Owocny Domaniów | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie być kochaną - to nieszczęŚcie; nie być już kochaną - to zniewaga. -Monteskiusz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Owocny Domaniów

Piotr Bednarek

Offline

Ja byłem z tatą w zeszłym tygodniu trochę z pontonu porzucać ale mieliśmy tyko dwa pstryknięcia, cieniutko troszkę Smutny
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

kamil_rdm

Offline

Ja byłem jakiś czas temu z bratem . Kilka godzin rzucania a efektem były dwa 30cm szczupaki:/ W tym roku chyba już odpuszcze sobie Domaniów. No chyba że sanadaczyk się coś ruszy Oczko
 

Bartus1910

Offline

ja moze jeszcze jak bedzie cieply listopad to sie wybiore pare razy nad radomke, i zakoncze sezon, miejmy nadzieje ze nastepny sezon bedzie lepszy niz ten nad naszym ukochanym domaniowem ( niewiem jak u was ale u mnie w tym roku roku marno bylo pod wzgledem sandacza pare niewymiarow i tyle ... )
 

Kosiec Piotr

Offline

I jak tam na Domaniowie sprawy się maja z rybkami ?
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 

MantisDark

Offline

Siema wszystkim
Bylem na Domańko w piatek, kilka godzin na trupka za sandaczem, elekt to 7 bran z czego wycholowany jeden szczupaczek, ok 30cm, kilka ucietych chakow i kilka odjazdow max metr, takze cos gryzie ale w najlepszym wypadku sa to male szczupaczki Oczko
C&ROkok
 

1bolo

Offline

W niedziele łódeczka , brania na stynkę ale problem z skutecznym zacięciem , po kilku próbach złapany szczupaczek około 25cm i drugi na płotkę 38cm. Ogólnie słabiutko . Złapanie drapieżnika wymiarowego w tym roku to nie lada wyczyn.
 

Jack Sparrow

Offline

Też słyszałem, ze jest lipa, zarówno na spiniora jak i żywca ale kilkanascie dni temu kumpel połowił dosyć nieźle na spiniora okoni i kilka szczupaczków ( jeden 88 cm) Ostatnio był w ubiegłym tygodniu ale złowił tylko kilka okoni a w zasadzie OKONKÓW i jednego ledwie wymiarowego zębatego.
Cała mądrość nie mieści się w jednej głowie.Nono
 

Konrad Kacprzak

Offline

witam.Jak tam Panie i Panowie zamarzl już nasz zbiornik? Da się jeszcze gdzieś federkiem rzucić, czy już całkiem skulo lodem nasze sklusowane łowisko?
 

Jack Sparrow

Offline

W poniedziałek się dało a na dzień dzisiejszy nie powiem ale teraz już tylko będzie cieplejgrin
Cała mądrość nie mieści się w jednej głowie.Nono
 

Konrad Kacprzak

Offline

Dzięki. Może jutro się wybiorę na krótki wypadzik.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zbiornik Zaporowy Domaniów Łowiska sumowe 5 05 listopada 2012 18:39
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,295,492 unikalne wizyty