Dragon Thytan Catfish 3,00m / 150-300g | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Uznanie związku małżeńskiego za nierozerwalny to prowokacja do zbrodni. -Napoleone Bonaparte


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dragon Thytan Catfish 3,00m / 150-300g

Hotpoint

Offline

Kupiłem tą wędkę (nowa, 3m, 150-300g) na koniec czerwca.
Niestety, moja zabawa z nią zakończyła się chyba po 5 rzucie testowym ciężarkiem gruntowym 150 g.
Kij wytrzymał, co specjalnie nie dziwi, padł za to pierścień dokręcający kołowrotek - zwyczajnie pękł wzdłuż osi wędki.
Co ciekawe zbudowany jest tylko marnego z tworzywa, nie posiada on pierścienia metalowego!
Kołowrotek, który zainstalowałem to Fin-Nor Sport Teaser 80.
Rozumiem, że jest to kij budżetowy, ale dziwi mnie trochę fakt, że uchwyt kija sumowego wydaje się być nie przygotowany do pracy w większymi kołowrotkami.

pozdr. A.
 

maariusz26

Offline

Ja posiadam też ten kijek tylko dł.3.30 do niego mam założonego Penna 8500SSV i powiem tak ze rzeczywiscie mocowanie krecioła jest troche lipne,młynek wchodzi ale nie do konca jak powinien,jak na razie nie wyciągnołem na niego nic konkretnego wiec do konca nie jest sprawdzony na duzej rybie
 

Mariusz Kulenty

Offline

Osobiście użytkuję tego dłuższego a do niego kupiłem Warlocka. Ale nie chciał wejść w uchwyt kołowrotka dlatego dałem Dream Fisha. Ogólnie wędka fajna do stacjonarki. Moim zdaniem o niebo lepsza od np Uni Cat Destroyer którego też używam.
 

Mariusz Kulenty

Offline

Wady: Plastikowy uchwyt (podobno potrafi pęknąć) i nie każdy kręcioł wchodzi np Warlock nie wejdzie.
forumsumowe.pl/h/fshzw_thytan_catfish_3_3_i_dream_fish_100_fb527.jpg
W porównaniu do Uni Cat Destroyera II uchwyt słabiutki.
forumsumowe.pl/h/fshzw_uni_cat_destroyerii_z_warlockiem_i_dragon_thytan_catfish_z_dreamfish_100_6dd0d.jpg
Solidne przelotki (lepsze od DestroyeraII)
forumsumowe.pl/h/fshzw_thytan_catfish_przelotka_253b7.jpg
I najważniejsze model 3,3 metra po złożeniu ma 1,70 cm- nie do każdego pokrowca wejdzie
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dragon Millenium Głowatka Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 2 18 kwietnia 2021 13:11
Wędka kogha gianthunter catfish Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 4 15 maja 2019 23:14
Robinson Siluro Catfish Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 4 22 marca 2018 21:03
Młynek Dragon Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 1 26 grudnia 2017 22:38
Mistrall Infinity / Windflash Catfish 2,85 Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 2 23 września 2017 00:26
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,488,950 unikalne wizyty