Owocny Domaniów | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Trzeba żyć, a nie tylko istnieć. -Plutarch


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Owocny Domaniów

Jack Sparrow

Offline

...daj znać jak wrócisz, sam jestem bardzo ciekawUsmiech
Cała mądrość nie mieści się w jednej głowie.Nono
 

Tomasz Seta

Offline

Nawet jeśli nie zamarzło,to z feederkiem o tej porze?Naprawdę ciekawy jestem wyniku.Po moim ostatnim wypadzie na początku listopada i totalnym braku zainteresowania przynętą od razu odpiąłem kołowrotki a feederki poszły w pokrowce...
 

Qbagq

Offline

Ktoś ma informacje jak wyglądała historiia zarybiania na domaniowie ostatnio?
Słyszałem że zaniechali sandacza a posypali boleniem i szczupakiem. Prawda?
Po minionym sezonie bym się z tym zgodził. Na tyle wypadów za sandaczem trafiłem może 5 szt.
Aby złapać rybę potrzebna jest RYBA !
 

kamil_rdm

Offline

Tutaj jest podsumowanie zarybień, takie info podaje PZW Radom. Może nie są to dokładne dane dotyczące Domaniowa ale jak widać szczupaka wpuszczali zdecydowanie wiecej niż sandacza a za to bolenia niezbyt dużo Oczko

http://pzwradom.pl/wp-content/uploads/2014/12/Materia%C5%82-zarybieniowy-2013-2014.pdf
 

kamil_rdm

Offline

Łowił już ktoś w Domaniowie w tym roku?
 

Marcin Fokt

Offline

Byłem na Domaniowie 1.5 tygodnia temu to zbiornik jeszcze cały zakuty był lodem.
 

sander

Offline

Jak byłem kilka dni temu to już ładnie od brzegów puszczało. Mam ktoś świeższe wieści?
 

Tomasz Seta

Offline

Lodu już nie ma.Byli jacyś wędkarze na plaży,ale nie miałem czasu podjechać zapytać...Na Rogowej nic nie bierze,ale kontrole Państwowej Straży Rybackiej są często.BRAWO!
 

Marcin Fokt

Offline

Już niedługo będzie można spróbować szczęścia z feederami chociaż póki co pogoda średnio zachęca do wypadu nad wodę. Za to zbiornik w Jagodnym już zaczyna nabierać kształtu. Od niedawna znowu pracują tam 3 firmy bo gonią ich terminy także niedługo będziemy mieli kolejną wodę ;-).
 

Tomasz Seta

Offline

Są pierwsze efekty na Domaniowie?Na Rogowej na Radomce przybyło wody,poniżej zbiornika ubyło 0,5m-czyżby "napełniali" zbiornik?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zbiornik Zaporowy Domaniów Łowiska sumowe 5 05 listopada 2012 18:39
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,291,506 unikalne wizyty