Z wędką nad wodę - Telewizja Trwam | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Pesymistą jest ten, kto przedwcześnie ujawnia prawdę. -Cyrano De Bergerac


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Filmy o sumach znalezione w sieci
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Z wędką nad wodę - Telewizja Trwam

Artur Betcher

Offline

Może by tak ktoś tu powstawiał tematy do tego działu z YT.
Widzę to tak:
Z wędką nad wodę odcinki 1 do 10
Potem drugi temat od 11 do 20

Wszystkie są już na YT więc tylko chęci by się czyjeś przydały Usmiech Kto się zdeklaruje? Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mikolaj Wegnerowicz

Offline

Ja wszystkie odcinki obejrzałem za stronie TV TRWAM(sam się sobie dziwie że tam wszedłem Haha ).Tak jak pisze Kolega "lberlinski" chłopak od początku uczy się wędkowania od podstaw i czerpie z tego niekłamaną radość.Podczas podróży po kraju spotyka wielu znakomitych wędkarzy i dzięki takim odcinkom można poznać ciekawe techniki i tajniki mistrzów oraz piękne łowiska.Według mnie Piotrek zasługuje na ogromne brawa za poczynione postępy.
A co do pomysłu Artura jestem jak najbardziej za
 

Artur Betcher

Offline

Rozumiem zatem że zgłaszasz się na ochotnika do założenia 10 nowych tematów w dziale Filmy znalezione w sieci Haha
Chodzi o to że 100 okienek YT na jednej stronie zamuli temat, musi być rozbite.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

To kto się poświęci i założy te 10m tematów wklejając 100 odpowiednich linków??
Przecież sam nie mogę bo aż brzydnie od tego czytania że na każdym kroku ten Avallone grin
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

dawid247uk

Offline

Fajny program pod warunkiem ze przy okazji nie podbijamy ogladalnosci pseudo telewizji rydzykowego barona. Bede ogladal jak wypuszcza ten program w innej stacji.
PASJA JEST TYLKO JEDNA...
 

Artur Betcher

Offline

Toteż wystarczy wejść na YT i pooglądać Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

pw0

Offline

Oglądalność TV Trwam właśnie powinna wzrosnąć , jeżeli ktoś robi dobry program chyba jest bez znaczenia czy ma na nazwisko Rydzyk czy Solorz - Żak , lub ktoś zupełnie inny.

Dla mnie liczy się jakość a ta jest moim zdaniem bez porównania lepsza niż u konkurencji. I szczerze powiedziawszy mam w czterech literach opinie pseudo gwiazdek na temat tej stacji .
 

Lukaszb

Offline

Jeszcze się ładuje, mimo szybkiego łącza idzie to jak krew z nosa...
 

Gracjan Chlebicki

Offline

Cała seria jest dosyć ciekawie nakręcona, jeżeli ktoś jeszcze nie widział to polecam odcinek 147.
YouTube Video:
Pozdrawiam
Gracjan
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Metoda na płytką, stojącą wodę Bojka, Boczny Trok, Spławik na suma 1 27 lipca 2016 08:24
Z wędką nad wodę w Polskę i Świat Filmy o sumach znalezione w sieci 16 28 stycznia 2015 20:15
Z wędką nad wodę od początku Filmy o sumach znalezione w sieci 7 11 września 2014 15:44
Telewizja cyfrowa za granicą. Hyde Park 11 20 kwietnia 2014 16:20
Z wędką nad wodę odc 199 Filmy o sumach znalezione w sieci 2 25 stycznia 2014 11:08
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,493,614 unikalne wizyty