Pierwsze urodziny Portalu. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kto sieje zło, zbiera nieszczęście. -Salomon


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Pierwsze urodziny Portalu.

Artur Betcher

Offline

Nie mam pomysłu na urodzinowy konkurs ani funduszy dla nagród a nie będę sponsorów szukał żeby ich w zamian za to zareklamować Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jacek Gebala

Offline

Przecież nie jesteś sam, zresztą ci których prace rękodzielnicze zostały tutaj już (za)reklamowane też mogli by coś dorzucić.
 

Artur Betcher

Offline

Nie trzeba. Pomyślimy z czasem co z tym zrobić i jak jeszcze pobudzić portal ale myślę że jak na roczny pobyt na necie i masę niesprzyjających nam "okoliczności" to i tak odnieśliśmy sukces. Żal tych co z nami nie ma bo wielu tu mogło wnieść coś do życia portalu lecz ich wizja forum mijała się za bardzo z moją.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Damian Poweska

Offline

Wszystkiego najlepszego i oby tak dalej Usmiech
 

Jarek Kozlowski

Offline

lukas0055 napisał(a):
Pomysł z wyjazdem nawet dobry, szkoda że jeszcze nie mam dowodu. Może coś nad Zegrzem by ogarnąć zbiornik nawet ładny choć jeszcze nie sprawdziłem.


Eee tam. Ja bym bardziej proponował Zalew Rybnicki. W końcu to tam są największe sumy w Polsce i moglibyśmy się od Artura dużo nauczyć. A koszty za łowisko i nocleg to naprawdę sprawy groszowe. Może by jakiś rekord padł...Puchar
 

Artur Betcher

Offline

Już bez takiej zbytniej wazeliny Oczko Od wielu użytkowników tego portalu moglibyśmy się wiele nauczyć. Mamy wielu użytkowników ze sporym doświadczeniem a ja cały czas powtarzam że przede mną jeszcze wiele nauki, długie lata. Bardzo chciałbym połowić na Rybniku ale co przyniesie los to zobaczymy.

Teraz proponuje powrócić do głównego wątku czyli urodzin portalu, podsumowania tego roku jak i planów na następny pod kątem rozwoju portalu.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Karlinski

Offline

Ja mogę życzyć tylko jednego dla forum niech się rozwija prężnie i silnie niech przybywa nam kolegów z tą sama pasja i ogromna chęcią podzielenia się wiedzą jak i swymi przeżyciami z nad wody a dla pomysłodawców i założycieli jak i moderatorów sto tat i wytrwałości w tym co robią po mimo podłym obelgom od niektórych osób w ich stronę a i również sto latek dla Wojtka dzięki któremu tu się znalazłem ja mogę zapewnić ze swojej strony ze będę się z wami dzielił tym co sam już osiągnąłem pozdrawiam wszystkich użytkowników i niech wam się spełnia wasze marzenia
 

Slawomir T

Offline

A ja z nudów w czasie rekonwalescencji tu do Was zajrzałem.A teraz o 1** w nocy sobie pisze pozdrowienia dla Ciebie Avallone i twojej miłej rodzinki.Dla wszystkich użytkowników .Oby tak dalej ,powolutku do przodu .Graty Z uszanowaniem TS.
 

Michal Gorski

Offline

Przez te pare tygodni przez które tu jestem wiele przeczytałem, wiele się dowiedziałem i za to Wam wszystkim dziekuję. Mam nadzieję że forum przez kolejne lata bedzie się miało tak dobrze jak teraz. Tak wiec: STO LAT!!! Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Lulek

Offline

Ja składam z tej okazji Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich użytkowników i twórców forum oraz jak najmniej internetowych troli i napinaczy, których nie brakuje na innych forach Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Regulamin Portalu Regulaminy portalu Sumowego 17 30 czerwca 2018 14:42
Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu. Sprawy organizacyjne 514 02 września 2016 12:54
Pierwsze podebranie suma przez 10- latka :) Nasze filmy o sumach 7 25 lipca 2015 15:38
Pierwsze branie suma na małej rzeczce , jak go złapać Poradniki wędkarskie 2 01 lipca 2015 11:11
Moje pierwsze pływadełko Łodzie, pontony i inne środki pływające 38 19 marca 2015 12:10
Wygenerowano w sekund: 1.79
51,295,479 unikalne wizyty