Plecionki sumowe (opinie) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Im bliżej jesteśmy natury, tym więcej czujemy w sobie Boga. Autor: Johann Wolfgang Goethe


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Plecionki sumowe (opinie)

Dariusz Kucharski

Offline

Martin Kowalski napisał(a):

Majkel82 napisał(a):

Witam. Stosował ktoś te plecionki? http://www.mikado.pl/plecionka-nihonto-octa-braid/


Dziś u Darka zorbilismy test tej pletki (nihonto octa braid 0,50) i utrzymała 24kilo, wynik całkiem zadowalający. Zobaczymy co z niej będzie po sezonie.


Plecionka na prawdę fajnie wyglądaOkok bardzo gęsto spleciona przekrój zbliżony do okrągłego,jest czymś powleczona, ma taki poślizg kolor czarny, , strzeliła na węźle
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

mateuwzG93

Offline

Moze ktos podpowiedzieć czy plecionka finezze hd8 4 kolory , 0, 36 do 32kg 70lb nadaje sie na polow gruntoowy. Posiadam ja i chcialem zaoszczedzic kupna nowej.
 

Michal Wilk

Offline

Witam panowie poszukuje plecionki dla siebie i u lokalnego sprzedawcy nabyłem pare metrów na testy
pp 0.46 55kg mosse green
oraz w centrum wedkarskim w gorzowie:
Daiwa 8 braid hyper pe tournament 0.35 40 kg
Spiderwire Stealth Code Red 0.40 59.4kg
Każda wytrzymała jak narazie 27kg. Podnoszę do góry na 20 sec. Póki co to chyba przyzwoity wynik dla tej daiwy.
Więcej obciążenia nie mam jutro kupel mi podrzuci 20 kg Oczko to będę kontynuował swoje testy Usmiech

Pytanie do kogoś z Zielonej Góry czy u was idzie dostać grubszą bo jechać na darmo mi sie nie chcę Smutny
 

Lukasz Witkiewicz

Offline

Są masz wiadomość na priv.
Catch &r Release No Kill no grill...
 

Slawomir Frach

Offline

Pytanie do kolegów łowiących mikado nihonto octa stosował ktoś do połowów gruntowych ? Jak ta pletka tonie?
 

Michal Wilk

Offline

Sławęk ja w tm roku założyłem ją na karpiówkę byłem już 4-5 razy na rybkach i nie było żadnego problemu z zatapianiem. Praktycznie sama idzie pod wodę. Ja założyłem 0.4 po testach w domu wytrzymała 14.5kg przy 15kg pękła na węźle a zapleciona przy 25kg pękła na lini.
 

Wisniewski Michal

Offline

A powiedz Michał jak plecionka po paru razach w wodzie? dalej brudzi?
 

Michal Wilk

Offline

Większego brudzenia nie zauważyłem chyba tylko za pierwszym trochę farby puściło. W pierwszych rzutach trochę się plątała ale w następnych dniach nie było już żadnych problemów Oczko
 

edi

Offline

Uni Cat Power Line 0,30 wystarczy żeby siłowo wyrwać z zaczepu ST41? Podpowiedzcie ile jej zamówić na szpulę opisaną 0,35mm-315m ?
 

Filipka

Offline

Wystarczy na moje oko. Do spina i trola 120 metrów masz pod pysk
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Plecionki MadCat Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 1 11 maja 2020 18:50
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,294,809 unikalne wizyty