Kto z Podkarpacia ? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Życie daje każdemu tyle, ile sam ma odwagę sobie wziąć" - Jacek Pałkiewicz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kto z Podkarpacia ?

turbo

Offline

Cześć Wszystkim, to mój pierwszy pościk więc się będę streszczał. Mam dwa pytania:
1. Szukam kogoś z Podkarpacia dokładniej okolice Mielca, czy są tutaj osoby z tej okolicy?
2. Łowił ktoś sumy na Wiśle, w okolicach Połańca, Tarnobrzegu, Szczucina?
Jeśli tak, to prosiłbym o kontakt na PW, lub tutaj miałbym kilka pytań.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego !!!
 

Patryk Zglenicki

Offline

Witaj, ja jestem z Podkarpacia ale okolice Soliny. Niestety na Wiśle nie łowie jedynie to J.Solińskie, J.Myczkowieckie i okoliczne rzeki.
 

turbo

Offline

Witam, dzięki za odpowiedź. Jak tam Solina ? Osobiście nie łowiłem, ale przeróżne historie o niej słyszałem. Heh, ile procent to prawda ? Oczko nie no żartuję oczywiście. Spinningujesz na Solinie czy stacjonarnie bardziej obławiasz
 

Patryk Zglenicki

Offline

Tzn. spininguje od listopada do kwietnia pozostała część roku to zasiadki stacjonarne. Zapraszam na zasiadkę, w tym roku nastwiam się na sumy więc zawsze to ,,2'' wędki więcej i oczywiście towarzystwko bo samemu troche nudno siedzieć całą noc nad wodą Usmiech
 

Klamiesz

Offline

Witam ja też z Podkarpacia konkretnie z Leżajska. Jak ustalimy konkretny termin to już będzie nas 3 i bardziej wesoło Okokbeka
 

turbo

Offline

Klamiesz napisał(a):
Witam ja też z Podkarpacia konkretnie z Leżajska. Jak ustalimy konkretny termin to już będzie nas 3 i bardziej wesoło Okokbeka

Cześć no witaj miło mi powitać Trzeciego Użytkownika Z Podkarpacia. A tak zapytam z ciekawości, czy Ty nie byłeś czasami na wiosne na zlocie nad Wisłoką z forum o podobnej tematyce Oczko ? Tak pytam bo było parę osób z Leżajska chyba.
 

Klamiesz

Offline

Nie nie byłem ale też mam tam konto o takim samym nicku. Zbyt daleko studiuje i w domu jestem 2 razy w semestrze. A z Leżajska to na pewno ktoś był bo jest kilku zapaleńców z mojego miasta i okolic.

Pozdrawiam Michał!
 

turbo

Offline

Aha tak właśnie myślałem, czy się nie znamy, no mili goście przyjechali. Co prawda tylko chwilę rozmawialiśmy ale ogólnie atmosfera była w porządku. Jak na tak małą rzekę trzydziestu chłopa to jednak za dużo tak naraz iść i obławiać. Ale najlepsze było to, że ryby się zbuntowały i ani znaku życia nie dawały, skutecznie zniechęcając nowoprzybyłych do kolejnych wypraw w omawiane miejsce.
 

Klamiesz

Offline

Pewnie będzie jeszcze okazja się spotkać nad wodami naszego pięknego Podkarpacia, czy to na zlocie a może i dojdzie do skutku jakaś zasiadka nad Soliną.Okok

Pozdrawiam Michał!!
 

turbo

Offline

Heh papltr może zorganizuje jakąś zasiadkę ? na wakacjach, chętnie bym dołączył Usmiech Jakie są opłaty żeby łowić na solinie ? można pływać na spalinowych ?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sumiarze z Podkarpacia Umawialnia informator dot. imprez 1 17 lipca 2017 09:57
Witam z Podkarpacia Powitalnia sumowa ;) 15 30 marca 2011 18:27
Wygenerowano w sekund: 1.68
51,517,689 unikalne wizyty