 

Robert Dubis

Offline

daddax napisał(a):

O czym wy mówicie? Rozumiem żywiec,ok. Żaba ,mniej rozumiem, ale niech będzie ok. Ale kaczki!!! Wiem ,że drapieżnik duży może zawinąć kaczuchę. U nas na łowisku w tym roku poginęły małe perkozy, które miały gniazdo na wyspie , a więc coś w tym musi być, ale żeby używać kaczki jako przynęty(dobrze, że nie jako zanęty), tego nie chciał bym widzieć.Placze


Popieram.Placze
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
KACZKA KARMI RYBY :) Filmy o sumach znalezione w sieci 2 09 stycznia 2012 17:34
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,488,762 unikalne wizyty