Owocny Domaniów | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dziewczęcym udkiem bronię się przed smutkiem. Autor: Jan Sztaudynger


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Owocny Domaniów

Bartus1910

Offline

Wiec jeszcze raz dodaje zdjecie rybki, dzieki za pomoc Bartoszu Usmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_20140330_150917_2eb49.jpg
 

Janusz Golebiewski

Offline

Kawał rybyyyy Oklaski Przynęta była w pysku czy gdzieś podhaczona?
 

Piotr Bednarek

Offline

Co do upuszczania wody na Domaniowie to ostatnio widziałem jakichś warszawiaków w garniturach jak po tamie chodzili, pracownicy robili jakieś obliczenia i zdjęcia, nie wiem czy znów nie ma problemów z zaporą, jakiś czas temu przecież przeciekała.
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

Barthez204

Offline

Tołpyga kawał kloca. Ja siedziałem w niedziele nad zalewem kilka godzin z feederkami. Niestety bez kontaktu :-( W weekend będę chcial obejść brzeg ze spinem. Jak nie będzie efektów to zmienia łowisko i jesienią będę tam próbował sił
 

Bartus1910

Offline

Kolego Janku, rybka byla podhaczona za ogon (chyba jak zawsze w przypadku tego gatunku, rzadkoscia jest ze tolpyga jest normalnie zapieta o warge). Nie wypuszczenie takie okazu do wody byloby grzechem, rybka oczywiscie nadal plywa w zalewie.
 

Tomasz Seta

Offline

Jesienią niski stan wody ma swoje uzasadnienie, za to latem wygląda to zabawnie.Ostatnio wędkowałem przy dość długim pomoście który wchodził w wodę 1,5m...Miejmy nadzieję,że ma to związek z tamą a nie z jakąś samowolką lub zwykłym niedbalstwem.
Czy są pierwsze opinie na temat zbiornika na Wiązownicy?
 

Marcin Fokt

Offline

Zbiornik na Wiązownicy przepłynąłem już kilka razy wzdłuż i wszerz wpław i kajakiem. Póki co mogę powiedzieć, że:
- zbiornik dosyć płytki (od 1,7 do 1,8 metra przy wlocie rzeki do około 2,5 metra, może trochę więcej przy tamie)
- póki co bardzo czysta woda, płynąc wpław widziałem dno na całej długości zbiornika
- ZARASTA i to strasznie. Moim zdaniem na chwilę obecną już około 60-70% dna zbiornika pokrywa podwodna roślinność, z czego w niektórych miejscach (głównie w zatokach i przy wlocie rzeki) rośliny wyglądają już ponad lustro wody. Przydałby się tam amur i to najlepiej już.
-cała masa drobnicy przy brzegach (głównie małe jelce, kiełbie, klenie i płocie).
- do tej pory nie słyszałem nic o jakimkolwiek zarybieniu ( co nie znaczy , że go nie było, zwyczajnie ja nic o tym nie wiem).
 

Janusz Golebiewski

Offline

Bartus1910 napisał(a):

Kolego Janku, rybka byla podhaczona za ogon (chyba jak zawsze w przypadku tego gatunku, rzadkoscia jest ze tolpyga jest normalnie zapieta o warge). Nie wypuszczenie takie okazu do wody byloby grzechem, rybka oczywiscie nadal plywa w zalewie.

Interesuje mnie ta ryba więc zbieram wszelkie info. Znam tylko 1 przypadek o zahaczeniu jej na pyszczek na białego robaka. Ty pewnie na spina ją podhaczyłeś
 

Barthez204

Offline

Dziś wieczorkiem kilka godzin ze spinem z brzegu z kumplem zaowocowały, jednym szczupaczkiem ok 40cm , 2 podobnymi które jednak wygrały walkę z kolegą i jednym braniem nie wciętym.
 

Bartus1910

Offline

Janusz Golebiewski napisał(a):

Bartus1910 napisał(a):

Kolego Janku, rybka byla podhaczona za ogon (chyba jak zawsze w przypadku tego gatunku, rzadkoscia jest ze tolpyga jest normalnie zapieta o warge). Nie wypuszczenie takie okazu do wody byloby grzechem, rybka oczywiscie nadal plywa w zalewie.

Interesuje mnie ta ryba więc zbieram wszelkie info. Znam tylko 1 przypadek o zahaczeniu jej na pyszczek na białego robaka. Ty pewnie na spina ją podhaczyłeś


dokaldnie Janku, rybka zostala zlapana na spining Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zbiornik Zaporowy Domaniów Łowiska sumowe 5 05 listopada 2012 18:39
Wygenerowano w sekund: 1.68
51,302,583 unikalne wizyty