Owocny Domaniów | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie ma na świecie nic równie potężnego jak pomysł, którego czas właśnie nadszedł. -Wiktor Hugo


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Owocny Domaniów

Konrad Kacprzak

Offline

Gratuluję wyniku.miejscówka teraz będzie mega oblegana Usmiech
 

Czarek2000

Offline

A jak sytucja z karpiem w tym roku na Domaniowie ?
Pozdrawiam
 

Tomasz Seta

Offline

Gdyby były wyniki to coś bym wiedział. Najczęściej słyszę,że sypią ale nic nie wchodzi.Po innych latach już w maju ładnie łowili a teraz cisza.Pewnie czasem jakiś się oszuka ale nikt się z tym nie obnosi.
 

Czarek2000

Offline

Mam takie pytanie czy na Domaniowie można wypływać pontonem bo rybe?
 

Marcin Fokt

Offline

Z karpiem nie ma lekko. Jeśli chodzi o tą rybkę to ja w tym roku trafiłem jednego na feeder, takiego około 6kg i mój kolega złowił jedną sztukę 11kg. To wiem, że zostało złowione na pewno i obie te rybki dalej na Domaniowie pływają ( przynajmniej mam taką nadzieję). Co do innych karpi to niby coś słyszałem ale w opowieści zasłyszane nad wodą już od dawna nie wierzę ;-).
 

Tomasz Seta

Offline

Na Domaniowie od dłuższego czasu bez rewelacji.Bardzo możliwe,że ma na to wpływ niski stan wody która ciągle opada.W płytszych miejscach w woderach wchodzi się na 50-60m od brzegu.Na federa można liczyć co najwyżej na krąpia,z łodzi również ciężko o sandacza...Najlepiej o tym świadczy fakt iż na tygodniu nawet najlepsze miejsca świecą pustką a i sam temat na forum jakby umierał,bo nie ma chętnych do dyskusji.Szkoda.
 

Bartus1910

Offline

Tomku, w moim przypadku forum jest odwiedzane kilkakrotnie dziennie, fajnie sie czyta jak ktos zdaje relacje znad wody Usmiech.
Z mila checia pojechalbym na domaniow cos posandaczowac ale mam kontuzje kolana i moj stan zdrowia niepozwala mi na to.
Co do stanu wody chyba nie ma sie co zastanawiac co jest przyczyna tak niskiego stanu Usmiech.
 

Tomasz Seta

Offline

Może jutro wyskoczę nad to nasze "morze" to dam znać co się dzieje.To,że temat jest przeglądany to wiem Bartku-tym bardziej powinna być jakaś wymiana zdań.Poprzednie lata zobowiązują i warto by było kontynuować temat Domaniowa.Z drugiej strony nie dziwi mnie brak zainteresowanych dyskusją bo naprawdę jest z roku na rok gorzej i coraz więcej wędkarzy rezygnuje z dopłat lub poważnie się nad tym zastanawia.Ja sam nie po każdym wypadzie pisze posta bo ileż można pisać że jest lipnie.Tylko,że jak tylko zaczyna się sezon na drapieżniki to ja praktycznie odstawiam feedery i interesuje mnie tylko sum,sandacz.Czasem nad ranem zwijam fileta i zrobię dwa rzuty koszykiem z ciekawości a przez to moje info odnośnie brań białorybu nie są do końca wiarygodne...
Jeśli chodzi o poziom wody to gdyby ktoś przy tamie nie grzebał to jak to na zbiorniku zaporowym pewien normalny stan wody powinien się utrzymywać.
 

Bartus1910

Offline

No powitac Usmiech Wczoraj bylem ze znajomym z samiutkiego ranka na rybkach nad naszym domaniowem Haha Pogoda w sam raz na rybki, tylko zarzucac i lowic. Efekty byly marne bo tylko 2 leszczyki takie 25+cm. Powoli moja noga dochodzi do siebie i tylko czekac az pojade sobie na jesienne szczupaczki albo sandaczyki Usmiech. Hmmm wykopalem jeszcze z mojego telefonu ciekawe zdjecie z Siczek jak kolega zlowil LADNA i GRUBA tolpyge.



Pannowie sry, ale jestem ciemny i niestety musicie sciagnac sobie to zdjecie ;p moze mi ktos wytlumaczyc jak sie wrzuca zdjecie tak aby odrazu bylo je widac a nie klikac i sciagac to Usmiech
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Bartus1910 napisał(a):

No powitac Usmiech Wczoraj bylem ze znajomym z samiutkiego ranka na rybkach nad naszym domaniowem Haha Pogoda w sam raz na rybki, tylko zarzucac i lowic. Efekty byly marne bo tylko 2 leszczyki takie 25+cm. Powoli moja noga dochodzi do siebie i tylko czekac az pojade sobie na jesienne szczupaczki albo sandaczyki Usmiech. Hmmm wykopalem jeszcze z mojego telefonu ciekawe zdjecie z Siczek jak kolega zlowil LADNA i GRUBA tolpyge.



Pannowie sry, ale jestem ciemny i niestety musicie sciagnac sobie to zdjecie ;p moze mi ktos wytlumaczyc jak sie wrzuca zdjecie tak aby odrazu bylo je widac a nie klikac i sciagac to Usmiech


http://forumsumow.../index.php Okok
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zbiornik Zaporowy Domaniów Łowiska sumowe 5 05 listopada 2012 18:39
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,476,903 unikalne wizyty