Plecionki sumowe (opinie) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

- To moi najlepsi parafianie - mówi ksiądz proboszcz oprowadzając po cmentarzu. - Nie obmawiają mnie, nie piszą na mnie anonimów i najwięcej przynoszą dochodów. ks. Jan Twardowski


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Plecionki sumowe (opinie)

Mario

Offline

Lidla tez znam dosyć dobrze i jestem tam minimum raz w tygodniu ( w zależności co maja w ofercie na dany dzień ) i na jakość produktów nie narzekam, kiedyś w TV francuskiej widziałem reportaż (test) o kilku produktach z lidla i te same produkty znanych marek i konsumenci nie widzieli żadnej różnicy w jakości ( ale na pewno w cenie ) , tak jak pisze Martin nie ma różnicy ale jakoś sprzęt wędkarski do mnie nie przemawia. Kupuje czasem tam drobne rzeczy wędkarskie ( świetliki, haczyki itp ) ale kija na suma raczej tam nie znajdziemy. Usmiech

A wiec miałem nosa ze CRIVIT to marka sprzedająca dla lidla oto na ten tydzień kilka produktów firmy CRIVIT. www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=11575
A co do motta Lidla to w Polsce było "Lidl jest tani" lecz na Polska kieszeń nie jest tak bardzo tani i teraz zmienili motto na " lidl ceni jakość" Jak dla mnie jakość co do ceny jest OK.
 

Martin94

Offline

mario napisał/a:tak jak pisze Martin nie ma różnicy ale jakoś sprzęt wędkarski do mnie nie przemawia. Kupuje czasem tam drobne rzeczy wędkarskie ( świetliki, haczyki itp ) ale kija na suma raczej tam nie znajdziemy. Usmiech


No ze sprzetem sumowym raczej będzie ciężko, ale wędki na połów drobnicy są bardzo tanie a zapewniam że żadna płotka ich nie połamie Haha
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Jako że nikt nie pisze to zapytam się o tą plecionkę czy może ktoś się z nią spotkał WFT DYNAMIX Morska 300m 0,40mm 60lb
 

aseel

Offline

Jedna z lepszych plecionek
 

Slawomir Jozwiak

Offline

WFT Strong to jest extra klasa wśród plecionek, mówisz że jest ok ta Dynamix?
 

aseel

Offline

Wft bardzo mocno dba o wizerunek.
Podstawą jest sprzęt do połowów morskich a tu szczególnie w plecionkach nie ma kompromisu
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Wziąłem dwie szpule WFT 0,40mm 300m po 99zł, powinna być ok.Oczko
 

lberlinski

Offline

A czy ten kolor fluo nie będzie wpływał jakoś negatywnie na brania?

Nigdy na takie linki nie łowiłem...
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Nie ma to większego znaczenia jaki kolor ma linka główna, jest jeszcze przypon.
 

Artur Betcher

Offline

Ja przykładowo poławiam na plecionki siwe, czerwone i zielone a przypony robię zielone, brązowe i pomarańczowe a także granatowe i nie mam problemów z braniami.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Plecionki MadCat Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 1 11 maja 2020 18:50
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,296,842 unikalne wizyty