Owocny Domaniów | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Milczenie w odpowiednim momencie jest ważniejsze i lepsze od wszelkich słów. -Plutarch


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Owocny Domaniów

Bartus1910

Offline

naprawde tylko pogratulowac tego okonia Usmiech. Mowie, no dla mnie teraz dopiero ten szczupak jakby sie ruszyl. Probowalem woblerami, gumami czym sie dalo, i tylko braly jak guma byla blisko dna, powyzej juz niemialem bran, trzeba bylo prowadzic praktycznie przy samym dnie gume. Znacznie wiecej bran bylo na zywca niz na spining, ale mowie na spining jak cos uderzylo to wymiar, a na zywca o zabawa z glutami Haha. I powiem wam pany, ze wczoraj przchodzilem doslownie 10 godzin w woderach, moze z przerwami 15 min, bo niedalo sie wytrzymac i tylko spining, i dzis to mam takie zakwasy w barkach ze ... brak slow, ale warto bylo Haha. W nastepny weekend tez jedziem, kupujemy mase gum, blach czego sie da Haha. A i dodam ze strasznie wybredny tez szczupak z w tym roku ... na gumy niebraly tylko na obrotowki 1,2, znow kolejnego dnia braly tylko na gumy. Wniosek: trzeba dobrac odpowiednia przynete dla szczuplego Haha. Moje zaobserwowanie od lat, jezeli jezdze w pazdzierniuku na ryby, i w nocy jest doslownie lekki ale to lekki przymrozek, a w dzien slonce i fala, to ten szczupaczek jest bardziej lakomy na przynety Haha i dodam jeszcze, ze niema co spinignowac, jak mgla jest, bynajmniej w tym roku, dopiero jak sloneczko wyjdzie zza lasu wtedy dopiero mozna wyjsc cos pospiningowac Haha
 

kamil_rdm

Offline

Łowił może ktoś ostatnio sandacze? albo próbował łowić ;P
 

Bartus1910

Offline

kamil_rdm napisał(a):

Łowił może ktoś ostatnio sandacze? albo próbował łowić ;P


O wlasnie zapomnialem napisac, moj kolege tydzien temu z soboty na niedziele zlapal wymiarowego sandacza na trupka na koncu zalewu, wiec taka informacja ode mnie
 

Marcin Fokt

Offline

Ja miałem zeszły tydzień wolny i byłem 3 razy nad wodą za sandaczem. Za każdym razem miałem jakieś strzały i wyholowałem kilku sandaczy i 2 szczupaków. Ale wymiar miał jedynie jeden szczupak i jeden sandacz. Pozdrawiam.
 

kamil_rdm

Offline

O czyli to znak, że coś się dzieje. W przyszłym tygodniu będę miał troche wolnego czasu także napewno przynajmniej jedną nockę zalicze.
 

Bartus1910

Offline

W tamta niedziele sporo bran, a dzis normalnie Bryndza !! Przyjechalismy o 6:30 wszystko ladnie, nie ma mgly, co umozliwilo szybkie wejscie do wody, na dodatek ciepla noc, wiec spining i sziup do wody ... efektem tego 6 godzinnego spiningowania jeden szczupak o wymiarze nieprzekraczajacym 20 cm ... przyjechalem do domu ze smutkiem na twarzy, ale juz mysle o nastepnym wyjezdzie ..
 

1bolo

Offline

W niedziele łódeczka od11 do 14, najpierw spining, zero kontaktu z rybą , potem żywiec jedno branie i szczupaczek 66cm.
 

Bartus1910

Offline

no i jak tam panowie efekty ?
 

pawcio613

Offline

Od 7.00 spinning z pontonu mimo psiej pogody.Wypłynąłem z kortów w stronę Pałacyku,tamy i z powrotem brzegiem od strony plaży.Efekt-szczupaczek 48cm.oraz "bolek" 45!
Nie ma szału!!!
Rybki oczywiście w zalewie! Smutny
 

Bartus1910

Offline

Widze cisza na forum, wiec jak tam efekty ?, bylem w sobote nad pilica i na bata ladne plocie ciagnalem, niebyly az tak rewelacyjne, ale zawsze cos .. nad domaniowem niebylem juz ehhh ... moze ze 3 tygodnie temu, dlatego sie pytam jak efekty, planuje pojechac za sandaczem, posiedze moze do 1 w nocy badz jak beda brac to i cala nocke sie spedzi, aaa i jak tam woda ?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zbiornik Zaporowy Domaniów Łowiska sumowe 5 05 listopada 2012 18:39
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,514,479 unikalne wizyty