Plecionki sumowe (opinie) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana. -Napoleone Bonaparte


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Plecionki sumowe (opinie)

Lukasz Cieslik

Offline

Max z tego co slyszalem od karpiarzy to nie polecaja wyrobow Tandema. Oni maja nie ktore fajne rzeczy ale wiekszosc to lipa. Nawet z zarciem sie popsuli.
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Czyli ta plecionka Tandem Baits 0.40 mm nic nie warta.
 

Lukasz Cieslik

Offline

Na suma raczej bym jej nie użył. Zainwestowałbym raczej w Black Cata.
 

mariusz

Offline

A jakie masz doświadczenie z Black Catem.
 

Artur Betcher

Offline

mariusz napisał/a:
A jakie masz doświadczenie z Black Catem.
Ja mam niedługie ale jednego suma wytargałem co nic nie znaczy. Co jednak jest ważne raz zestaw wszedł mi w zaczep i rozprostowałem hak 10.0 z Sangera wyciągając go z zaczepu uwieszony na tej plecionce i nie pękła. Siła którą użyłem mówi sama za siebie i spróbujcie te haki w ten sposób rozprostować na waszych plecionkach. Tak nawiasem hak sobie zostawiłem na pamiątkę i jak go wygrzebie z mojego śmietnika w sprzęcie to wstawię fotkę Oczko
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janusz Michalak

Offline

Test wykazał że moja nowa plecionka wytrzymała na węźle 31kg co wy na to, chyba jest ok.
 

aseel

Offline

januszw6666 napisał/a:
Test wykazał że moja nowa plecionka wytrzymała na węźle 31kg co wy na to,chyba jest ok.


Spoko jak tyle wytrzymuje to na pewno nie porwiesz na sumie
 

Slawomir Jozwiak

Offline

januszw6666 napisał/a:
Test wykazał że moja nowa plecionka wytrzymała na węźle 31kg co wy na to,chyba jest ok.



A co to za plecionka Power-Pro?
 

Janusz Michalak

Offline

Prawdopodobnie tak ale głowy dać nie mogę bo kupiłem 150m na metry.
 

Artur Betcher

Offline

Ja mam oryginalną Power Pro na 2 kołowrotkach Shimano Big Baitrunner LC i oprócz tego że niemiłosiernie się skręca to nie mogę na nią narzekać. Wyrwanie jej z jakiegokolwiek zaczepu graniczy z cudem. Oczywiście bardzo płowieje ale nie strzępi się mocno.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Plecionki MadCat Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 1 11 maja 2020 18:50
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.79
51,510,885 unikalne wizyty