Owocny Domaniów | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Owocny Domaniów

Marcin Fokt

Offline

Na temat Domaniowa chyba faktycznie nie ma się już co rozpisywać. Najlepszą wizytówką tego zbiornika jest filmik który nagrałem w Maju z kajaka. Drgawice na środku zalewu dokładnie obrazują samowolke i bezkarność jaka panuje na tej wodzie.
 

Marcin Fokt

Offline

Panie i panowie, czy ktoś jeszcze wędkuje na Jagodnym i Domaniowie? Ja ostatnio nad wodą byłem ponad dwa miesiące temu i w tym roku już raczej nie będę miał okazji ale chętnie posłucham co się dzieje na tych zbiornikach . Piszcie coś...
 

Bartus1910

Offline

Marcinie chyba nie ma co sie oklamywac, bryndza i jeszcze raz bryndza, upaly robia swoja robote z tego co zauwazylem Usmiech
Na domaniowie niebylem jakies 2 miesiace i poki co niezamierzam tam jechac, napewno wybiore sie jak sie ochlodzi, moze drapieznik sie ruszy :/ .
PS. Odemnie Profesor ze szkoly byl na rybach, to mowi ze na koncu zalewu same klusownictwo sie odpierdziela.. 5 chlopa. do tego siata i ogien... i ja sie pytam gdzie psr ?
"Kto nad wodą biust zobaczy ten ma szczęście do sandaczy."
 

Marcin Fokt

Offline

PSR, żartujesz sobie :-). Ja dzwoniłem do nich jak znalazłem na Domaniowie drgawice wypchaną rybami to usłyszałem "proszę dzwonić na Policję bo my z tym nic nie możemy dziś zrobić". Z resztą wspominałem już o tym także nie ma co walkowac tematu. Jak tak dalej pójdzie to na Domaniowie w ogóle nie będzie wędkarzy. Najgorsze, że nasi kochani związkowcy poszli na patencie łącząc opłaty na Domaniow i Jagodno, także jeśli ktoś oleje Domaniow a będzie chciał powędkować na Jagodnym to i tak będzie zmuszony zapłacić tą samą składkę ;-). Mnie absolutnie nie chodzi o kasę bo ta dopłata to akurat żadne pieniądze, chodzi natomiast o sam fakt i kombinatoryke.
 

Krzysztof Pozyczka

Offline

2 tygodnie temu byłem z kolegą na 3 dniowej zasiadce w dzień była masakra z motorówkami, skuterami i kajakami które podpływały pod same zestawy, praktycznie nie dało się łowić. W nocy mieliśmy zestawy na rosówki i żywce/trupki. W 3 noce tylko jedno branie na rosówkę sumika ok 70 cm dokładnie nie mierzyliśmy żeby go nie męczyć.
 

Tomasz Seta

Offline

Na Domaniowie po staremu-ryby nie biorą,kłusownictwo trwa.Jednak to my wędkarze MUSIMY być pierwszym ogniwem walki z tą plagą-szczególnie,że to nas okradają.Ja też już tu pisałem ilu jest strażników PSR na okręg,że strażników SSR jest również niewielu a policja reaguje opieszale-jednak tyle i aż tyle widząc kłusoli po prostu TRZEBA zrobić.Marcin-wiem,że w Twoim przypadku służby się nie popisały ale skoro nawet my wędkujący reagować przestaniemy to Domaniowa nie uratujemy.Zmierzam do tego,że dopłaty w chwili świetności Domaniowa miało z tysiąc osób albo i lepiej-nawet teraz jest nas pewnie z kilkuset a kłusuje 10-20,nie więcej.Wszyscy wiemy,że nie jest łatwo kłusola złapać ale proporcje są po naszej stronie i myślę,że z czasem i to się uda.Jadąc na Domaniów trzeba mieć po prostu oczy i uszy szeroko otwarte -coś jak byśmy poruszali się po dzielnicy o nie najlepszej opinii gdzie bardzo łatwo możemy stać się świadkami przestępstwa,a tym przecież jest kłusownictwo.Podstawa to nie odwracać głowy i nie udawać,że się nic nie widzi.Nie chcę zostać źle zrozumiany-nie obwiniam za sytuację jaka panuje na Domaniowie wędkarzy,są formacje które za walkę z kłusownictwem biorą pieniądze i to jest ich obowiązek ale jesteśmy na prawdę liczną grupą społeczna i nie możemy dać się dymać kilkunastu pawianom.Na potwierdzenie moich słów dodam,że w rejon sieci o której piszesz Bartek zostali wysłani ludzie właśnie po telefonie ale byli trochę za późno-jeszcze były bąble na rzece i świeże rośliny na brzegu...
 

Franek Kimono

Offline

Z tymi śmiesznymi policjantami z Domaniowa to tylko beka jest. Zamiast pilnować kłusoli to męczą wędkarzy porządkami itp.A jak już nie mają się czego czepić to pytają czy ma się pozwolenie na wjazd do lasu
 

Bartus1910

Offline

Franek Kimono napisał(a):

Z tymi śmiesznymi policjantami z Domaniowa to tylko beka jest. Zamiast pilnować kłusoli to męczą wędkarzy porządkami itp.A jak już nie mają się czego czepić to pytają czy ma się pozwolenie na wjazd do lasu


Spotkalem sie z roznymi patrolami i bywa to róznie... . Jak kazdy z nas chyba wie JEST pies i policjant z ktorym mozna zamienic slowo, pojsc na kompromis, ugode, pogadac jak z normalnym czlowiekiem a z tym pierwszym przypadkiem niechce mi sie nawet pisac Usmiech. Dokladnie to co piszesz, teraz kontrola odbywa sie na zasadzie, zeby czepic sie wszystkiego. Zastanawia mnie jedno... skoro dzwoniac na policje, daje im prosto pod miche klusoła, ktory na moich oczach lamie przepisy, nieprzyjada i go niezatrzymaja ? A przyjdzie co do czego, to czepiaja sie byle gowna.. teraz mowie juz ogolnie o psr i policji ...

PS. Zapraszam do powitalni franek
"Kto nad wodą biust zobaczy ten ma szczęście do sandaczy."
 

Marek Kohut

Offline

Panowie, na zmiany w Domaniowie trzeba będzie troche poczekać. Przez wiele lat nikt nie dbał o tę wode i efekty teraz widzimy.
Wędkujących sporo i każdy na połów liczy a tu lipa. Policja na zbiorniku Domaniów powołana jest głównie w celu zapewnienia bezpieczeństwa w sezonie letnim. Kontrola osób-wędkarzy chyba jest na drugim miejscu.
Jeżeli chodzi o zgłaszanie kłusownictwa to wiem,że jeżeli są "na wodzie"to na każdy sygnał zareagują.
Wędkuje na Domaniowie naście lat i nigdy się nikt nie czepiał podczas kontroli. Śmiecie zbieram,drewno przynosze swoje, no mogli by powiedzieć że ognisko pale, bo też nie wolno, ale jak nocka bez ognia? Po wędkowaniu zostawiam miejscówke czystą bez śmieci, łuski, petów itd.
 

Marek Kohut

Offline

A to fotki ze zbiornika Jagodno. Resztki zanęty robaki pety itd. Drugie zdjęcie przedstawia odległość od "miejscówki" do kosza-wtedy kosze jeszcze były obecnie są powyrywane.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zbiornik Zaporowy Domaniów Łowiska sumowe 5 05 listopada 2012 18:39
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,486,821 unikalne wizyty