Pierwsze urodziny Portalu. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę". Woody Allen


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Pierwsze urodziny Portalu.

Artur Betcher

Offline

Witam wszystkich serdecznie

www.forumsumowe.pl/images/pierwsze-urodziny-forum-sumowe.jpg

Nasz portal obchodzi pierwsze urodziny i dlatego w dziale Oddam pojawiło się kilka tematów dla stałych użytkowników.
Wypadało by zatem napisać co nieco o samym powstaniu jak i podsumować parę rzeczy.
Forumsumowe.pl powstało na początku maja 2010r ale pierwsze postawienie skryptu nie powiodło się do końca gdyż osoba która to zrobiła nie zadbała o wiele rzeczy. Tym samym trzeba było od nowa postawić portal i zrobił to wole_szczupaki 15 maja 2010r.
Następnego dnia powstał regulamin portalu i od tego czasu jakoś się kręci. Ci co są z nami od początku dobrze wiedzą że portal ten powstał dlatego że w internecie polskim nie istniało forum na temat suma gdzie zarówno kultura i szacunek do użytkowników byłby przestrzegany. Tu dzięki samemu powstaniu naszego portalu osiągnęliśmy sukces nie tylko na nim. Byliśmy malutkim forum ale dzięki ustawicznie wnoszonej wiedzy przez użytkowników portalu a także reklamie naszego portalu na innych ogólnowędkarskich ciągle rośliśmy w siłę i przybywało nam zarówno użytkowników jak i wiedzy.
Ogromny wkład w życie portalu jako administrator wniósł Max którego z nami już dziś de facto nie ma bo choć jest użytkownikiem z aktywności zrezygnował ale mimo wszystko dla niego wielkie podziękowania się należą za cały ogrom pracy który tu wniósł.
Nie będę wspominał o tych którzy wnieśli coś życie portalu a potem z fochem się od nas z różnych przyczyn odwrócili niszcząc co stworzyli bo po prostu nie zasługują na to i oby takich tu było jak najmniej.
Dziękować mogę też wszystkim tym którzy pomimo tego że nie zawsze zgadzają się z decyzjami administracji są z nami cały czas i cały czas nas swoją aktywnością wspierają.
Wszystkim tym którzy przez samo to że tutaj z nami są musieli znosić niedogodności na kilku innych portalach.
Wszystkim wam którzy aktywnie uczestniczą w życiu portalu i tym samym przyczyniają się do jego rozwoju.
Dziękuję takim portalom jak Wedkowanie.net czy Splawik.com i innym które pozwalały pozwalały na reklamę naszego portalu w podpisach czy w stronach polecanych dzięki czemu tak intensywnie się rozwijaliśmy.
Wam wszystkim dziękuję za wsparcie i mam nadzieję że jako społeczność będziemy mieli coraz mniej zmartwień a coraz więcej powodów do radości. Mam nadzieję że będzie łączyć nas nie tylko wędkowanie ale też serdeczność, koleżeństwo i zwykły szacunek dla naszych kolegów zgromadzonych na tym portalu.
Anty podziękowanie przekazuje wszystkim tym którzy jawnie na rozmaitych portalach obrażali członków naszego forum i ich rodziny bo są to ludzie bez honoru, bez szacunku dla innych a najczęściej jest to zwykłe gówniarstwo które żyje niczym nie uzasadnioną zawiścią i niestety na to wpływu nie mamy. Pozostaje mieć nadzieję że wiele rzeczy minie, czas zagoi rany a życie będzie łatwiejsze.

Od chwili powstania dokonaliśmy naprawdę wiele.
-ponad 1400 osób zarejestrowanych na portalu
-1300 tematów
-prawie 20tyś postów
-wiele filmów nakręconych przez nas samych
-wiele poradników
-ogrom pomocy użytkownika dla użytkownika

