Owocny Domaniów | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gwałt jest niemożliwy - kobieta z podniesioną spódnicą biegnie szybciej niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami. Autor: Anonim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Owocny Domaniów

Bartus1910

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

No i gitara, też tęsknie za sandałem i dlatego piszę. Haha


Ojjj, uwierz mi jak ja tesknie Usmiech Ale jeszcze niecałe 3 tygodnie, i smialo można Usmiech
 

Kacper1543

Offline

Witam panowie jak tam weekend na Domaniowie?
 

Eothain1990

Offline

Nie wiem jak w weekend ale znajomy był na początku tego tygodnia. Efekt to 2 leszcze 50+
 

Kacper1543

Offline

Myślałem że już nikt nie jeździ na Domaniów bo tak długo na odpowiedzi czekałem grin
 

pawcio613

Offline

Otworzyłem sezon na drapieżnika 31.05 a wynik to sandaczyk 50 cm.
 

Piotr Bednarek

Offline

Tata stoi za karpiem od czwartku to spokój jest, chłopaki obok na feedery łapią po kilka sztuk leszczy dziennie ale rewelacji nie ma, jakiś linek i jaz się jeszcze trafił. Wczoraj na spina sandacza pod wymiar trafiłem i dzisiaj też jadę spróbować a więc sandacz coś skubie ale cienko i leszcz też jakoś ospale bierze Oczko
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

Kacper1543

Offline

Piotrek prosiłbym o zdanie relacji jak tam tata z miśkiem stoi
 

Marcin Fokt

Offline

Byłem wczoraj na nocce z nastawieniem na Sandacza i niestety "LIPTON". Nawet pociągnięcia. Rano złapałem kilka Leszczy na feederki i to tyle. Stałem ze Znajomymi którzy od Niedzieli próbują przechytrzyć karpia , ale też bez powodzenia. Od czasu do czasu skubnie Leszczyk a poza tym niewiele się dzieje.
 

szymwac92

Offline

2 godziny ze spiningiem i 2 nie wymiarowe szczupaki
 

szymwac92

Offline

Sobotnia nocka jeden sandacz 56 cm wrocil do wody , czeka na kolejnego wedkarza
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zbiornik Zaporowy Domaniów Łowiska sumowe 5 05 listopada 2012 18:39
Wygenerowano w sekund: 1.74
51,489,313 unikalne wizyty