Owocny Domaniów | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Owocny Domaniów

Marcin Fokt

Offline

Piotrek, chłopaki mówią, że na płytkich wodach ale niechętnie chcą określic dokładne miejsce bo podsypali i planują jeszcze tam ruszyc... Z resztą sam wiesz jak jest. A i tak chłopaki w porządku, że grają w otwarte karty zamiast ściemniac i podawac inne miejsce...
 

Piotr Bednarek

Offline

A czy ten karpik i sumek pływają dalej ? Usmiech
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

Kosiec Piotr

Offline

Pewnie tak. Wczoraj była piękna pogoda Sumowa. Dwa strzały 1 wyjęty dokładnie 99 cm a drugiego nie dało rady wyjąć Usmiech
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 

Bartus1910

Offline

Kosiec Piotr napisał(a):

Pewnie tak. Wczoraj była piękna pogoda Sumowa. Dwa strzały 1 wyjęty dokładnie 99 cm a drugiego nie dało rady wyjąć Usmiech


Wydaje mi sie ze ogolnie przez ten caly tydzien byla dobra pogoda na suma, jakies grzmoty, jakas burza .. , moj znajomy byl ustawiony na suma, rosoweczka i wedkujemy, zamiast suma byl ladny sandaczyk 76 cm, tuz zaraz przy kortach .
 

Marcin Fokt

Offline

Tak Piotrek... Akurat te dwie rybki pływają dalej ;-)...
 

Piotr Bednarek

Offline

Marcin Fokt napisał(a):

Tak Piotrek... Akurat te dwie rybki pływają dalej ;-)...


To dobrze Oczko Mój father jest dziś na Domaniowie to od południa dwa wymiarowe bolenie na feederki złowił i dwa lepsze coś powyżej 50 cm, a w nocy może też jakiegoś sumika trafi Oczko
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

Marcin Fokt

Offline

To melduj o wynikach jak Ojczulek wróci z nocki ;-)...
 

Piotr Bednarek

Offline

W nocy grube ryby spały a rano na feederki już nie łowił Oczko
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

Mateusz Bernat

Offline

Witam, poleci mi dobry sklep wedkarski z profesjonalnym sprzętem karpiowym?
C&R
 

Kosiec Piotr

Offline

W Radomiu takiego nie ma Usmiech Jedynie Internetowe sklepy Haha
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zbiornik Zaporowy Domaniów Łowiska sumowe 5 05 listopada 2012 18:39
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,481,706 unikalne wizyty