To wszystko w ciągu roku osiągnęliśmy dzięki wspólnej pracy i jeśli brać pod uwagę że nasz portal skierowany jest głownie do ludzi poławiających jedną rybę to jest to ogromny sukces. Wszystkim którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego przedsięwzięcia jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Jakie plany na przyszłość?? Właściwie nie trzeba być zachłannym i mieć wygórowanych ambicji ale jeśli chodzi o użytkowników to życzymy wszystkim spełnienia swoich marzeń jeśli chodzi o poławianie króla polskich wód a z wiedza zawartą na tym portalu i pomocą doświadczonych w łowieniu sumów użytkowników portalu nie powinno być to trudne.
Drugim założeniem jest zachęcenie do aktywności szersze grono użytkowników bo niestety borykamy się z takim samym problemem jak każdy portal wędkarski w Polsce i nie tylko że po prostu najwięcej jest tych kont milczących którzy rejestrują się tutaj po to żeby brać i nic od siebie w zamian. Taka niestety mentalność większości że łatwo biorą i chłoną wiedzę ale od siebie nic nie dają. Pozostaje mieć nadzieję że coraz więcej osób doceni ogrom pracy wykonanej przez nas tutaj i zacznie aktywnie wspierać portal poprzez swoją aktywność. Pozostaje też dziękować tym po raz wtóry którzy jednak swoją aktywnością utrzymują przy życiu ten portal.
Z planów które mogą się nie podobać na pewno będzie akcja usuwania kont ze strony.
W pierwszej kolejności będą usuwane konta które maja zerową ilość postów a żeby uniemożliwić im ponowną rejestrację będą blokowane adresy IP. To będzie krok konieczny żeby ożywić nasz portal jeszcze bardziej bo mamy wielu użytkowników którzy odwiedzają nas codziennie lub bardzo często, są zarejestrowani od miesięcy a do życia portalu nic nie wnieśli.
Wielki apel okazyjnie do wszystkich nowych.
To nic nie boli przywitać się w Powitalni a wchodząc do czyjegoś domostwa powinno się mówić Dzień Dobry bo przynajmniej tego wymaga kultura.
W dalszej kolejności będą usuwane konta tych których nie interesuje rozwój portalu i wręcz otwarcie prawie że to twierdzą gdyż profil portalu im nie odpowiada. Po co mamy wzajemnie sobie robić na złość, to zbędne a dotyczy tylko kilkunastu osób które od czasu do czasu pisząc coś między wierszami zostawiają niesmak lub okazują antypatię do działań portalu jak i samego portalu.
Z nieprzyjemnych rzeczy to tyle. Mam jednak nadzieję że po sprzątaniu które w najbliższym czasie zrobimy na stronie powieje świeżością, przybędzie nam aktywnych użytkowników i ubędzie nam niezręcznych sytuacji które czasami jak wszędzie się zdarzają.

Wszystkim zatem już po raz kolejny dziękujemy za to że są z nami.
Zapraszamy nowych użytkowników do aktywności i prosimy o przestrzeganie regulaminu i zasad panujących na stronie.
Wszystkim życzymy samych dobrych relacji na portalu na kolejny rok a sami sobie jak najdynamiczniejszego rozwoju naszego portalu.
Z pozdrowieniami ekipa Forum Sumowe
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

jbkajdulka

Offline

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Portalu Puchar podziękowania dla Ciebie za jego
założenie i poświęcony czas, oczywiście podziękowania dla moderatorów za ich wkład i zaangażowanie. Podziękowania także dla wszystkich członków Portalu, zwłaszcza tych, którzy walnie przyczynili się do jego rozwoju Oklaski
STO LAT!!!!!!!!!
Ps. Piękna fotkaUsmiech
 

Jarek Kucza

Offline

Gratuluję i oby tak dalej Usmiech
Maniek
 

Radekm

Offline

Graty
Niech się dzieje, 100 lat Okok
 

kaziu144

Offline

Gratulacje . I gratulacje dla pomysłodawcy stworzenia forum Haha
 

Lukasz Trzpiola

Offline

Oby służył jak najdłużej. Gratuluje dobrego pomysłu.
 

Jarek Kozlowski

Offline

A niech domena przechodzi z ojca na dzieci!
A teraz idziemy na jednego...Usmiech) 100 lat!
 

Robert Fitzner

Offline

zzombii napisał(a):
A niech domena przechodzi z ojca na dzieci!
A teraz idziemy na jednego...Usmiech) 100 lat!


Nic dodać nic ująć .Graty
gratulacje Puchar
 

wole_szczupaki

Offline

Pamiętam jak portal rodził się w bólach.
Żałuję Artur, że nie mogłem Wam poświęci więcej czasu - taki los - przepraszam.

Ale najważniejsze, że się nie poddałeś - i życzę, by portal się rozwijał w takim tempie jak dotychczas i jak najwięcej rocznic - oby dwucyfrowych!

STO LAT!PS Ja chcę tortaaaaa!!!! Usmiech
 

Wojciech Sobieraj

Offline

I ja się przyłączam do podziękowań dla ekipy moderatorów dla Ciebie Arturze jako głównego założyciela oraz dla Waszych rodzin gdyż dzięki ich wyrozumiałości mogliście tyle wnieść dobrego na łamach forum,dziękuję też wszystkim kolegą(użytkowników) z forum za wspólne chwile i wiele odpowiedzi na nurtujące mnie pytaniaOkok mi jutro stuknie roczek z Wami tu na Forum Sumowe więc cieszę się,że jestem z Wami,życzę nam wszystkim jak najlepszych wyników w sezonie,bezstresowego przechodzenia przez życie jak najmniej zmartwień i obyśmy za rok świętowali kolejne sukcesy z których będziemy dumni i zadowoleniOkok 100 lat 100 latPiwko pozdrowionka dla Wszystkich-WojtekOczko
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Regulamin Portalu Regulaminy portalu Sumowego 17 30 czerwiec 2018 14:42
Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu. Sprawy organizacyjne 514 02 wrzesień 2016 12:54
Pierwsze podebranie suma przez 10- latka :) Nasze filmy o sumach 7 25 lipiec 2015 15:38
Pierwsze branie suma na małej rzeczce , jak go złapać Poradniki wędkarskie 2 01 lipiec 2015 11:11
Moje pierwsze pływadełko Łodzie, pontony i inne środki pływające 38 19 marzec 2015 12:10
Wygenerowano w sekund: 0.06
34,191,870 unikalne wizyty